Panorama Projekt

Bartosz Chwiećko

Panorama Projekt

(4)

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy ze swojej pasji stworzyli sposób na życie.
Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a każde zlecenie staje się dla nas nowym wyzwaniem. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta. Nieszablonowe podejście i miła atmosfera podczas każdej współpracy gwarantują, że nawet po wielu latach z ogromną radością wrócicie do pięknych chwil uwiecznionych na filmie.
Niestandardowe postrzeganie świata zza obiektywu sprawi, że każdy film tworzony jest w wyjątkowy i magiczny sposób. Nie opieramy się na stereotypach, a naszym mottem jest indywidualne podejście do klienta i sprostanie jego wymogom.
Jesteśmy nie tylko firmą i współpracownikami, ale także przyjaciółmi, dzięki czemu z łatwością współpracujemy ze sobą dzieląc się jedną pasją i celem. To wszystko wpływa na jakość naszych usług oraz pozwala stworzyć luźną i wesołą atmosferą podczas wykonywania zleceń.

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 700 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

900 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

900 zł - 1200 zł

Reportaż Ślubny

4500 zł - 5500 zł

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

M

MILENA

Z ogromną satysfakcją polecamy usługi panorama projekt, profesjonalizm, rzetelne podejście do klienta (również posprzedażowo), super atmosfera pracy,aaaa efekt??? zadowoli najbardziej wymagających, Jesteśmy oczarowani filmem, jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! nie mogliśmy wybrać lepiej! Jesteście bezkonkurencyjni... Lederem w swoim fach- warto było poczekać by mieć taką pamiątkę!!!!!!

2 lata temu

KW

Kasia W

Bardzo dziękujemy za świetną pamiątkę jaką nam stworzyliście!!! Panorama Projekt jesteście znakomici!!! W dniu ślubu profesjonalne podejście do swojej pracy, a jednocześnie potrafiliście rozładować napięcie i stres jaki nam towarzyszył. Efekty Waszej pracy powalają na nogi...!!! :) :) :) Zdjęcia są przepiękne cudowne ujęcia. Umiecie wyciągnąć to co najlepsze!!! Zwiastun wzruszający, film rewelacyjny nagrany w nowoczesnym stylu. Jesteście warci każdych pieniędzy. PO PROSTU JESTEŚCIE NAJLEPSI!!!!! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!!

2 lata temu

BI

Bartłomiej I

Panorama Projekt jesteście najlepsi!! Od 25 czerwca 2016r. minęło już trochę czasu a my przy okazji wspomnień chcieliśmy Wam o sobie przypomnieć i jeszcze raz podziękować za wspaniały zwiastun, film i zdjęcia! ;) Oglądamy je regularnie, przypominając sobie jak wspaniałą pamiątkę nam sprawiliście! Każdy nas ostrzegał, że dzień ślubu i wesela będzie bardzo stresujący (wzroki gości, obecność kamery i aparatu) - to wszystko nie prawda! ;) Dzięki Wam nie czuliśmy presji, wręcz przeciwnie miła atmosfera dała rozluźnienie i dzięki temu cieszyliśmy się w pełni pięknymi chwilami! Zgodnie z obietnicą i dzięki pełnemu zadowoleniu polecany Was wszystkim kto szuka najlepszej firmy z tej branży! ;)

2 lata temu

A

Aleksandra

Gorąco polecam korzystanie z usług Panoramy Projekt :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię kontakt z nowo poznanymi ludźmi oraz możliwość stworzenia im pamiątki na całe życie. Dodatkowym atutem jest połączenie pracy z moją pasją a mianowicie zainteresowaniem nowinkami technologicznymi, co jest bezpośrednio związane z pracą filmowca dlatego też do wykonywania zleceń wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od zainteresowania fotografią ok. 10 lat temu co zapoczątkowało moją pracę jako Fotograf ślubny. Po kilku latach odkryłem jednak, że moją większą pasją jest filmowanie i tworzenie filmów w nowoczesnym oraz dynamicznym stylu. Każdy sezon jest dla mnie nowym wyzwaniem oraz możliwością rozwoju.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od około 8 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Obecnie pracujemy na najbardziej zaawansowanych aparatach Panasonica a mianowicie modelach GH5

Jaki jest Twój styl?

Swój styl opisałbym trzema słowami: nowoczesny, dynamiczny i nieszablonowy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej padają pytania o długość filmu, ale dzięki indywidualnemu podejściu do naszych Par Młodych, nie oferujemy standardowej długości materiału. Każdy klient ma swoje własne oczekiwania, a my staramy się zrobić wszystko aby w pełni zadowolić Pary Młode.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Uważam że najmocniejszą stroną mojej firmy jest indywidualne podejście do klienta oraz praca z uśmiechem bo robimy to co lubimy :) Pary Młode często dziękują nam za wprowadzenie radosnej atmosfery w tak stresującym dla nich dniu oraz wesołe podejście do gości na weselu, dzięki czemu nikt nie odczuwał obecności "kamery" podczas zabawy.

Kontakt

Panorama Projekt

Białystok

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Laboratorium i studio fotograficzne RAW .SC Poznań
Zobacz profil
Super Fotobudka Allin, Fotolustro,  Napis LOVE MIŁOŚĆ,  Ciężki dym,  Dmuchańce
Super Fotobudka Allin, Fotolustro, Napis LOVE MIŁOŚĆ, Ciężki dym, Dmuchańce Rzeszów
(1)
Zobacz profil
Studio Prymus
Studio Prymus Ostrołęka
(9)
Zobacz profil
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA Lubań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz kamerzystów na wesele w pobliżu: