upanafotografa.pl - Fotografia i Film Ślubny 4K - Dron
upanafotografa.pl - Fotografia i Film Ślubny 4K - Dron Warszawa
(78)
Zobacz profil
Félix de Vega
Félix de Vega Warszawa
(20)
Zobacz profil
zakochaniwobiektywie.pl - filmy i fotografia ślubna
zakochaniwobiektywie.pl - filmy i fotografia ślubna Warszawa
(16)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
Atelier One Way Love Ticket

Piotr Myszkowski

Atelier One Way Love Ticket

Warszawa

(8)

O nas

One Way Love Ticket is an exclusive brand created by an international award-wining Polish photographer Piotr Myszkowski (Peter Myskovsky). 

Together with his amazing team (photographers, movie editors, make up artists, hair stylists etc.) they are capturing emotions around the globe and telling beautiful love stories.

We bring a smile around the world,
we capture tears of happiness,
we are with You and for You.

Your wedding is as unique as our photographs.
We create fairytales, not only photos.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4500 zł - 11000 zł

SPRZĘT

Canon

Sony

Oferta - Atelier One Way Love Ticket

Film ślubny

6000 zł - 9900 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Pakiet: Reportaż + Plener

4500 zł - 7800 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4500 zł - 9300 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Plener ślubny

1300 zł - 1500 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Reportaż ślubny

4500 zł - 7800 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Sesja narzeczeńska

1300 zł - 1500 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Filmowanie z powietrza (DRON)

1000 zł - 2000 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

2500 zł - 3000 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 3000 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Fotobudka

1000 zł - 2500 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Reportaż Ślubny

4500 zł - 9900 zł

Ofertę wysyłamy na maila. Posiadamy pakiety o różnym zakresie usług.

Opinie - Atelier One Way Love Ticket

5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AB

Aneta B

Każda z nas marzy o pięknym wyjątkowym ślubie z pięknymi zdjęciami u mnie też tak było wszystko sobie zaplanowałam ale los pokrzyżował plany ciężka choroba operacje przykuta do łóżka szpitalnego miałam dużo czasu no to aby pewne sprawy przemyśleć Życie jest zbyt krótkie trzeba cieszyć się chwilą aby zapomnieć o bólu i zająć czymś głowę zaczęłam planować ślub wymarzyłam sobie że zdjęcia zrobi mi najlepszy fotograf w Polsce pisałam tego typu hasło w wyszukiwarkę i pojawiło nazwisko Piotra Myszkowskiego Napisałam do niego Napisałam do niego maila dogadaliśmy szczegóły czekałam na na ten dzień szczerze powiem że sama sobie nie dowierzałam że odważyłam się i zaprosiłam na swój ślub tak wybitnego fotografa miałam trochę obawy ja zwykła pielęgniarka z Rzeszowa on światowej sławy fotograf na co dzień pracujący z wielkimi gwiazdami jedno spotkanie z Piotrem wystarczyło i wiedziałam że to była najlepsza decyzja jaką Podjęłam Piotr jest wybitnym fotografem artystą widać że kocha to co lubi kocha ludzi lub z nim pracować przy nim człowiek czuje się kimś wyjątkowym w kościele sprostał oczekiwaniom naszego wymagającego proboszcza praktycznie był niewidocznym jest szalenie pozytywnym człowiekiem bije od niego dobro ciepło empatia każdego traktuje z szacunkiem nikogo nie wyróżnia nie gwiazdorzy życzyłabym każdemu aby spotkał na swej drodze kogoś takiego jak Piotr na uznanie w pełni zasługuje zarówno przed weselem w trakcie jak i po weselu Kontakt z Piotrem Był doskonały wręcz idealny zawsze odpisywał na maila był dostępny praktycznie 24 godziny na dobę zdjęcia które nam nam przysłał przed czasem piękne dopracowane są piękną pamiątką zarówno dla nas jak i dla naszych mam które otrzymały od nas w ramach prezentu.,, Bywają ludzie którzy pojawiają się w naszym życiu na chwilę często jednak taka chwila wystarczy by pozostali w naszym sercu na zawsze". Piotrze dziękujemy ci że dane nam było ciebie poznać Pozdrawiamy cię serdecznie Aneta i Marek Bartosz Rzeszów

3 lata temu

PS

Paulina S

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem! ? Piotr dotarł do nas aż pod Kraków i ani przez moment nie żałowaliśmy swojego wyboru. ?Serdecznie polecamy, bo w zdjęciach zakochała się cała rodzina! ♥️

5 lat temu

PK

Patrycja K

Serdecznie polecamy Piotra !! Świetnie wykonane zdjęcia, przemiła atmosfera na sesji plenerowej, a na ślubie i weselu jakby go nie było ;) dzięki temu nikt nie czuł się skrępowany. Piękne zdjęcia pamiątką na całe życie :)

5 lat temu

BM

Barbra M

I am really satisfied! Peter is very professional photographer. We had a particular vision of our wedding photoes and he understood it perfectly! He is the true artist. If you are still wondering - One Way Love Ticket is the best choice :)

5 lat temu

JS

Judyta S

Super profesjonalny fotograf, który rozumie potrzeby klienta, ma ciekawe pomysły jeśli chodzi o ujęcia. Zdjęcia z pleneru przeszły nasze oczekiwania, jestem po prostu zachwycona i gorąco polecam pana Piotra, który dodatkowo stwarza miłą atmosferę, że kobieta może poczuć się jak milion dolarów. Polecam??

5 lat temu

MP

Michal P

If you are looking for the photo and video crew for your wedding, you have already gone through tens, probably hundreds and possibly even thousands of better and worse. Believe us, we also did that. You compare things that you can see. Quality is usually the first-hand differentiator. By the first look at different products you can easily spot a mist, shaking hand, grey-white or too much contrast -- all of those are going to discard many of “wedding video/photo makers”. From time to time, you are going to spot a creative idea, a great assembly, crazy sound effect or amazing photo and you are going to think -- Yes! We like that! This is really awesome… …and that is exactly how we ended up choosing the One Way Love Ticket - destination photographer We haven’t had realized though, that the things that happen behind the camera are as much important as the qualities mentioned above. Essentially, this should be the best day of your life, you are going to cheer, be happy and want to make 100% of that day. Most probably, if you are not among those few, it will be your first day in front of the camera, as it was for us. The crew that you hire will be with you from the beginning to the end. They are going to be a part of it and you want to work with people that are going to understand you, guide you, help you and be happy for you. The strangers should become friends and that is what you get if you hire One Way Love Ticket! This is why I truly recommend this team as they legitimately made our day a better experience! Let me end this note, with an example of quality, creativity and most importantly the deep understanding of who we are (that only we can see) and how our dance is important for us: https://youtu.be/Y5w8b_dD-xk Piotr, Piotr, Piotr, and Pawel, thank you for your hard work, amazing ideas, great products and… of course soooo much fun during the photo session in Energylandia (Theme Park in Zator, Poland). I wish you all the best, the sky is the limit for you!

4 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Agnes B

Jak najbardziej, polecam!!! :D Jako lider zespołu muzycznego Agnes Band mam niewątpliwy zaszczyt i przyjemność wydać opinię na temat firmy "One Way Love Ticket" z Warszawy, która zajmuje się m.in. fotografią ślubną i weselną. Poznaliśmy się w przemiłych okolicznościach wspólnego działania dla dobra Pary Młodej i ich wesela i muszę przyznać, że była to jedna z najprzyjemniejszych i zgodnych współprac mojego życia. Nie bez powodu Para Młoda ściągnęła "One Way LOve Ticket" na wesele na drugi kraniec Polski! Wielki Talent widać na pierwszy rzut oka patrząc na ich dzieła, ilość nagród zapiera dech, a do tego, co dla mnie jest najważniejsze podczas pracy, przesympatyczne osobowości, dużo ciepła, kultura i bezproblemowość współpracy. Charaktery osób, które uwieczniają najpiękniejsze dni życia Par Młodych są ogromnie ważne, bo od tego zależy samopoczucie modeli, czy się otworzą, czy będą czuć się bezpiecznie, a podczas wesela lub innej imprezy, czy zespół będzie miał miłą atmosferę przy stole za kulisami, co przenosi się też na pracę sceniczną. Zawsze powtarzam, że ludzi z talentem jest na świecie więcej, niż DOBRYCH ludzi z talentem. Takich, którzy spełniają się w tej "delikatnej" branży ślubno-weselnej pod każdym względem jest najmniej i nie szczędzę takim wyjątkowym osobom słów uznania i wsparcia. Z wielką nadzieją czekam na dzień, kiedy nasze zawodowe szlaki się jeszcze spotkają!!! https://www.onewayloveticket.com/

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 10 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Mamy bardzo różne pakiety. Podstawowy to sam reportaż.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Jestem detalistą więc dbam o szczegóły. Cenię naturalność. Wyciąganie prawdziwych emocji to moja specjalność. Styl obróbki zależy od życzenia pary młodej, może być naturalny, nowoczesny, vintage, filmowy.

Kontakt - Atelier One Way Love Ticket

Atelier One Way Love Ticket

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(47)
Zobacz profil
Oscar foto & video
Oscar foto & video Częstochowa
(24)
Zobacz profil
KARI PHOTOGRAPHY & PACK MEDIA
KARI PHOTOGRAPHY & PACK MEDIA Białystok
Zobacz profil
Black Tie Film Studio
Black Tie Film Studio Siedlce
(5)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: