Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(25)
Zobacz profil
Félix de Vega  - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY
Félix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY Warszawa
(21)
Zobacz profil
Sergio Plikus - ślubny fotoreportaż
Sergio Plikus - ślubny fotoreportaż Warszawa
(20)
Zobacz profil
Stockfish Studio

Grzegorz Ulatowski

Stockfish Studio

(10)

O nas

PRZEDZIAŁ CENOWY

1800 zł - 2500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Stockfish Studio

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Reportaż Ślubny

1800 zł - 2500 zł

1.Teledysk Ślubny
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest teledysk zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonała pamiątka do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map).

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 , umieszczona na personalizowanym pendrivie w gustownym, drewnianym pudełku Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 1800,00 zł

Film + Clip Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Teledysk Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map)

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 umieszczona na personalizowanym pendrivie, w gustownym, drewnianym pudełku. Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 2500,00 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Rejestracją oraz postprodukcją materiału video zajmuję się od ponad dekady.
Pracę nad filmem rozpoczynam od spotkania z Wami (jeśli się tylko da to face to face). Nawet kilka minut rozmowy pozwala na skrócenie dystansu i poznanie Waszych oczekiwań
W tym Najważniejszym Dniu jestem do Waszej dyspozycji od rana do godziny 1:00 w nocy, chyba że ustalimy inaczej. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz plener. Nie skupiam uwagi na sobie, czego dowodem są opinie gości, którzy dowiadują się o moim istnieniu dopiero gdy Wy - drodzy Nowożeńcy pokazujecie im gotowy film :) Zdaję sobie sprawę z poziomu stresu jakim możecie być obciążeni tego dnia dlatego zamiast całej ekipy filmowej proponuję jednego, dyskretnego operatora.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu rejestrującego wspomaganego systemami stabilizacji i prowadzenia obrazu (slider, gimbal, monopod, kran).
Mając po części wykształcenie muzyczne bardzo dużą rolę przywiązuję do towarzyszącej obrazowi muzyce, która staję się integralną całością filmowej produkcji.
Gotowy film otrzymujecie na personalizowanym gustownym pendrive w formie pliku video z możliwością kopiowania.
W cenie usługi są także ujęcia w plenerze.
Jestem gotowy na realizację pleneru w dowolnym , wybranym przez Was miejscu w Polsce, góry, wybrzeże, preferuję i polecam dobrze mi znane Karkonosze :) lub plener po za granicami kraju. Taki plener wyceniany jest indywidualnie.

Od kilku lat współpracuję z profesjonalnym fotografem oraz twórcą unikalnych albumów zdjęciowych, jeśli jesteście zainteresowani także taką ofertą proszę pytać o szczegóły.
Zapraszam

Opinie - Stockfish Studio

4.98

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

avatar

Dżesika M

POLECAM WSZYSTKIM!!! ,którzy szukają kamerzystę na własne przyjęcie weselne. Pan Grzegorz super wykonuje filmy oraz teledyski ślubne . Wraz z mężem bardzo jesteśmy zadowoleni z wykonanego materiału,który miał zaszczyt przygotować dla firma STOCKFISH Bardzo dobry kontakt oraz pozytywne nastawienie do swojej pracy,osoba bardzo uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem. Serdecznie POLECAM 🤗

7 miesięcy temu

AW

Aleksandra W

Zdecydowaliśmy się na usługi Grześka w ciemno i szczerze mogę je polecić. Jest profesjonalny w tym co robi, uwzględnił wszystkie nasze prośby, ma fajne podejście do swojej pracy i tworzy miłą atmosferę. Nie wchodzi chamsko z kamerą w gości, często jest wręcz nie widzialny, a efekt w postaci filmu i clipu jest super pamiątką. Dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena w stosunku co do oferowanej jakości :))

11 miesięcy temu

ZL

Zuzanna L

Współpraca z Grzegorzem to czysta przyjemność. Jego otwartość sprawia, ze stres znika na widok kamery, a efekt końcowy filmu i teledysku jest zachwycający. Bardzo polecamy!

11 miesięcy temu

AP

Anna P

Najlepszy kamerzysta jakiego mogliśmy wybrać. Elastyczny, wszystko zrobione wg naszej prośby. Super jakośc w przystępnej cenie :)

1 rok temu

NI

Natalia I

Serdecznie polecamy ! Grzesiek mega sympatyczny, kontakt super 👌🏼 Jeżeli potrzeba to i pomoże krawat założyć 😃 Co tu dużo pisać, usługa wykonana perfekcyjnie 😊

1 rok temu

Dzięki wielkie...Wszystkiego dobrego raz jeszcze :)

JD

Joanna D

Bardzo fajna współpraca, atmosfera i super pomysły na realizację filmu, jak i elementów ( w tym też tych muzycznych) które można wpleść w całość :) W rezultacie powstała bardzo fajna pamiątka ;) Polecamy z całego serducha !!! :) :) :)

1 rok temu

HF

Honorata F

Pan Grzegorz robi kawał dobrej roboty w przystępnej cenie. Nasze życzenia zostały uwzględnione, film będzie piękną pamiątką na całe życie! Jedyną małą niedogodnością z mojej perspektywy była ograniczona komunikacja z moim obecnym mężem, który niestety nie do końca mówi po polsku. Poza tym, Pan Grzegorz był jak najbardziej komunikatywny i pozytywny.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

-

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to pytanie o dostępność terminu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moje podstawowe propozycje to teledysk oraz film choć otwarty jestem także na inne wyzwania jak np krótki teledysk z sesji narzeczeńskiej czy zaproszenie na ślub w formie video. Staram się aby opowiadana obrazem historia była dynamiczna, emocjonalna oraz ciekawa wizualnie.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im wcześniej tym lepiej, umowy jednak podpisuję w bardzo zróżnicowanych fazach przygotowań przyszłych Nowożeńców, czasem jest to wyprzedznie 2 letnie, a czesem kilku tygodniowe.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Tak, wszystkie Pary namawiam do ujęć także w plenerze. Dodają niesamowitego uroku i wyzwalają też inne emocje. Jeśli to możliwe sesję filmuję w oddzielnym dniu.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Nie, póki co drona nie ma w mojej ofercie, z czasem pewnie się pojawi....Pamiętajcie jednak Drogie Młode Pary - ujęcia z drona są piękne, mimo to stanowią tylko ułamek tego co chcielibyście uwiecznić.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Wszystko zależy od natężenia realizacji zleceń w sezonie, zazwyczaj jest od 3-6 miesięcy

Kontakt - Stockfish Studio

Stockfish Studio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Let It Be - Eva Szawara. LTD
Let It Be - Eva Szawara. LTD Poznań
(6)
Zobacz profil
Welon i Frak
Welon i Frak Koszalin
(12)
Zobacz profil
Adam Ansen fotografia
Adam Ansen fotografia Szczecin
(8)
Zobacz profil
PSK FILM
PSK FILM Barlinek
(45)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: