DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

Mateusz Ciemniecki

DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

Wiślana 21, Bydgoszcz

(5)

O nas

Przedstawiamy ciekawe koncepcje i pomysły na sesje ślubne oraz nagrania z tego niezwykłego dnia. Oferujemy perfekcyjne zdjęcia, filmy oraz przyjazną atmosferę i wsparcie. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności pomożemy wam stworzyć wyjątkową sesje w plenerze! Proponujemy również reportaże fotograficzne, które mogą zostać ujęte w formie fotoksiążki. Co więcej, to wy decydujecie jak długi ma być film.

Dlaczego warto nam zaufać?
Potrafimy sprostać każdym oczekiwaniom, dokładnie słuchamy naszych klientów. Każdy projekt jest wyjątkowy, ponieważ opiera się na indywidualnych preferencjach pary młodej. Niezależnie od miejsca, oświetlenia sali, liczby osób – stworzymy dla was wyjątkową pamiątkę z tego ważnego dnia. Jesteśmy profesjonalistami, działamy sprawnie i dyskretnie. Przy nas weselnicy czują się swobodnie i dobrze się bawią, bo obecność kamer oraz aparatów nie jest dla nich inwazyjna.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i żadne zlecenie nam nie straszne. Nasze usługi mają charakter kompleksowy i uwzględniają różne preferencje klientów. Zajmujemy się jednocześnie fotografią oraz filmowaniem uroczystości, w efekcie nie umknie nam żadne warte uwagi wydarzenie. Dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu małżonkowie otrzymają przepiękną pamiątkę. Niezwykłe wspomnienia pozostaną z wami na długo.

Oferta DM weddings przedstawia wiele pakietów, które umożliwią zrealizowanie waszej wizji. Zadecydujcie o długości filmu, jego formie i detalach!
Jeśli szukacie profesjonalnego zespołu, z wysoką wrażliwością estetyczną, który nie boi wyzwań to zapraszamy to zapoznania się z naszą ofertą!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2200 zł - 8500 zł

SPRZĘT

Canon

Fujifilm

Nikon

Panasonic

Sony

Oferta - DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

Film ślubny

2200 zł - 8500 zł

Film z zaślubin (2200 zł)
Film w wersji skróconej, nie zawierający wesela. Nagranie przygotowań, zaślubin oraz plener. Długość ok 15 min, film gotowy w maks. 40 dni, 2 operatorów, personalizowany pendrive (1 szt.).

Skrót ślubny (3200 zł)
Krótki, wyjątkowo dopracowany film, zmontowany z całego dnia ślubu oraz pleneru. Jeśli szukasz tańszej opcji na efektowy film, to ta opcja jest dla Ciebie! Długość 3-5 min., 2 operatorów, ujęcia z drona, personalizowany pendrive (1 szt.), film gotowy w maks. 40 dni.

Film krótki (4000 zł)
Krótsza i uproszczona wersja standardowego filmu ślubnego. Bez przygotowań i wesele do godz. 20. Długość ok. 30 min, skrót ślubu ok. 2-3 min., 2 operatorów, personalizowany pendrive (1 szt.), gotowy film w maks. 60 dni.

Film standardowy (5500 zł)
Standardowy, nowoczesny film ślubny z ujęciami z drona. Od przygotowań do oczepin włącznie. Plener innego dnia. Długość filmu ok. 40 min., skrót ok. 2-3 min. 2 operatorów, personalizowany pendrive (3 szt.), film gotowy w maks. 90 dni. Najczęściej wybierana opcja!

Film VIP (8500 zł)
Najbardziej urozmaicona opcja. Nowoczesny film ślubny z ujęciami z drona oraz z wykorzystaniem kranu filmowego. Od przygotowań do oczepin włączenie. Plener innego dnia. W tej opcji zawarte jest również realizacja filmu z podziękowaniami dla rodziców przed ślubem. Długość filmu ok. 40 min. skrót ślubu ok. 2-3 min. 3 operatorów, film gotowy w maks. 90 dni, personalizowany pendrive (3 szt.)

Darmowy dojazd do 50 km od siedzimy firmy. Powyżej tego, koszt dojazdu 1 zł/km

Reportaż ślubny

1200 zł - 4000 zł

Reportaż z zaślubin (1200 zł)
Skrócona opcja zawierająca zdjęcia z samego kościoła lub urzędu. 40 zdjęć, odbitki 15x21 cm (40 szt.), personalizowany pendrive (1 szt.), gotowe w maks. 15 dni od ślubu.

Reportaż krótki (2500 zł)
Krótki reportaż fotograficzny, bez przygotowań i oczepin. 200 zdjęć, odbitki 15x21 cm (200 szt.) w ozdobnym pudełku, personalizowany pendrive (1 szt.), zdjęcia gotowe w maks. 30 dni od ślubu.

Reportaż standardowy (3000 zł)
Standardowy, pełny reportaż fotograficzny. Od przygotowań do oczepin włącznie. 300 zdjęć, personalizowany pendrive (3 szt.), odbitki 15x21 cm (300 szt.) w ozdobnym pudełku, zdjęcia gotowe w maks. 40 dni.

Reportaż specjalny (4000 zł)
Reportaż z większą ilością zdjęć, fotoksiążką 30x30 cm (40 stron) oraz wydrukami dla gości w trakcie wesela. 400 zdjęć, odbitki 15x21 cm w ozdobnym pudełku (400 szt.), personalizowany pendrive (3 szt.), wydruki zdjęć w trakcie wesela (do 50 szt.), gotowe zdjęcia w maks. 50 dni.

Darmowy dojazd do 50 km od siedzimy firmy. Powyżej tego, koszt dojazdu 1 zł/km

Pakiet: Film + Foto

3000 zł - 9999 zł

Pakiet zaślubinowy (3000 zł)
Film oraz reportaż fotograficzny z przygotowań i zaślubin oraz plener tego samego dnia. Długość filmu ok. 15 min., ilość zdjęć reportażowych: 80, odbitki 15x21 cm (80 szt.) w ozdobnym pudełku, personalizowany pendrive (1 szt.), gotowy film w maks. 40 dni, gotowe zdjęcia w maks. 15 dni.
(Oszczędzasz 400 zł)

Pakiet mini (6400 zł)
Skrócona wersja filmu oraz reportażu foto. Bez przygotowań i oczepin. Sesja fotograficzna innego dnia. Długość filmu ok. 30 min, skrót ślubu ok. 2-3 min., ilość zdjęć reportażowych: 200, ilość zdjęć z sesji: 10, odbitki 15x21 cm (210 szt.) w ozdobnym pudełku, personalizowany pendrive (1 szt.), gotowy film w maks. 60 dni, gotowe zdjęcia w maks. 30 dni.
(Oszczędzasz 500 zł)

Pakiet standardowy (8500 zł)
Standardowy film oraz reportaż foto. Od przygotowań do oczepin włącznie. Sesja foto. oraz plener innego dnia. Długość filmu ok. 40 min, skrót ślubu ok. 2-3 min., ujęcia z drona, ilość zdjęć reportażowych: 300, ilość zdjęć z sesji: 20, odbitki 15x21 cm (320 szt.) w ozdobnym pudełku, personalizowany pendrive (3 szt.), gotowy film w maks. 90 dni, gotowe zdjęcia w maks. 40 dni.
(Oszczędzasz 600 zł)

Pakiet ekstra (12,500 zł)
Najbardziej urozmaicony film, reportaż foto. z większą ilością zdjęć. Od przygotowań do oczepin włącznie. Duża sesja foto. oraz plener filmowy innego dnia. Realizacja podziękowań dla rodziców przed ślubem. Długość filmu: ok. 40 min., długość skrótu: 2-3 min., 3 operatorów, ujęcia z drona, ujęcia z kranu filmowego. Ilość zdjęć reportażowych: 400. Ilość zdjęć z sesji: 40, odbitki 15x21 cm (440 szt.) w ozdobnym pudełku, fotoksiążka 30x30 cm (40 stron), personalizowany pendrive (3 szt.), wydruki zdjęć w trakcie wesela (do 50 szt.), gotowy film w maks. 90 dni, gotowe zdjęcia w maks. 50 dni.
(Oszczędzasz 900 zł)

Darmowy dojazd do 50 km od siedzimy firmy. Powyżej tego, koszt dojazdu 1 zł/km

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1600 zł - 1600 zł

Podziękowania dla rodziców (1600 zł)
Wzruszająca niespodzianka dla najbliższych, projekcja takiego filmu w trakcie wesela będzie piękną niespodzianką. Film na podstawie wspólnie opracowanego scenariusza. Długość filmu to 3-5 min, możliwe wykorzystanie drona. Gotowy w maks. 30 dni od realizacji zdjęć.

Plener ślubny

400 zł - 1500 zł

Sesja mini (400 zł)
Krótsza i mniejsza sesja zdjęciowa w jednej lokacji. 10 zdjęć, czas trwania sesji ok. 30 min, gotowe zdjęcia online w 10 dni, gotowe odbitki 15x21 cm w 15 dni.

Sesja standardowa (600 zł)
Najczęściej wybierana opcja. Tradycyjna sesja zdjęciowa. 20 zdjęć, czas trwania sesji ok. 60 min, jedna lokacja, gotowe zdjęcia online w 15 dni, gotowe odbitki 15x21 cm w 20 dni. Najczęściej wybierana opcja!

Sesja duża (900 zł)
Powiększona sesja pozwalająca na wykonanie większej ilości zdjęć, na przykład w 2 lokacjach. 40 zdjęć, czas trwania sesji ok. 2 godziny, gotowe zdjęcia online w 20 dni, gotowe odbitki 15x21 cm w 25 dni.

Sesja stylizowana (1500 zł)
Daj się ponieść fantazji i wciel się w role. Stylistyka i klimat w pełni swobodne i do ustalenia :) Charakteryzacja i kostiumy do wyboru. 40 zdjęć, czas trwania ok. 3 godz. gotowe zdjęcia online w 20 dni, gotowe odbitki 15x21 cm w 25 dni.

Darmowy dojazd do 20 km od siedzimy firmy. Powyżej tego, koszt dojazdu 1 zł/km

Opinie - DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

5

5 opinii

Dodaj opinię

PS

Paulina S

Polecam z całego serca! Realizacja przerosła nasze oczekiwania. Fantastyczny efekt końcowy. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Fantastyczny kontakt przez cały czas. Zdecydowanie DM Weddings to zespół, którego potrzebujesz na swoje wesele (uroczystość)💖💖💖

2 lata temu

Źródło: Facebook

NF

Natalia F

Serdecznie polecam! Sesja ślubna spełniła nasze oczekiwania. Bardzo szybki czas realizacji i przemili pracownicy! Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z usług fotograficznych tej firmy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

CP

Cezary P

Z czystym sumieniem polecam. Profesjonalizm połączony z pasją. Film ze ślubu i wesela przerósł nasze oczekiwania. Genialne kadry, super audio, montaż pierwsza klasa. Świetny kontakt z klientem, bezproblemowa współpraca. Gorąco polecam współpracę z Mateuszem, który wkłada serce w to co robi, co daje odzwierciedlenie w efektach pracy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Monika W

Polecam. Pełen profesjonalizm. Kontakt bez zastrzeżeń. My skorzystaliśmy z usługi skrzypaczki, która zapewniła nam piękną oprawę muzyczną na ślubie.

2 lata temu

Źródło: Facebook

AG

Alicja G

Z całego serca gorąco polecam super sesję ślubną oraz ciążową.Pełen profesjonalizm i super klimat podczas sesji. Dziękujemy

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2016 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Posiadamy doświadczenie w branży fotograficznej i filmowej, nie tylko ślubnej. Z tego powodu patrzymy na realizację reportaży i filmów ślubnych z trochę innej perspektywy, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dodatkowo dzięki zgranej ekipie nasze czasy realizacji są wyjątkowo krótkie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Posiadamy kilka ofert, zarówno skromniejszych jak i bardziej rozwiniętych. Każda z nich jest stworzona w taki sposób, aby każdy mógł wybrać dokładnie to czego potrzebuje.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Czym szybciej, tym jest większa szansa na dostępność terminu. Rok/półtora przed ślubem jest optymalnym czasem.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Krótkie, dopracowane oraz stawiające na filmowość oraz dobrze poprowadzoną narracje. Dokładnie takie filmy robimy.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Jak najbardziej. Naszym zdaniem jest to jeden z podstawowych elementów, dzięki którym film jest bardziej atrakcyjny, spersonalizowany i wyróżniający.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Oczywiście. Większość naszych opcji posiada drona. Nie posiadają go tylko najniższe pakiety, aby ich cena mogła być niższa.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Od 40-90 dni maksymalnie. Staram się zawsze jednak oddawać materiały dużo wcześniej.

Kontakt - DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

DM weddings - ekskluzywne filmy i fotografia ślubna (+dron)

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wiślana 21 85-773 Bydgoszcz

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: