Stockfish Studio

Grzegorz Ulatowski

Stockfish Studio

(1)
Pokaż telefon

2200 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Sony

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Reportaż Ślubny

1900 zł - 3000 zł

1.Teledysk Ślubny
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest teledysk zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonała pamiątka do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map).

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 (lub inny format - do uzgodnienia) umieszczona na personalizowanym pendrivie w gustownym, drewnianym pudełku Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 1800,00 zł

Film + Clip Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Teledysk Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map)

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 (lub inny format - do uzgodnienia) umieszczona na personalizowanym pendrivie, w gustownym, drewnianym pudełku. Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 2200,00 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

SP

Sebastian P

Grzegorz jest świetnym kamerzystą. Był u nas na weselu i spisał się na medal. Swoją osobą dał dużo spokoju i opanowania w atmosferze całego wydarzenia. Jest bardzo sympatyczny i nie wprowadzał dodatkowego zamentu, a raczej był naszą otuchą i wsparciem. Do zlecenia podchodzi profesjonalnie i po prostu wie co robi. Poza tym bardzo ogarnięty, miły i rzeczowy człowiek. Gorąco go polecam

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy to od okresu w roku, jednak zwykle jest to ok 3 miesięcy. Nie pracuję na wyścigi, etap post produkcji jest dla mnie równie ważny co dni zdjęciowe, po za tym doskonale wiadomo iż ślub jest dla przyszłych małżonków zazwyczaj sporym obciążeniem finansowym, jeśli więc choć jeden z elementów składających się na sumę ogólnych wydatków może być odłożony w czasie tym lepiej (płatność po wykonaniu usługi).

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moje podstawowe propozycje to Clip ( teledysk) oraz film choć otwarty jestem także na inne wyzwania jak np krótki teledysk z sesji narzeczeńskiej czy zaproszenie na ślub w formie video. Skupiam się głównie na tym aby opowiadana obrazem historia była dynamiczna, ciekawa wizualnie, bez zbędnych dłużyzn.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę że to co we wszystkich lub większości naszych życiowych wyborów: uczciwość, rzetelność, słowność, punktualność, profesjonalizm, poza tym wiele empatii i choć szczypta artyzmu.

Wolne terminy

Kontakt

Stockfish Studio

facebook vimeo

Polecani przez tego kamerzystę na wesele

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: