Cinema Arte

Cinema Arte

Nasza firma zajmuje się filmem. W skład oferty wchodzą reportaże ślubne, sesje plenerowe, spotkania firmowe i okolicznościowe, filmy reklamowe oraz inne...
Realizujemy uroczystości zatrzymując w kadrze to, co niepowtarzalne, najważniejsze i cenne. Każde zlecenie realizujemy na 2 operatorów kamer. Posiadamy 3 nowoczesne aparaty marki Sony, które umożliwiają nagrywanie filmów zarówno w niepowtarzalnej rozdzielczości i jakości video. Do rejestracji dźwięku używamy wysokiej jakości mikrofonów i rejestratorów zewnętrznych. Bardzo ważnym elementem zapewniającym jakość rejestrowanego materiału są jasne, dobrej jakości obiektywy, które rejestrują obraz o dużo większej przestrzeni barwnej oraz pozwalają na pracę kamery przy niewielkim oświetleniu. Do pracy używamy wysokiej jakości gimbala Zhiyun Crane 2, dzięki któremu uzyskujemy wyjątkowe i płynne ujęcia. Posiadamy także statywy, które są gwarancją udanego filmu. Jesteśmy dla osób zainteresowanych niebanalnym filmem, nasze realizacje odbywają się w dyskretny sposób, nie ingerujemy w klimat uroczystości, zachowując emocje. Staramy się uwieczniać ten dzień takim, jakim jest zachowując indywidualny charakter, klimat oraz dynamikę wydarzeń. Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. Sesje plenerowe staramy się wykonywać w niebanalny, ciekawy i oryginalny sposób. Jesteśmy do państwa dyspozycji! Zapisujemy te szczególne chwile w sposób profesjonalny i oryginalny. We współpracy ze zleceniodawcą uwzględniamy jego życzenia, dotyczące np. muzyki, montażu.

2300 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

300 zł - 500 zł

Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów.

Reportaż Ślubny

2300 zł - 2500 zł

Realizujemy uroczystości zatrzymując w kadrze to, co niepowtarzalne, najważniejsze i cenne. Reportaż ślubny realizujemy na 2 operatorów, co daje gwarancję, że nie przegapimy żadnego ważnego ujęcia. W dniu ślubu jesteśmy z Państwem od samych przygotowań aż po oczepiny. Dzięki 3 kamerom nie przeoczymy żadnej ważnej chwili. Nasze realizacje odbywają się w dyskretny sposób, nie ingerujemy w klimat uroczystości, zachowując emocje. Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

300 zł - 500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

To, że każdy ślub jest inny co umożliwia oryginalne ujęcia i wykazanie się w różnych sytuacjach.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

1x Sony a6500 2x Sony a6300 Zhiyun Crane 2 Tamron 28-75 RXD F/2.8 Sigma 16mm F/1.4 Samyang 14mm F/2.8 Rejestrator dźwięku Zoom H1n Rejestrator dźwięku Tascam dr-40 Mikrofon Rode Videomic Statyw Velbon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy etap jest wyjątkowy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od grafiku. Średnio od 30 do 60 dni

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Przygotowania młodych, błogosławieństwo, msza, zabawa do oczepin. Filmy i teledyski w ogólnym montażu ponad 2 godzinnym

Wolne terminy

Kontakt

Cinema Arte

Toruń

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Foto | Video | Dron | SIKORA
Foto | Video | Dron | SIKORA Włocławek
(23)
Zobacz profil
Fotoinlove
Fotoinlove Gdańsk
(19)
Zobacz profil
Strumiłłówka ■ Fotografia i Film
Strumiłłówka ■ Fotografia i Film Łódź
Zobacz profil
Fotograf Ślubny 48 H Marcin Żurek
Fotograf Ślubny 48 H Marcin Żurek Warszawa
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: