• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
chwile.eu
chwile.eu Piaseczno
(58)
Zobacz profil
Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(21)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
Szczęśliwe Kadry

Wiktor

Szczęśliwe Kadry

(3)

W dniu Waszego ślubu czas może płynąć Wam szybciej niż zwykle, ale zadbam o to abyście poprzez moją pracę zyskali wspaniałe wspomnienia na całe życie. To dla mnie wielka radość pracować z ludźmi szczęśliwymi i zakochanymi, brać udział w Waszym najważniejszym dniu. Tworzyć dla Was fotografie, które zostaną w Waszych rodzinach na pokolenia i będą przypominać o tych magicznych chwilach, które już wkrótce przed Wami.

Piękne fotografie, na których uwiecznione będą najważniejsze chwile Waszego życia to doskonała inwestycja. Wraz z upływem czasu ich wartość rośnie, a kiedyś okaże się, że staną się dla Was i dla Waszych rodzin po prostu bezcenne.

Moja praca została doceniona przez portal Planujemy Wesele. W październiku 2019 otrzymałem wyróżnienie TOP10 w kategorii "reportaż ślubny".

Współpracuję z ekipą filmową, która może zarejestrować i przygotować piękny film z Waszego Najważniejszego Dnia wzbogacony - jeśli chcecie - ujęciami z drona.

PROSZĘ O KONTAKT BEZPOŚREDNIO pod numerem telefonu 731 510 009 lub na adres kontakt@szczesliwekadry.pl

Serdecznie zapraszam.

1800 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

Sesja narzeczeńska to świetny sposób na to, abyśmy się poznali, a dla Państwa Młodych to doskonała okazja aby oswoić się z obiektywem i pracą na planie. To na pewno zaprocentuje większą swobodą podczas Wielkiego Dnia.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2800 zł - 3500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2400 zł - 3000 zł

Plener ślubny

600 zł - 600 zł

Plener wykonywany w innym dniu niż dzień ślubu.
Czas trwania sesji ok 2-3 godziny. Fotografie w 2-3 lokalizacjach.

Reportaż ślubny

1800 zł - 3000 zł

Oferuję kilka pakietów reportażu ślubnego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt, a z przyjemnością prześlę szczegółową ofertę.

Film ślubny

3500 zł - 4000 zł

Współpracuję z doświadczoną ekipą filmową składającą się z 2 kamerzystów. Na życzenie możliwe również przygotowanie ujęć z drona.
W pakiecie jest przygotowanie krótkiego, ok. 3-5 minutowego zwiastunu / teledysku, oraz film trwający 1 godzinę. Wszystko w jakości FullHD.

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 500 zł

Ujęcia z drona doskonale urozmaicają film ślubny. Panoramy z lotu ptaka okolicy domu, kościoła, hotelu, dynamiczne kadry podczas spaceru czy jazdy samochodem.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1500 zł - 1500 zł

Film trwający zazwyczaj 3-4 minuty w formie teledysku do wybranej przez narzeczonych muzyki.
Zdjęcia realizujemy w ciągu jednego dnia w kilku lokalizacjach.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 1500 zł

Film trwający zazwyczaj 3-4 minuty w formie teledysku do wybranej przez narzeczonych muzyki.
Zdjęcia realizujemy w ciągu jednego dnia.

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

AE

Aga E

Współpraca z Panem Wiktorem to czysta przyjemność! Profesjonalista z wyostrzonym reporterskim okiem, uzbrojony w mega cierpliwość co jest dodatkowym atutem przy nieprzewidywalnych gościach weselnych :) Zdjęcia piękne, chwile uchwycone w punkt, wspomnienia powracają z ogromnym ładunkiem emocjonalnym za co jesteśmy bardzo wdzięczni :) pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów! Aga & Michał

1 rok temu

Źródło: Facebook

EG

Ewelina G

Piękne zdjęcia, bardzo profesjonalne podejście, Pan Fotograf przemiły, dyskretny... Bardzo udana nie współpraca, gorąco wszystkim polecam :) jesteśmy zachwyceni zdjęciami i jakością wykonanej usługi, nie wyobrażam sobie lepszego fotografa :) Zdjęcia wywołane dostarczone w rustykalnej drewnianej skrzynce, nie spodziewaliśmy się tak miłej niespodzianki i pięknej pamiątki :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

IR

Izabela R

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia! Wspaniałe, naturalne, chwila uchwycona. Jesteśmy zachwyceni jakością i sposobem wykonania albumu i zdjęć. Naprawdę szczerze polecamy!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Cieszę się, że mogę współpracować z ludźmi szczęśliwymi i zakochanymi. Najbardziej lubię chyba to uczucie kiedy uda mi się uchwycić na fotografii wyjątkową i szczególną chwilę. Piękną, pełną emocji i miłości. Chciałbym aby takie zdjęcia przetrwały wiele, wiele lat, przywoływały dobre wspomnienia i dawały radość.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Do spróbowania swoich sił w branży ślubnej namówiła mnie żona. W związku z tym, że fotografią zajmuję się już od dawna - zdarzało mi się uwiecznić kilka ślubów w rodzinie i wśród znajomych. Najczęściej było to w ramach prezentu ślubnego. Za każdym razem fotografie te okazywały się lepsze od oddanych przez wynajętego fotografa. Moja żona zawsze w takich wypadkach powtarzała, że powinienem spróbować swoich sił fotografując śluby zawodowo. Po wielu latach w końcu tak zrobiłem.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję regularnie od 4 lat, ale fotografią zajmuję się już od kilkunastu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na lustrzankach NIKON z zestawem jasnych, stałoogniskowych obiektywów.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubię te momenty, w których uda mi się chwycić piękną chwilę w wyjątkowy kadr. Nieważne, czy będzie to podczas przygotowań, ślubu, wesela, czy sesji. A jeśli miałbym wybrać ten jeden to chyba byłby to moment tuż po zawarciu przysięgi. Wtedy emocje już opadają i najczęściej pojawiają się piękne, naturalne reakcje.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na selekcję i autorską obróbkę fotografii potrzebuję około 30 dni. Po tym czasie klienci otrzymują osobistą galerię internetową z możliwością pobrania czy udostępniania fotografii. Przygotowanie produktów (odbitki, album, duże wydruki na płótnie, itp.) to maksymalnie kolejne 30 dni od wybrania przez klientów fotografii i złożeniu zamówienia.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera oczywiście fotografie (ich ilość zależy od długości obsługi fotograficznej oraz od wybranego pakietu usług). Każda Para Młoda otrzymuje również jakości odbitki oraz pendrive z zapisanymi zdjęciami. Wszystko w eleganckim opakowaniu. Oprócz tego dla każdej pary przygotowuję galerię internetową dostępną potem przez 1 rok.

Jaki jest Twój styl?

W zasadzie staram się nie ingerować w wydarzenia. Jestem ich obserwatorem i uwieczniam w kadrach piękne chwile i emocje. Zawsze jednak jestem obok Pary Młodej i służę pomocą. Chętnie też podpowiem co lepiej będzie wyglądało na fotografiach, a co niekoniecznie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chyba nie mam takiego. Każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy i zawsze staram się tę wyjątkowość podkreślać. Lubię stare samochody, piękne miejsca, plenery, ale kiedy Para Młoda jest szczęśliwa i widać ich miłość - żadne dodatki nie są potrzebne.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak. Jest taka para. W tym roku fotografowałem ich ślub i przyjęcie w Lanckoronie, a prawie rok wcześniej byliśmy w miejscu wesela na sesji narzeczeńskiej. Przepiękna przedwojenna willa z wielkim ogrodem i basenem, nieduży, klimatyczny kościół i Para Młoda na specjalnie kupionym i odrestaurowanym na ten dzień skuterze. Karolina i Michał mieli wszystko świetnie zaplanowane i zorganizowane, ale w dniu ślubu nie czuło się żadnej presji. Poza tym są naprawdę fajnymi ludźmi. Przez ten rok wspólnych przygotowań zdążyliśmy się poznać i nadal utrzymujemy kontakt.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej pracuje mi się z ludźmi szczęśliwymi i nie bojącymi się tego okazywać przed obiektywem. Poczucie humoru również jest ważne, bo nic tak nie rozładowuje stresu w dniu ślubu, jak uśmiech.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Listę najczęściej zadawanych pytań można znaleźć na mojej stronie WWW: http://szczesliwekadry.pl/faq/

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Chciałbym aby klienci dostrzegali częściej to, że praca fotografa ślubnego to nie tylko "pstrykanie" w dzień ślubu. Aby dostarczyć klientom jak najlepsze fotografie i produkty ważne są także kolejne etapy czyli selekcja fotografii, obróbka w cyfrowej ciemni czy potem np. przygotowanie albumu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim dobry kontakt. Jeśli chodzi o fotografię to oczywiście bardzo ważne jest aby Narzeczeni zapoznali się również z portfolio czy zobaczyli wykonane wcześniej reportaże. Dzięki temu będą wiedzieli jakich zdjęć mogą się spodziewać i czy styl fotografii będzie im odpowiadał.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Opanowanie. To bardzo ważne w dniu ślubu, kiedy dzieje się bardzo dużo. Stres oczywiście jest, ale muszę umieć sobie z nim radzić tak, aby nie umknęła mi żadna ważna chwila.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Zawsze staram się aby moje fotografie pokazywały jak najlepiej romantyczny i wyjątkowy charakter każdej chwili z dnia ślubu. Stawiam na naturalność, a pozowanie ograniczam do absolutnego minimum dając parom przestrzeń i swobodę.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta to przemyślane pakiety, które są podstawą do stworzenia zestawu dopasowanego do potrzeb każdej Pary Młodej oraz piękne, naturalne, niepozowane fotografie w eleganckim stylu. A wszystko to w niewygórowanej cenie.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nie mam jednego ulubionego zdjęcia, piosenki czy filmu z ostatniego sezonu. Do pokazów slajdów bardzo lubię używać spokojnych, romantycznych piosenek Eda Sheerana lub Fissmoll'a. Świetnie pasują do ślubnej atmosfery.

Kontakt

Szczęśliwe Kadry

website

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Pan zrobi zdjęcie
Pan zrobi zdjęcie Dębica
Zobacz profil
Się Kręci! Filmowanie - pasją.
Się Kręci! Filmowanie - pasją. Miechów
(1)
Zobacz profil
PIĘKNE CHWILE KARINA HETMANEK
PIĘKNE CHWILE KARINA HETMANEK Bełchatów
Zobacz profil
SnapGraphics
SnapGraphics Kobyłka
(17)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: