Znaleźliśmy 69 ofert

FotobudkaFotograf ślubnyKamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Łódź

Szukasz wolnego terminu?

5.0 / 5 z 17 opinii

Gwiazda regionu: Łódź

Zajmujecie się zarówno sesjami zdjęciowymi jak i filmowaniem, skąd pomysł na połączenie tych usług?

Klienci często pytają o obie opcje. Przy zamawianiu zdjęć pytali nas o usługę filmowania i musieliśmy polecać kogoś dodatkowego. Stąd zrodził się ten właśnie pomysł. Poza tym, chcieliśmy stworzyć taką usługę, która będzie spójna pod każdym względem i w podobnym stylu. Dzięki temu zdjęcia i film doskonale ze sobą współgrają. Mają wspólny charakter i mianownik.

Jaki jest Wasz ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubimy momenty niespodziewane, spontaniczne i takie, które potrafią nas zaskoczyć. Wszystkie te momenty, które są czymś nowym i niespodziewanym są dla nas wyjątkowe. Dla przykładu - na ostatnim ślubie para młoda poszła do ołtarza boso. Mimo, że nie była to długa droga, bo wyruszali z pewnego domku w kierunku wielkiego kasztanowca, pod którym odbywała się ceremonia zaślubin. Sam ten moment kiedy szli był absolutnie wyjątkowy i stał się naszym ulubionym na tym konkretnym ślubie.

Czy macie przepis na udany film lub sesję zdjęciową?

Na pewno czymś co bardzo pomaga w całym tym twórczym procesie jest stworzenie atmosfery bezpośredniej, wyluzowanej, miłej.. Staramy się, by pary nie spędzały tego czasu z nami z obowiązku, czy na zasadzie czegoś, co muszą zrobić i odhaczyć, tylko aby był to dla nich kolejny cudowny dzień - zarówno dla nich jak i dla nas. Chodzi o to, byśmy wszyscy się dobrze bawili, poznali nowe tereny, czy nawet w starych miejscach doszukali się czegoś nowego. Wspólne spędzanie czasu w miłej atmosferze pozwala na uzyskanie jak najbardziej naturalnych i pełnych emocji zdjęć.