Stockfish Studio

Grzegorz Ulatowski

Stockfish Studio

Pokaż telefon

900 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

900 zł

Reportaż Ślubny

1.Clip Ślubny – produkt flagowy
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest clip zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonały produkt do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map).

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 (lub inny format - do uzgodnienia) umieszczona na personalizowanym pendrivie w gustownym, drewnianym pudełku Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 900,00 zł

Film + Clip Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Clip Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Map)

Produkt finalny – to zamawiana realizacja video w postaci pliku MP4 (lub inny format - do uzgodnienia) umieszczona na personalizowanym pendrivie, w gustownym, drewnianym pudełku. Plik nie jest w żaden sposób zabezpieczany więc można go dowolnie kopiować!

Cena: 1600,00 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy to od okresu w roku, jednak zwykle jest to ok 3 miesięcy. Nie pracuję na wyścigi, etap post produkcji jest dla mnie równie ważny co dni zdjęciowe, po za tym doskonale wiadomo iż ślub jest dla przyszłych małżonków zazwyczaj sporym obciążeniem finansowym, jeśli więc choć jeden z elementów składających się na sumę ogólnych wydatków może być odłożony w czasie tym lepiej (płatność po wykonaniu usługi).

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moje podstawowe propozycje to Clip ( teledysk) oraz film choć otwarty jestem także na inne wyzwania jak np krótki teledysk z sesji narzeczeńskiej czy zaproszenie na ślub w formie video. Skupiam się głównie na tym aby opowiadana obrazem historia była dynamiczna, ciekawa wizualnie, bez zbędnych dłużyzn.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę że to co we wszystkich lub większości naszych życiowych wyborów: uczciwość, rzetelność, słowność, punktualność, profesjonalizm, poza tym wiele empatii i choć szczypta artyzmu.

Wolne terminy

Kontakt

Stockfish Studio

facebook vimeo

Poznań

49 km od Gniezna

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: