naokostudio

Robert Malkusz

naokostudio

Wilsona 60 2, Opole

(16)
Pokaż telefon

Jesteśmy zespołem filmowców i fotografów z Opola.

Realizujemy nowoczesne i dynamiczne filmy, które pozostaną żywą pamiątką z Waszego ślubu i wesela. Staramy się podkreślić wyjątkowy charakter każdego ze ślubów oraz uchwycić je w pełną emocji filmową opowieść.
Standardowo końcowa wersja filmu trwa ok. 60/90 minut i jest zakończona teledyskiem, który jest podsumowaniem całego dnia, ale długość filmu może w zależności od Waszych oczekiwań mieć długość od 10 minut do 3 godzin. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które sprawią, że otrzymacie dokładnie taki film, jaki chcecie.

Filmujemy za pomocą pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony, lustrzanek DSLR w systemie Canon, a także przy wykorzystaniu drona oraz kamer sportowych GoPro. Zdjęcia wykonujemy Nikonami Z6.

Wszystkie materiały otrzymujecie w wersji FullHD 1080p lub 4K na wygrawerowanym pendrive luz indywidualizowanych pudełkach DVD. Wykorzystujemy slider, stabilizatory, glidecam, Rig DSLR i zewnętrzne mikrofony oraz rejestratory dźwięku.

Realizujemy filmy i zdjęcia na terenie całej Polski oraz w Niemczech.

3000 zł - 7500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Nikon

Sony

Oferta

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Realizowane przez nas podziękowania dla rodziców w postaci filmu są całkowicie zindywidualizowane i unikatowe. Do każdego filmu tworzymy wyjątkowy konspekt, dopasowany do Waszych osobowości, zainteresowań, zawodów oraz odnoszące się do Waszej relacji z rodzicami. Dbamy o to, żeby film nie składał się tylko z pokazywania kartek ze słowami i niepowiązanych przebitek. Konsultujemy wartości za, które chcecie podziękować Waszym rodzicom i wspólnie tworzymy sceny, które to zobrazują. Realizacja tych takich podziękowań jest świetną zabawą i dobrą okazją do zapoznania się ze sobą jeszcze przed ślubem, a pokazanie filmu w trakcie ślubu zawsze wywołuje łzy wzruszenia i dużo śmiechu.

Cena zależy od stopnia skomplikowania projektu, oraz potrzebnego czasu.
W razie potrzeby przywozimy ze sobą projektor oraz ekran do wyświetlenia filmu.

Reportaż Ślubny

2100 zł - 9100 zł

Oferujemy zarówno pakiet zawierający reportaż filmowy oraz fotograficzny, jak i każdą z tych usług osobno.

Cena podstawowego pakietu filmowego to 3500 zł, natomiast pakietu fotograficznego 2100 zł.

Podstawowy pakiet łączony w cenie 5600 zł, zawiera:
- całodzienną obsługę filmowo-fotograficzną od przygotować do końca oczepin,
- film długi ok. 60 minut oraz krótki teledysk
- minimum 350 zdjęć

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska może być ciekawą i nieco luźniejszą alternatywą do pleneru ślubnego. Staramy się wybierać miejsca, które są ładne, ale też są w jakiś szczególny sposób istotny dla Was i odegrały rolę w historii Waszego związku.

Film ślubny

3500 zł - 6000 zł

Oferujemy 3 pakiety filmowe.

Pakiet podstawowy jest realizowany przez 1 operatora i zawiera:
- reportaż ślubny (ok.45-60 minut)
- teledysk (ok. 3-4 minut)
- sesję plenerową w dniu wesela
- film przekazany online

Koszt: 3500zł


Pakiet standardowy jest realizowany przez 1 operatora zawiera:
- reportaż ślubny (ok.90 minut)
- teledysk (ok. 5-7 minut)
- sesję plenerową w innym dniu
- film przekazany na DVD/pendrive

Koszt 4500 zł


Pakiet standardowy jest realizowany przez 2 operatorów zawiera:
- reportaż ślubny (ok.90 minut)
- teledysk (ok. 5-7 minut)
- sesję plenerową w innym dniu
- ujęcia zrealizowane za pomocą drona
- film przekazany na DVD/pendrive

Koszt: 6000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

5400 zł - 6300 zł

Pakiet film+fotografia z sesją plenerową w innym dniu to koszt: 7200 zł.
Często wybieraną opcją jest film i zdjęcia z dnia ślubu + sesja fotograficzna w innym dniu (bez sesji filmowej). Cena takiego pakietu to w podstawowej wersji 6200 zł.

Plener ślubny

600 zł - 1500 zł

Cena pleneru fotograficznego: 600zł
Cena pleneru filmowego: 900zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

400 zł

Realizacja ujęć za pomocą drona w pakiecie z reportażem filmowym kosztuje jedynie dodatkowe 300zł. W najwyższym pakiecie filmowym za 4500zł jest w cenie pakietu.

Fotobudka

Przy wyborze pakietu film+fotografia jako gratis przywozimy ze sobą kosze z przebraniami. Wykorzystujemy je do wykonania filmu i sesji fotograficznej z gośćmi.

Opinie

5

16 opinii

Dodaj opinię

AB

Angelika B

Z całego serca polecam naokostudio. Jeśli zależy Wam, aby w tym wyjątkowym dniu byli przy Was uśmiechnięci I pozytywnie nastawieni do Was i Waszych gości, ludzie - to tylko naokostudio. Robert tego dnia wprowadzał spokój i pełną humoru atmosferę, dzięki czemu nawet strach o pogodę był jakiś mniejszy ;) Profesjonalny sprzęt + otwarci na Wasze pomysły i mający mnóstwo pomysłów w głowach ludzie - to się nie może nie udać! Dziękujemy jeszcze raz za wszystko!❤

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

MJ

Maciek J

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt od samego początku, Robert wprowadza super atmosferę już od samego początku i nawet gdy ktoś nie czuje się dobrze przed kamerą, to po paru minutach nie będzie to problemem. Świetne ujęcia i montaż. Lepiej nie mogliśmy wybrać, polecam w 100%!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PB

Paweł B

Naokostudio można określić krótko: profesjonalizm, rzetelność i kreatywność. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu z naszego wesela i z podejścia Roberta do swojej pracy. Ujęcia, jakość i montaż na wysokim poziomie. Materiał otrzymaliśmy szybko i zostały zrealizowane wszystkie nasze pomysły i uwagi. I do tego nie za miliony. Chcesz mieć film ze ślubu, wesela, do którego będziesz wracać z przyjemnością i będzie to najlepsza pamiątka? To jest dobry adres. Polecam serdecznie!

1 rok temu

Źródło: Facebook

NS

Nicole S

Wir haben in Deutschland gefeiert und es war alles von Anfang an gar kein Problem. Wir waren begeistert von unserem wunderschönen Video in der kurzen und langen Vision 🤩👍 Es hat an nichts gefehlt!! Die Kommunikation per Mail oder Telefon war immer da ob auf polnisch oder deutsch. Es würde sich sehr bemüht auf alle unsere Wünsche einzugehen. Wir waren echt sehr froh uns für naokostudio entschieden zu haben und wir würdens immer wieder weiter empfehlen. Vielen, vielen Dank nochmal dafür Und einen ganz lieben Gruß.

1 rok temu

Źródło: Facebook

BL

Beata L

Serdecznie polecamy Roberta i Naoko studio! Podziękowania dla rodziców wzruszyły i rozbawiły wszystkich gości oraz stanowią piękną pamiątkę na lata. Film z wesela super zmontowany i dynamiczny, a teledysk pozwala w kilka minut przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia z dnia ślubu.

1 rok temu

Źródło: Facebook

MG

Michał G

Nasz ślub odbył się przeszło dwa lata temu i zawsze będziemy przeszczęśliwi, że to właśnie Robert z NaOkoStudio trafił nam się z polecenia w tym pięknym dniu:) dzięki jego wprawnym oczom i profesjonalizmowi, możemy się cieszyć tą piękną chwilą bez efektu znudzenia, nawet oglądając film kolejny raz. Bardzo dobra współpraca, dobór scen i muzyki, szybko zrealizowany montaż. Wszystko w punkt. Serdecznie polecamy!

1 rok temu

Źródło: Facebook

KJ

Karolina J

Zdecydowanie polecam!??Dobre wrażenie od samego początku. ??Pełen profesjonalizm. Film mimo że 2 godzinny w ogóle się tego nie odczuwa, a wręcz przeciwnie ogląda w WIELKĄ przyjemnością.Najpiękniejsza pamiątka ❤️DZIĘKUJEMY

1 rok temu

Źródło: Facebook

MC

Marta C

BARDZO BARDZO BARDZO polecam! Na początku nie chcieliśmy mieć kamerzysty na ślubie/weselu, ale namówiła nas moja siostra. Teraz, oglądając film (po raz chyba setny!) nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie mieć tej pamiątki. Najlepszą jednak recenzją TEGO kamerzysty powinno być, że: 1. Goście nawet nie wiedzieli, że był kamerzysta na weselu, 2. Mimo, że kamerzystę zobaczyliśmy po raz pierwszy w dniu naszego ślubu (formalności załatwialiśmy zdalnie) czuliśmy jakby był naszym kumplem od LAT! 3. Koleżanka, która robiła wesele "Ą, Ę", wynajęła firmę za 6 tysięcy i .... zazdrości nam NASZEGO filmu! Mega dziękujemy za wspaniałą pamiątkę ! Jesteś najlepszy! <3

1 rok temu

Źródło: Facebook

KG

Krzysiek G

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Bardzo dobry kontakt i usługa wykonana na najwyższym poziomie ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

BW

Bartosz W

Jeśli chcecie uwiecznić Wasz najszczęśliwszy dzień lub wydarzenie z życia i szukacie profesjonalnego podejścia, świetnych ujęć, kreatywnej, rzetelnej oraz uczciwej osoby, zapewniam że firma „Naokostudio” to jest to czego szukacie. Gdybym dziś miał wybrać kamerzystę, mój wybór byłby jeden – „Naokostudio”. Serdecznie polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MS

Martyna S

Szukając oprawy foto i wideo naszego ślubu i wesela chcieliśmy czegoś innowacyjnego, ze świeżym i wyjątkowym spojrzeniem na wydarzenie. Spotykając sie z Robertem wiedzieliśmy, ze to właściwy człowiek na właściwym miejscu i nie zawiedliśmy się. Każdemu kto chce uwiecznić magiczne chwile mogę z czystym sumieniem polecić naokostudio! ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

MB

Magdalena B

BEST OF THE BEST ! - Robert ! Bardzo dziękujemy za realizację świetnego materiału z wesela oraz za całokształt współpracy. Pracując z Tobą dało się zauważyć Twoje zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność oraz pasję z jaką pracowałeś na naszym ślubie, weselu oraz podczas pleneru. O Twoim talencie nie ma co się rozpisywać gdyż jest nie do opisania. Jesteś otwartym, pracowitym i kreatywnym kamerzystą, dla którego wideofilmowanie jest pasją a nie sposobem na zarobienie pieniędzy. Potrafisz być niezauważalny podczas swojej pracy co powoduję, iż każdy zachowuję się naturalnie i swobodnie. Film i teledysk, który początkowo, w naszym założeniu, miał być piękną pamiątką stał się wyjątkowym materiałem pozwalającym przenieść się nam do dnia ślubu i przeżyć jeszcze raz ten wspaniały dzień wywołując te same emocję. Zarówno film jak i teledysk jest dynamiczny a dobrana przez Ciebie muzyka powala na kolana i świetnie wgrywa się w kadry - sama nie dobrałabym takich super utworów -trafiłeś w nasze gusta w 100%. Sam plener był świetną zabawą i pozostanie w naszej pamięci na długo– nawet Rafał dobrze się bawił za co wielki szacunek i pokłony z mojej strony. Gorąco polecamy i wiemy, że nie będziecie żałować! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

1 rok temu

Źródło: Facebook

DK

Dorota K

Polecam bardzo mocno ! Współpraca bardzo miła, kontakt świetny a co najważniejsze pamiątka w postaci filmu i teledysku przepiękna :) bardzo mile wspominam nagrywanie filmu z podziękowaniami dla rodziców ? A film i teledysk mogę oglądać i oglądać ..takie wspomnienia warto uwiecznić na filmie, Robertowi świetnie to wychodzi :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

BZ

Bożena Z

Bardzo miły i bezproblemowy kontakt od samego początku. Pamiątka w postaci filmu i teledysku na całe życie, z przyjemnością się je ogląda ? pełen profesjonalizm, gorąco polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

OJ

Ola J

Sympatyczny, komunikatywny, otwarty kamerzysta, stworzył dla nas piękną pamiątkę. Zdecydowaliśmy się na współpracę jedynie po kontakcie telefonicznym, poznaliśmy w dzień ślubu, a wszystko było tak jak ustalaliśmy wiec polecam ?? w ciemno ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Agnieszka W

Szczerze polecam pełen profesjonalizm

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zdecydowanie najbardziej w naszej pracy lubimy różnorodność, nawiązywanie relacji i dostrzeganie piękna w detalach. Pomimo tego, że śluby i wesela mogą wydawać się podobne, każde jest inne, a dostrzeganie tego i praca która polega na uchwyceniu tej wyjątkowości daje bardzo dużo satysfakcji.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Tak jak zaczyna się historia większości fotografów i filmowców : ) Ktoś znajomy brał ślub i wiedząc, że robię filmy, zapytał, czy chciałbym sfilmować ich ślub.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

To niesamowite jak szybko płynie czas i aż trudno uwierzyć, że minęło już ponad 10 lat od realizacji pierwszego filmu weselnego (który do dziś wspominam z radością). Ciekawe jest też to, że z każdym rokiem wprowadzamy zmiany w sposobie filmowania, montażu, inwestujemy w lepszy sprzęt itp. i wydaje nam się, że teraz to już jest TO, a w kolejnym roku znów szukamy nowych i lepszych rozwiązań : )

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Kiedyś był to głownie sprzęt marki Canon. Obecnie jest to głównie Sony a7s oraz Nikon Z6 + dron DJI i bajery typu GoPro i na razie eksperymentalnie kamera 360. Do tego dochodzi kilka walizek mikrofonów, zewnętrznych rejestratorów dźwięku, oświetlenie, stabilizatory, gimbale, slidery, glidecam, statywy itp.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W sensie filmowo-fotograficznym na pewno przygotowania i ten moment kiedy jeszcze można na spokojnie "łapać" detale oraz moment zachodu słońca, kiedy najbardziej warto wyciągnąć drona. Prywatnie, (aż wstyd przyznać), ale nie ma nic lepszego niż weselny udziec.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W umowie gwarantujemy przekazanie materiału w wersji online do 120 dni. Zazwyczaj jest to ok. 60 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Najbardziej podstawowa wersja obejmuje reportaż fotograficzny i filmowy z całego dnia ślubu, od przygotowań po oczepiny. Z tego oddajemy minimum 350 zdjęć oraz film ok. 60-90 minut zakończony teledyskiem. Do wszystkich umów ze zgodą na publikację filmu dodajemy jako gratis krótki ok 30-sekundowy teaser.

Jaki jest Twój styl?

Podglądanie : ) Najbardziej odpowiednim kamerzysty oraz fotografa jest naszym zdaniem "czapka-niewidka", a najlepsze i najbardziej naturalne materiały udaje się stworzyć nie podczas ustawiania pary młodej i podpowiadania, kiedy ma się pocałować i złapać za rękę, ale przez świadome, delikatne towarzyszenie i bycie w pobliżu we właściwych momentach.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Są zadowoleni albo bardzo zadowoleni : )

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub na którym widać, że nowożeńcy faktycznie się kochają i pamiętają, że chodzi o radość z przeżywania tego dnia a nie o to czy tort wjedzie o 22.31, już jest "wystarczająco" dobry i nic więcej nie jest potrzebne. A tak poza tym, to lubimy dziwactwa i nutkę spontaniczności, niesztampowe lokalizacje, stodoły, szklarnie, różnokulturowość, zespoły w których gitarzyści potrafią korzystać ze swojego instrumentu.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest wiele takich par i mam wrażenie, że pamiętam imiona większości z nich, w końcu z każdym z nich (montażowo) spędziłem dość dużo czasu. Bardziej utrwalili się Ci, których mieliśmy okazję spotkać na innych ślubach (czasem już z latoroślami), co zdarza się dość często.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Za cechę istotną w pracy nad filmem/fotografią, ale również w życiu, uważamy elastyczność i umiejętność dostosowania się do panujących warunków i dostrzegania możliwości.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Każdy ślub upamiętniam znalezieniem przynajmniej jednej skrzynki geocachingowej, a natknięcie się w ten sposób na kilkanaście segmentów muru berlińskiego w drodze na ślub w Miliczu, było imponujące.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam wolny termin? Czy warto brać pakiet z 2 operatorami? Czy 1 osoba da radę filmować oraz obsłużyć drona?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę, że istotne jest to, że wprawdzie zrealizowanie dobrego materiału jest pierwszym i niezbędnym warunkiem stworzenia dobrego filmu, ale dzień ślubu i wesela, to najprzyjemniejsza część pracy, a 80% pracy, to oglądanie po raz setny tych samych ujęć i przesuwanie o kawałki sekund w lewo i prawo, tak by "wyciągnąć" z tego jak najwięcej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Po pierwsze sam styl realizowanych materiałów, po drugie to by były to osoby, z którymi czujemy się dobrze i im ufamy (w końcu w dużym stopniu spędzimy ten ważny dla Was dzień razem), po trzecie niezawodność i dobre opinie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Niewidzialność. Lata doświadczenia nauczyły mnie też tego, żeby być przygotowanym na każde trzęsienie ziemi i różne niespodziewane okoliczności.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo mamy 100% zadowolonych klientów. Ponadto warto podkreślić, że pary dla których realizujemy film i zdjęcia żyją razem długo i szczęśliwie : ) A tak na serio, to ważne jest to, że nie realizujemy 150 wesel rocznie i zdecydowanie stawiamy na jakość a nie na ilość. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które pozwolą Wam otrzymać taki film, jakiego oczekujecie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dobrym stosunkiem jakości do ceny. Oferujemy wysoki poziom profesjonalizmu, terminowości i rzetelności. Inspirujemy się najnowszymi trendami światowymi i jesteśmy członkami WEVA Worldwide Event Videographers Association. Posiadamy wykształcenie filmowe, doświadczenie jako producenci filmowi w pracy w mediach, realizowaliśmy filmy dla takich marek jak Toyota, Renault, Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy, PolskaPress, Polada - Polska Agencja Antydopingowa, Media Regionalne, ProMedia, Szlachetna Paczka.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Może nie zdjęcie/piosenka/film z sezonu, ale o tematyce ślubnej, więc niech będzie fragment weselny w "Dzikich historiach" Pedro Almodovara.

Kontakt

naokostudio

facebook website youtube vimeo instagram

Wilsona 60 2 45-429 Opole

81 km od Wrocławia

160 km od Krakowa

86 km od Częstochowy

64 km od Gliwic

90 km od Katowic

68 km od Raciborza

81 km od Rybnika

131 km od Szczyrk

42 km od Kędzierzyna-Koźla

45 km od Namysłowa

43 km od Nysy

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: