naokostudio

Robert Malkusz

naokostudio

Wilsona 60 2, Opole

(29)

O nas

Jesteśmy zespołem filmowców i fotografów z Opola.

Realizujemy nowoczesne i dynamiczne filmy, które pozostaną żywą pamiątką z Waszego ślubu i wesela. Staramy się podkreślić wyjątkowy charakter każdego ze ślubów oraz uchwycić je w pełną emocji filmową opowieść.
Standardowo końcowa wersja filmu trwa ok. 60/90 minut i jest zakończona teledyskiem, który jest podsumowaniem całego dnia, ale długość filmu może w zależności od Waszych oczekiwań mieć długość od 10 minut do 3 godzin. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które sprawią, że otrzymacie dokładnie taki film, jaki chcecie.

Filmujemy za pomocą pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony, a także przy wykorzystaniu drona oraz kamer sportowych GoPro. Zdjęcia wykonujemy Nikonami Z6.

Wszystkie materiały otrzymujecie w wersji FullHD 1080p lub 4K na wygrawerowanym pendrive lub zindywidualizowanych płytach DVD. Wykorzystujemy gimbal, slider, stabilizatory, glidecam, Rig DSLR i zewnętrzne mikrofony oraz rejestratory dźwięku.

Realizujemy filmy i zdjęcia na terenie całej Polski oraz w Niemczech.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 7500 zł

SPRZĘT

Canon

Nikon

Sony

Oferta - Naokostudio

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1000 zł - 1000 zł

Realizowane przez nas podziękowania dla rodziców w postaci filmu są całkowicie zindywidualizowane i unikatowe. Do każdego filmu tworzymy wyjątkowy konspekt, dopasowany do Waszych osobowości, zainteresowań, zawodów oraz odnoszące się do Waszej relacji z rodzicami. Dbamy o to, żeby film nie składał się tylko z pokazywania kartek ze słowami i niepowiązanych przebitek. Konsultujemy wartości za, które chcecie podziękować Waszym rodzicom i wspólnie tworzymy sceny, które to zobrazują. Realizacja tych takich podziękowań jest świetną zabawą i dobrą okazją do zapoznania się ze sobą jeszcze przed ślubem, a pokazanie filmu w trakcie ślubu zawsze wywołuje łzy wzruszenia i dużo śmiechu.

Cena zależy od stopnia skomplikowania projektu, oraz potrzebnego czasu.
W razie potrzeby przywozimy ze sobą projektor oraz ekran do wyświetlenia filmu.

Reportaż Ślubny

3000 zł - 11000 zł

Oferujemy zarówno pakiet zawierający reportaż filmowy oraz fotograficzny, jak i każdą z tych usług osobno.

Cena podstawowego pakietu filmowego to 3500 zł, natomiast pakietu fotograficznego 3000 zł.

Standardowy pakiet łączony w cenie 8000 zł, zawiera:
- całodzienną obsługę filmowo-fotograficzną
- film ok. 60-90 minut oraz teledysk
- minimum 350 zdjęć
- zdjęcia z sesji plenerowej zrealizowanej w innym dniu

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1000 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska może być ciekawą i nieco luźniejszą alternatywą do pleneru ślubnego. Staramy się wybierać miejsca, które są ładne, ale też są w jakiś szczególny sposób istotny dla Was i odegrały rolę w historii Waszego związku.

Film ślubny

3500 zł - 7000 zł

Oferujemy 3 pakiety filmowe.

Pakiet podstawowy jest realizowany przez 1 operatora i zawiera:
- krótki film ślubny (ok. 15 minut)
- sesję plenerową w dniu wesela

Koszt: 3500zł


Pakiet standardowy jest realizowany przez 1 operatora zawiera:
- reportaż ślubny (ok. 60-90 minut)
- teledysk (ok. 5 minut)
- sesję plenerową w dniu wesela

Koszt 4500 zł

Pakiet standardowy jest realizowany przez 2 operatorów zawiera:
- reportaż ślubny (ok. 90 minut)
- teledysk (ok. 5-6 minut)
- film z sesji plenerowej zrealizowany w innym dniu
- ujęcia zrealizowane za pomocą drona

Koszt: 7000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

5400 zł - 6300 zł

Pakiet film+fotografia z sesją plenerową w innym dniu to koszt: od 9000 zł.
Często wybieraną opcją jest film i zdjęcia z dnia ślubu + sesja fotograficzna w innym dniu (bez sesji filmowej). Cena takiego pakietu to w podstawowej wersji 8000 zł.

Plener ślubny

700 zł - 1700 zł

Cena pleneru fotograficznego: 700zł
Cena pleneru filmowego: 1000zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

450 zł

Realizacja ujęć za pomocą drona w pakiecie z reportażem filmowym kosztuje dodatkowe 450zł. W najwyższym pakiecie filmowym za 6500 zł jest w cenie pakietu.

Fotobudka

Przy wyborze pakietu film+fotografia jako gratis przywozimy ze sobą kosze z przebraniami. Wykorzystujemy je do wykonania filmu i sesji fotograficznej z gośćmi.

Opinie - Naokostudio

5

29 opinii

Dodaj opinię

SS

Sara S

Świetny kamerzysta, który wykonuje swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecamy gorąco 😁

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

HW

Helena W

naokostudio ❤️ to sympatyczny i profesjonalny kamerzysta 📹❣️ film z naszego ślubu jak i teledysk - poprostu bomba 💣 efekty mega! Nagrania z drona również mega!!! Film uwiecznił wszystkie najważniejsze chwile i jest poprostu wzruszający! 🥺 Nasi goście byli już teledyskiem mega zachwyceni!!! To był poprostu czad! 🎆 Robert to naprawdę kompetentny, miły i sympatyczny kamerzysta - pełen profesjonalizm! Nie mogliśmy lepiej wybrać i trafić! Dziękujemy za wszystko! ♥️

1 rok temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

świetny kamerzysta, który wykonuje swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Myślę, że równie warte wspomnienia jest to, że zawsze bierze pod uwagę zdanie klientów. Jak to się mówi, 10/10!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AA

Anna A

Nasz kamerzysta był profesjonalny i uważny podczas pracy, uchwycił ważne chwile w doskonałej jakości. Otrzymaliśmy piękny film z dodatkowymi efektami. Polecamy go innym parom na ślub i wesele

1 rok temu

Źródło: Facebook

TW

Tomek W

Genialne podjęcie do klienta jak i ceny. Wzorowy kontakt. Serdecznie polecam !!!!!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

NB

Nikola B

Polecam! Filmik z wesela wzruszajacy, przepiękne kadry, wszystkie ważne momenty uchwycone. Kontakt również na duży, duży plus! 🎥

1 rok temu

Źródło: Facebook

AS

Adam S

POLECAM!!😁👌🥰 Super kontakt, super pomysły, pełne zaangażowanie i profesjonalizm! kadry jak z Kina 😁🤩🤩🤩 100% zadowolenia!! brawo!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To niesamowite jak szybko płynie czas i aż trudno uwierzyć, że minęło już ponad 10 lat od realizacji pierwszego filmu weselnego (który do dziś wspominam z radością). Ciekawe jest też to, że z każdym rokiem wprowadzamy zmiany w sposobie filmowania, montażu, inwestujemy w lepszy sprzęt itp. i wydaje nam się, że teraz to już jest TO, a w kolejnym roku znów szukamy nowych i lepszych rozwiązań : )

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mamy 100% zadowolonych klientów. Warto podkreślić, że pary dla których realizujemy film i zdjęcia żyją razem długo i szczęśliwie : ) A tak na serio, to ważne jest to, że nie realizujemy 150 wesel rocznie i zdecydowanie stawiamy na jakość a nie na ilość. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które pozwolą Wam otrzymać taki film, jakiego oczekujecie. Dużą wagę przykładamy do tego, żeby nie przeszkadzać w dniu ślubu. Staramy się być niewidoczni i podglądać : ) Najbardziej odpowiednim kamerzysty oraz fotografa jest naszym zdaniem "czapka-niewidka", a najlepsze i najbardziej naturalne materiały udaje się stworzyć nie podczas ustawiania pary młodej i podpowiadania, kiedy ma się pocałować i złapać za rękę, ale przez świadome, delikatne towarzyszenie i bycie w pobliżu we właściwych momentach.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wyzwaniem chyba jest to, żeby nie zgnuśnieć, ale z każdym sezonem dalej szukać nowych rozwiązań pomysłów bez popadania w rutynę. Z tym wyzwaniem mierzymy się co rok... myślę, że z sukcesem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam wolny termin? Czy warto brać pakiet z 2 operatorami? Czy 1 osoba da radę filmować oraz obsłużyć drona? Odpowiadam prawdę :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Najbardziej podstawowa wersja obejmuje reportaż fotograficzny i filmowy z całego dnia ślubu, od przygotowań po oczepiny. Z tego oddajemy minimum 350 zdjęć oraz film ok. 60-90 minut zakończony teledyskiem. Do wszystkich umów ze zgodą na publikację filmu dodajemy jako gratis krótki ok 30-sekundowy teaser.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zdecydowanie zwiększa szansę zarezerwowanie terminu 2 lata w przód.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Najczęściej wybierana opcja obejmuje reportaż fotograficzny i filmowy z całego dnia ślubu, od przygotowań po oczepiny. Z tego oddajemy minimum 350 zdjęć oraz film ok. 60-90 minut zakończony teledyskiem. Do wszystkich umów ze zgodą na publikację filmu dodajemy jako gratis krótki ok 30-sekundowy teaser.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Ujęcia z sesji plenerowej w dużym stopniu wzbogacają film z wesela. Czas, który zyskujemy podczas takiej sesji i większa możliwość zaplanowania ujęć, więcej spokoju podczas pracy pozwala na dodanie do filmu tego szczególnego "czegoś", co sprawia, że film staje się bardziej spójny i ciekawszy. Czasem nawet wyrwanie się na kilkanaście minut podczas wesela daje bardzo dużo, ale osobny dzień daje o wiele większy komfort i możliwości.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak, wykorzystujemy fenomenalnego drona Air 2s podczas realizacji filmów weselnych. Posiadamy licencję, ubezpieczenie i rejestrujemy każdy lot.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

W umowie ustalamy 120 dni, ale zazwyczaj oddajemy film o wiele wcześniej, ok. 2 miesięcy od ślubu.

Kontakt - Naokostudio

naokostudio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wilsona 60 2 45-429 Opole

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: