Friend studio

Mateusz

Friend studio

O nas

Witam przyszłych Nowożeńców i zapraszam do zapoznania się z ofertą :)

Niech poniższe skróty ślubne będą moją wizytówką. Wyróżnia oddane podejście, zaangażowanie, dostosowanie się do dnia, a w szczególności FRIEND obsługa ;)

Doskonale czuję emocje Dnia Ślubu i na filmie je pokazuję. Mój styl pracy to dyskretne filmowanie i dużo pozytywnej energii :) Wysoką jakość filmu zapewnia korzystanie z bezlusterkowych aparatów z wymienną optyką firmy sony, rejestrator dźwięku, żyroskopowy stabilizator obrazu oraz ujęcia z drona.

Na film składa się cały dzień ślubny, od przygotowań do 1-2 w nocy. Efekt końcowy to maxymalnie 1,5 godz. filmu w jakości HD nagrany na pendrivie. Na nagraniu wysoka jakość dźwięku z ceremonii. Na końcu filmu jest nastrojowy skrót z całego dnia. Zapraszam do odwiedzin strony i do kontaktu.

Na spotkaniu lepiej się poznamy i opowiecie mi co oczekujecie, a ja opowiem i pokażę co jestem w stanie dla Was zrobić :) Takie osoby jak fotograf i kamerzysta spędzają z Parami Młodymi dłuższą część dnia, więc ważne byście dobrze się czuli :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 4000 zł

Oferta - Friend studio

Reportaż Ślubny

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Film ślubny

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Opinie - Friend studio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

No już trochę....

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Film ok 1,5 h ( nie jest to regułą) + skrót. Korzystam również z drona, kiedy nie muszę być "na ziemi". Nagranie jest w jakości Full Hd nagrane na pendrivie w etui

Kontakt - Friend studio

Friend studio

Świebodzin

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Świebodzin: