• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Atelier NiepowtarzalnyDzień
Atelier NiepowtarzalnyDzień Warszawa
(39)
Zobacz profil
MS Videos
MS Videos Warszawa
(22)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(19)
Zobacz profil
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY Warszawa
(18)
Zobacz profil
Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny

Nowoczesny teledysk ślubny

Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny

Złota 59, Warszawa

(8)

13 nagród na festiwalach filmowych | Nowoczesny teledysk ślubny | Dyskretne filmowanie ślubu | Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny tworzy nietypowe filmy ślubne i nowoczesne teledyski ślubne. Na tle najlepszych kamerzystów ślubnych w Polsce Marry Me Studio wyróżnia wrażliwość spojrzenia i dyskretne podejście do filmowania ale i bardzo charakterystyczny styl tworzonych filmów. Z pewnością jest to rezultatem doświadczenia zdobytego przy produkcjach dokumentalnych filmów, emitowanych w Polsce i zagranicą, za które ekipa Marry Me Studio otrzymała już ponad 10 nagród na festiwalach filmowych. Te wyróżniające cechy naszej ekipy filmowej wzbudzają coraz większe zainteresowanie osób prywatnych, wedding plannerów, twórców filmowych czy ludzi ze świata mediów, którzy szukają nietypowej alternatywy na polskim rynku nowoczesnych filmów ślubnych. Jest nam bardzo miło, ze coraz częściej nasze nietypowe realizacje filmowe trafiają do serc naszych par i postronnych widzów wzbudzając rosnące zainteresowanie naszą działalnością. Budujące jest również to, że nasze doświadczenie z prawdziwych planów filmowych, emisje filmowe w stacjach telewizyjnych czy nietypowy montaż filmów ślubnych zachęcają początkujących ale i najlepszych kamerzystów na wesele w Polsce do poszerzania swojej wiedzy na warsztatach filmu ślubnego organizowanych przez Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

2000 zł

W odróżnieniu od wielu najlepszych kamerzystów na wesele tworzących nowoczesne teledyski ślubne staramy się, aby nasze ujęcia z drona były inne, bardzo przemyślane, omówione i ustalone zanim przejdziemy do etapu realizacji. Często wykonujemy je na spokojnie w innym dniu niż dzień ślubu (jeśli para nie ma nic przeciwko). Wówczas w ramach tej samej kwoty za filmowanie dronem "na weselu" poświęcamy często dodatkowy dzień na nagranie jak najlepszych ujęć dronem. Nie zależy nam na pośpiechu ale na pięknych ujęciach, rodem z Hollywood. Ustalamy trajektoria lotu, robimy wiele prób danego ujęcia.Wcześniej monitorujemy prognozy pogody, dobieramy odpowiednie pory dnia, sprawdzamy mapy Google, kierunki nasłonecznienia, etc. Wszystko po to, aby uzyskać jak najciekawsze, najlepsze i zaplanowane ujęcia z lotu ptaka w sposób profesjonalny - tak jak robimy to realizując filmu dokumentalne, za które otrzymaliśmy już ponad 10 nagród na festiwalach filmowych.
Jesteśmy szczerzy dlatego nie każdemu doradzamy ujęcia z lotu ptaka. Filmowanie dronem na weselu jest bardzo ciekawym dodatkiem filmowym ale nie zawsze jest tym najlepszym. Oczekiwania naszych klientów są bardzo różne, dlatego nieraz zalecamy inny dodatek co zależy od wielu czynników. Dlatego wcześniej dużo rozmawiamy , pytamy i objaśniamy. Wszystko po to, aby stworzyć kolejny nietypowy film ślubny odróżniający się od tego co oferuje każdy inny nawet najlepszy kamerzysta na wesele w Polsce. Kolejny wyjątkowy teledysk ślubny to kolejny zadowolony klient co jest dla nas wielką radością.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

2000 zł

Moda na filmowe podziękowanie dla rodziców już minęła ale emocje i wspomnienia, które powstały przy okazji wielu stworzonych przez Marry Me Studio i wyświetlonych podczas wesel filmów pozostaną na zawsze aktualne. Stworzenie dobrego, ciekawego i wzbudzającego emocje filmu z podziękowaniami dla rodziców wymaga świeżego i wrażliwego spojrzenia na temat. Tworząc takie filmy staramy się dużo rozmawiać z parą, tak jakbyśmy rozmawiali z klientami, dla których wykonujemy profesjonalny spot filmowy. Chodzi o to, aby uzyskać jak najwięcej informacji, zrozumieć oczekiwania, poznać lepiej sylwetki odbiorców filmu tak, aby stworzone podziękowanie dla rodziców było ponadczasowe, wywierało prawdziwe emocje i było w stanie jednać pokolenia. Nie zawsze sytuacje wszystkich są łatwe. Czasem należy skruszyć serca, aby na nowo zbliżyć pokolenia. Przy tworzeniu tego typu filmów bardzo pomaga nam doświadczenia zdobyte przy tworzeniu filmów dokumentalnych. Ostatnia dokumentalna realizacja u boku Marcina Koszałki, którą jeden z nas realizował na przełomie 2018/2019 pozwoliła nam jeszcze bardziej zrozumieć tematykę pokoleniową. Z pewnością wykorzystamy te nietypową wiedzę podczas realizacji filmów z podziękowaniami dla rodziców, aby były jeszcze bardziej trafne, prawdziwe i ponadczasowe.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 2500 zł

Filmowa sesja narzeczeńska jest ciekawym urozmaiceniem filmu ślubnego. Najciekawsze i najładniejsze fragmenty mogą zasilić nietypowy teledysk ślubny. Coraz chętniej pary decydują się na taki dodatek w postaci ujęć ze starej kamery Super8, którą wykonujemy nagranie jako jedynie w Polsce. Najczęściej jednak są to sesje plenerowe w dniu ślubu lub już po ślubie kiedy jest więcej czasu na nagranie w wybranym przez parę miejscu i scenerii. Tak jak wyobraźnia, nagranie te nie mają ograniczeń więc można stworzyć coś po prostu pięknego i unikalnego :) Kwota sesji narzeczeńskiej zależy od ilości godzin/dni potrzebnych do stworzenia nagrania (często pary preferują zagraniczne lokacje) ale także od stopnia skomplikowania nagrania, wymagań i użytej technologii (np.: ujęcia podwodne, mocowanie kamery na aucie, ujęcia z drona, stara kamera, hypertimelapse, etc.) jak i charakteru finałowego montażu takiego filmu.

Film ślubny

6700 zł - 7400 zł

Często pary nie zdają sobie sprawy jak trudne jest stworzenie nie tylko nowoczesnego teledysku ślubnego ale w szczególności całego filmu ślubnego, który w ciekawy sposób ukazuje wydarzenia dnia ślubu. Bardzo nam miło, gdy nasi klienci przyznają, że pełne wersje naszych filmów ślubnych ogląda się jak prawdziwe filmy, a czasem podobają się nawet bardziej niż nasze teledyski ślubne. Staramy się ciekawie ukazywać wydarzenia dnia starannie dobierając różnorodną ścieżkę dźwiękową łącząc ujęcia tak, aby zbudować ciekawą opowieść, a nie tylko przedstawić zarejestrowane wydarzenia dnia. Nieraz urozmaicamy filmy różnymi dodatkami jak wypowiedzi gości, którymi przeplatamy cały film, który staję się wówczas bardziej zabawny ale i osobisty dla pary młodej. Udany film Marry Me Studio cechuje kombinacja wielu czynników jak: wyczucie i wrażliwość operatora kamery, umiejętność wychwytywania emocji, dyskretna praca z kamerą w dniu ślubu, dobra organizacja pracy i sprzętu, towarzyskie usposobienie czy zadbanie o jakość dźwięku, który bardzo często jest przez wielu zaniedbywany. Tworząc filmy ślubne Marry Me Studio łączy umiejętności i doświadczenie wyniesione z prawdziwych planów filmowych, przy których miało zaszczyt pracować od początku swej filmowej kariery. Pewnego rodzaju potwierdzeniem wyjątkowości naszych filmów ślubnych jest też fakt regularnego zainteresowania prowadzonymi przez nas warsztatami filmu ślubnego przez doświadczonych kamerzystów na wesele. Cena filmu ślubnego zależy od ilości elementów filmowych tworzących film. Są to nie tylko przygotowania pary młodej, ceremonia ślubna, przyjęcie weselne z oczepinami ale także wspomniane wypowiedzi gości, filmowanie dronem, filmowanie starą kamerą na weselu czy filmowanie kamerami Red Dragon co także oferujemy jako jedyni w Polsce. Wszystkie te elementy wpływają na całkowity koszt filmu ślubnego.

Reportaż ślubny

Reportaż Ślubny

6700 zł - 7400 zł

Nie jest łatwo stworzyć nietypowy film ślubny, który będzie nie mniej ciekawy dla widza niż krótki teledysk ślubny. Wykorzystując umiejętności zdobyte podczas tworzenia krótko i pełno - metrażowych filmów dokumentalnych możemy ciekawiej opowiedzieć historię danej pary niż większość ekip bez takiego doświadczenia. W połączeniu z tak nietypowymi opcjonalnymi dodatkami jak ujęcia z oryginalnej starej kamery Super8 możemy stworzyć unikalny i ciekawy film nie tylko dla pary i ich bliskich ale i postronnego widza co wielokrotnie zostało potwierdzone :) Proces tworzenia filmu ślubnego w Marry Me Studio rozpoczyna się od chwili pierwszego kontaktu z zainteresowaną parą. Następnie są rozmowy telefoniczne, mailowe ale też spotkania. Pozwala to poznać oczekiwania, gust, preferencje i charakter pary. Jest to bardzo pomocne w trakcie zbierania materiału z dnia ślubu. Kiedy Marry Me Studio zjawia się na przygotowaniach pary wykorzystujemy kolejną odróżniającą nas umiejętność filmowania w sposób niezauważalny, bez ingerencji, tak aby nie przeszkadzać i nie rozpraszać. Pozwala nam to wychwycić wszystkie naturalne emocje, którymi budujemy nastrój w naszych filmach, które stają się jeszcze bardziej osobiste. Swoim podejściem zjednujemy sobie rodziców, dziadków i ciocie, którzy czują się przy nas swobodnie i naturalnie. To bardzo ważne jeśli chce się stworzyć dobry film ślubny. W trakcie ceremonii, bez względu czy jest to ceremonia kościelna czy plenerowa ceremonia humanistyczna staramy się pamiętać o wadze wydarzenia, celu ale i sposobie. Używamy profesjonalnych sprzętów do filmowania ale także rejestracji dźwięku. Sprzęt dobieramy do charakteru danego wydarzenia, aby adekwatnie zminimalizować jego wielkość pamiętając o dyskretnym filmowaniu i wychwytywaniu emocji. Podczas kolejnych ważnych punktach dnia staramy się pamiętać, aby pierwszy taniec pokazać jak najciekawiej, a jeśli są przemówienia to także, aby nikogo nie pominąć. W trakcie reportażu nasza rola nie kończy się na filmowaniu. Często pomagamy parze młodych i wedding plannerom rozwiązać problemy, które niespodziewanie zaskakują. Wszystko po to, aby po skończonym dniu nagrania mieć pewność, że zgromadzony materiał filmowy pozwoli ponownie stworzyć nietypowy i ciekawy film ślubny, który para młoda i jej znajomi będą oglądać jak prawdziwy film. Co ciekawe nieraz słyszeliśmy, że pełne filmy ślubne naszego autorstwa podobały się parom nieraz jeszcze bardziej niż prezentowane przez nas nowoczesne teledyski ślubne. Jest to dla nas ogromny komplement, ponieważ powszechnie wiadome jest, ze stworzenie dobrego pełnego filmu ślubnego jest bardzo trudne i często zaniedbywane przez nawet najlepszych kamerzystów na wesele w Polsce. Wysokości kwot za realizację filmowego reportażu ślubnego uzależnione są od wielu czynników jak ilość operatorów filmujących, czas trwania filmu, etc.

Plener ślubny

650 zł - 3500 zł

Plener ślubny to bardzo fajne urozmaicenie nie tylko nowoczesnego teledysku ślubnego ale takze całego filmu ślubnego. Marry Me Studio proponuję nagranie podczas pleneru w kilku opcjach. Zależnie od życzenia pary mogą to być:
- sesja plenerowa filmowana w dniu ślubu. Nie wszystkie pary mają czas na poświęcenie kolejnego dnia na nagranie czy zdjęcia plenerowe. Dlatego nasza ekipa filmowa proponuje wykonanie ciekawych ujęć filmowych w dniu ślubu. Pozwoli to uatrakcyjnić nietypowy teledysk ślubny ujęciami wykonanymi na ogół w pobliżu obiektu, w którym odbyw pa sie przyjęcie weselne.
- sesja plenerowa w innym dniu niż dzień ślubu. Ustalany jest dogodny termin takiego nagrania sesji. Para może zdecydować o tym czy preferuje nagranie w strojach weselnych czy w innej stylizacji przez siebie wybranej. Ustalane jest takze miejsce i pora nagrania. Efektem jest nie tylko urozmaicenie nowoczesnego teledysku ślubnego o najlepsze ujęcia z pleneru ale takze osobno stworzony teledysk z pleneru, który urozmaica cały film ślubny. Zależnie od konwencji filmu czasem jest on wplątany fragmentarycznie przez cały film ślubny tak, aby jego najlepsze ujęcia uatrakcyjniały film ślubny w różnych jego momentach - jest to bardziej filmowa forma.
- sesja plenerowa z mini scenariuszem. Proponujemy także bardziej rozbudowany formy sesji plenerowych. Najpierw opracowujemy scenariusz, wg, którego wykonywane jest nagranie. Może to byc jaka spójna historia, love story czy historia poznania,w której para ma możliwość takze opowiedzieć pewna historię, która staje się tłem do takiego rozbudowanego pleneru. Tego typu sesje plenerowe zawsze ustalane są indywidualnie tak,aby wpasować sie idealnie w oczekiwania pary.
- zagraniczna sesja plenerowa. Możliwe jest takze wykonanie rozbudowanej sesji plenerowej podczas wyjazdu zagranicznego. Wówczas tworzony jest osobny teledysk, którego najlepsze ujęcia zasilają główny teledysk ślubny. Osobno wykonany teledysk z zagranicznej sesji plenerowej wplątany jest takze w całym film slubny.
Jesteśmy otwarcie na wszelkie pomysły. Jednocześnie bardzo chetnie doradzamy tak, aby wybrać najlepsza opcje bez sztucznego podbijania wartości nagrania :)

Sesja narzeczeńska

Opinie

4.95

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

Aleksandra Ł

Polecam z całego serca - niesamowicie profesjonalni, dyskretni, delikatni, kompletnie nieodczuwalni podczas uroczystości. A otrzymane materiały? Oszałamiające! Po sto razy oglądamy z mężem i rodziną film, teledysk i zdjęcia, ciągle nie mogąc się nadziwić, że komuś udało się tak perfekcyjnie utrwalić wszystkie emocje i nastroje, jakie towarzyszyły nam i naszym gościom w tym dniu. Absolutnie prawdziwy materiał najwyższej, kinowej klasy. Nie wyobrażam sobie, aby nasz ślub mógł uwiecznić ktokolwiek inny i bardzo cieszę się, że na naszej drodze spotkaliśmy tych ludzi i, że byli z nami w tym najważniejszym dla nas dniu. Można powiedzieć, że mieliśmy do nich szczęście, bo to trochę tak jakby zamknąć ten dzień w szklanej bańce, w której ciągle trwa i trwa, a my zabraliśmy go do domu i razem do niego wracamy, kiedy tylko chcemy! Dziękujemy Marry Me Studio !!!

1 rok temu

RM

Riccardo M

Marry Me Studio ha fatto un ottimo lavoro con il nostro video! Team molto professionale e discreto. Sono riusciti a catturare i momenti piu significativi della cerimonia, in particolare la cerimonia religiosa che per noi era il momento piu importante. Parenti e amici sono tutti presenti nel video. Questo rappresentera un bel riccordo per noi in futuro. Grazie mille, Riccardo

2 lata temu

MW

Marta W

Marry Me Studio offer something really special - they capture all the amazing parts of the day and create a beautiful film that will make you feel that you're re-living it and will treasure forever. Witalis is incredibly talented and professional. Easy to work with and we are extremely happy with the final result.

2 lata temu

DG

Daisy G

Liebes Marry Me Studio Team, Dank Euch können wir unseren Hochzeitstag in so einer wunderschönen Art und Weise in Erinnerung behalten. Es ist euch nicht nur gelungen, die schönsten Momente sondern auch die Emotionen einzufangen. Ihr habt uns mit dem Ergebnis eine große Freude bereitet und wir sind froh, euch dafür ausgewählt zu haben. Herzlichsten Dank, dass ihr unseren wichtigsten Tag so unvergesslich gemacht habt. Ps: jestescie najlepszi ;) Liebe Grüße, Daisy und Michael

2 lata temu

VW

Veronica W

Marry Me Studio were amazing! Extremely professional the whole way through the process, producing an epic wedding highlights film, capturing all the carefully selected details of our special day! Having been heavily involved in the selection process of our wedding vendors, when I came across these guys and saw their repertoire of films, I knew that they were the right fit for our wedding. Their eye for detail and artistic expression is next to none! I think the best part was that they were extremely discrete, working behind the scenes, not taking the attention away from our wedding day. Highly recommend these guys if your looking for something extra! Thanks again! Veronica & Dan

2 lata temu

BK

Bartosz K

We\'re so glad that we managed to book Marry Me Studios for our wedding video. Witalis was super professional form start to finish, and having met him in person before the wedding really made us feel as though he knew what we were after, making every effort to understand our personalities, which really showed through in the video. He captured all of the amazing moments from our special day, turning them into the most beautiful wedding video we have ever seen (I know, we may be slightly biased)! Thank you Witalis for creating something that we will treasure forever!

3 lata temu

WG

W G

Nie pamiętam w jaki sposób trafiłem na Marry Me Studio. Zapewne polecił mi ich Wujek Google. Do dziś ma za to u mnie wielką flachę do odebrania :) Gdy zacząłem przeglądać ich filmy, pierwsze określenie, które rzuciło mi się na myśl to INNE. Później kilkanaście razy spotkałem się z tą samą opinią na temat ich realizacji. Niby temat filmu oklepany, a ujęcia, kolorystyka, montaż i GENIALNIE dobrana muzyka tworzą klimat, którego nie mogliśmy znaleźć przy realizacjach innych ekip. Zresztą, kto widział, ten wie - CIARY :) Wynika to zapewne z tego (oczywiście poza wrodzonym talentem :)), że dbają oni o każdy szczegół m.in. sprawdzenie nagłośnienia i oświetlenia kościoła i sali przed uroczystością, zapewnienie dodatkowych źródeł zapisu dźwięku, użycie sprzętu jak z Hollywood czy… sprawdzenie kierunku padania promieni słonecznych (np. do ujęć z drona). Potrafią również podrzucić ciekawe pomysły na niektóre elementy uroczystości. W dniu ślubu praktycznie niewidoczni. Żadnego ustawiania, dubli, wchodzenia z lustrzanką na twarz czy pod suknię Panny Młodej itp. :) - czysta naturalność. Grzecznie, kulturalnie i nienachalnie, a przy tym na luzaku :) Po prostu robią swoją robotę. Wraz z małżonką, jako osoby unikające w normalnym życiu kamer i aparatów jak ognia, byliśmy niesamowicie zadowoleni z tej współpracy. A efekt ? Wiedzieliśmy, że będzie dobrze, ale i tak przerósł nasze oczekiwania. Film doskonale oddał klimat tamtego dnia i skrojony jest idealnie pod nas :) Ogromną robotę robią ujęcia z lotu ptaka oraz ścieżka dźwiękowa perfekcyjnie zgrana z poszczególnymi scenami. Po otrzymaniu od chłopaków wersji finalnej oglądaliśmy ją w pętli przez kilka godzin. Z przyjemnością do niej wracamy. Zdaję sobie sprawę, że moja opinia wygląda jak wodospad wazeliny. Zawsze podchodzę do tego rodzaju komentarzy ze sporym dystansem, ale co innego mam napisać skoro NIE ZAWIEDLI NAS W ŻADNEJ KWESTII, wykraczając poza nasze wyobrażenia o idealnym filmie ślubnym. Ręczę za nich wszystkimi członkami!

3 lata temu

H

Hanna

Wszystko było super !!! Bardzo pomyślna współpraca. Chłopaki podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie, a film po prostu bajka !! Dynamiczno romantyczna mieszanka wybuchowa - troche tak jak my, czyli idealnie :) !! Bardzo ale to bardzo polecamy i życzymy dalszych sukcesów filmowych :) H i S ;)

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Trudne pytanie :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od koleżeńskiej posiadówy, podczas której przy trzeciej płycie DVD z wesela przyjaciela i przekonywującej sile działającego trunku uznaliśmy, że... "zrobimy lepsze"!! Początki operatorów Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny to filmy dokumentalne, a szczególnie filmy o sportach ekstremalnych. W ten sposób dokumentalno – teledyskowa forma produkcji filmowych niezbywalnie wpisała się twórczość ekipy dowodząc, że Marry Me Studio to nie tylko artystyczny film ślubny.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

"Tyle było dni"... :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Bardzo, bardzo dobrym ;) Posiadamy bardzo dużo sprzętu (drony, stabilizatory, rigi, lustrzanki, bezlusterkowce, mikrofony kierunkowe, pojemnościowe, krawatowe, rekordery, statywy, slidery i wiele innych). Zawsze jednak staramy się używać go w taki sposób, aby filmowane osoby nie zdawały sobie z tego sprawy, ponieważ zależy nam na dyskretnym filmowaniu. Nie jest to proste ale udaje się nam :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kiedyś jeden fotograf powiedział, że najbardziej lubi, gdy jest już po oczepinach. Eh, Ci fotografowie ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Chwila, moment :) Albo kilka miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Po długich rozmyślaniach uznaliśmy, że to nasi klienci powinni decydować o tym z czego składa się wybrany przez nich pakiet. Dlatego stworzyliśmy podstawowy pakiet startowy, który para może modyfikować wieloma wybranymi przez siebie dodatkami wedle własnego uznania.

Jaki jest Twój styl?

Styl wąsatego wujka z kamerą vhs :) Nietypowy teledysk ślubny albo nowoczesny teledysk ślubny. Te hasła najlepiej opisują to co robimy. W każdej realizacji filmowej staramy się przemycić trochę artyzmu, także wyrażenie artystyczny film ślubny również trafnie określa styl naszych prac filmowych.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wielu naszych klientów przyznaje, że nasze filmy wydają im się zupełnie inne niż to co oferuje polski rynek filmów ślubnych. Kilkukrotnie słyszeliśmy, że po wpisaniu w wyszukiwarce: "najlepszy kamerzysta na wesele" albo "luksusowy film z wesela" czy nietypowy teledysk ślubny" pojawiało się Marry Me Studio. Miło ! :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

W remizie ! Tego nie mamy jeszcze w portfolio :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

W Sevilli - oj działo się !! Szczegółów nie możemy zdradzić :) Kto to przebije ?!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z kościelnymi :) Z każdym kto też chce stworzyć coś jeszcze lepszego niż dotychczas, a przy tym nauczyć się czegoś nowego.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Oj było tego trochę :) Kiedy aktorzy, który mieli odegrać Anioły na szczudłach, zorientowali się, ze zapomnieli strojów i skrzydeł. Początkowo nie było to zabawne ale szybka i sprawna akcja szwaczki pozwoliła przerobić na miejscu obrusy tak, aby pokaz się udał :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Dlaczego tak drogo? Mercedes nie może kosztować tyle ile maluch :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To ciężki kawałek chleba i bardzo się staramy :) A tak serio, to chyba nic nie muszą wiedzieć. Jesteśmy od tego, aby mieli choć to jedno zmartwienie mniej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Żeby był najlepszy ! :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Przez skromność chyba nie wypada ... :) Jest doświadczenie branży dokumentalnej, są liczne nagrody. Jest bardzo dużo sprzętu filmowego, który się staramy używać dyskretnie, aby nikt go nawet nie zauważył. Przykładamy dużą wagę do zaniedbywanego przez wielu dźwięku. Mamy też swoją wrażliwość, która podpowiada nam jakie robić ujęcia i jak je łączyć do długo selekcjonowanej muzyki. Nie da się jej skopiować. Albo się z nią rodzi...albo nie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

No jak to ?! :) Trudno powiedzieć. W Marry Me Studio staramy się wykonywać filmy ślubne i teledyski ślubne tak jakby to były prawdziwe realizacje filmowe. Nasze dokumentalno - filmowe doświadczenie bardzo nam w tym pomaga. Dbamy nie tylko o obraz ale także o dźwięk. Stosujemy szereg różnych bardzo zaawansowanych technologicznie sprzętów ale ważne jest dla nas, aby to w pewien sposób ukryć. Dokładamy wielu starań, aby nasz sprzęt nikogo nie rozpraszał, nie onieśmielał, bo tylko wtedy możliwe jest wychwycenie naturalnych emocji i zdarzeń. Przy ilości naszego sprzętu nie jest to proste zadanie ale według opinii naszych klientów i ich gości podobno całkiem nieźle sobie z tym radzimy :) I jeszcze jedno. Nowoczesny teledysk ślubny czy nietypowy teledysk ślubny to hasła, które nie do końca opisują to co robimy. W każdym filmie czy teledysku ślubnym staramy się przemycić trochę artyzmu dlatego nasze produkcje często opisujemy jako artystyczny film ślubny. Podsumowując, jeśli interesuje Państwa dyskretna realizacja w dniu Państwa ślubu, której rezultatem jest nietypowy i nowoczesny film z teledyskiem ślubnym z pewną dozą artyzmu to dobrze Państwo trafili :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Niczym, jest nudna i nieciekawa :) - dyskretne filmowanie w trakcie ceremonii i przyjęcia, aby wychwycić emocje i niepowtarzalne wydarzenia, - nasze doświadczenie to nie tylko realizacje oryginalnych filmów ślubnych dla klientów w Polsce i za granicą. Najpierw realizowaliśmy filmy dokumentalne i sportowe, które zyskały ogólnopolskie uznanie, liczne nagrody filmowe i wyróżnienia. Dopiero później spróbowaliśmy swoich sił przy produkcji nowoczesnych teledysków ślubnych i wzruszających filmów, za których nietypową stylistykę także otrzymaliśmy nagrody, wyróżnienia i uznanie. - filmowanie starą kamerą Super8 (kamera na czarno-białą taśmę). Marry Me Studio jako pierwsze i jedyne w Polsce oferuje możliwość filmowania ślubu kamerą Super8 (jeden z dodatków w ofercie). - "Wasze filmy są po prostu inne". To powtarzające się zdanie, które miło jest usłyszeć z ust naszych klientów w gąszczu wielu wyjątkowych teledysków ślubnych najlepszych kamerzystów na wesele w Polsce. - jako pierwsi i jedyni w Polsce realizowaliśmy film ślubny kamerą Red Scarlet Dragon 6k - obecnie jako luksusowy dodatek na życzenie klienta

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Film "Wesele" reż. Smarzowskiego - jest ponadczasowy :)

Kontakt

Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny

Złota 59 00-120 Warszawa

255 km od Niepołomic

266 km od Zabrza

319 km od Kąty Wrocławskie

294 km od Sopotu

326 km od Wąsowo

Poniedziałek

09:00 -18:00

Wtorek

09:00 -18:00

Środa

09:00 -18:00

Czwartek

09:00 -18:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

09:00 -18:00

Niedziela

09:00 -16:00

od świtu do zmierzchu :)

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele - Paweł Ozimowski
Kamerzysta na wesele - Paweł Ozimowski Warszawa
Zobacz profil
SZALONY OBIEKTYW MARCELA PEŁKA MARCIN
SZALONY OBIEKTYW MARCELA PEŁKA MARCIN Warszawa
Zobacz profil
SnapGraphics
SnapGraphics Kobyłka
(17)
Zobacz profil
Niedziałająca usługa
Niedziałająca usługa Warszawa
(1)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: