• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
chwile.eu
chwile.eu Piaseczno
(58)
Zobacz profil
Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(21)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
Szczygielski Creativ Studio

Łukasz Szczygielski

Szczygielski Creativ Studio

Witajcie. Jeśli do nas trafiliście i czytacie te klika słów to już jesteśmy z tego dumni. Cieszymy się, że chcecie poświęcić chwilę na obejrzenie naszych prac. Jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziecie tutaj informacji na których Wam zależy, walcie do nas śmiało. Postaramy się pomóc.

Z pozdrowieniami team Szczygielski Creative Studio

3500 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Film ślubny

3900 zł - 8000 zł

Robimy dla Was filmy od 20 min do 60. Oferta z racji tego, iż mamy świadomość tego jak różne są Wasze potrzeby jest bardzo rozbudowana. Napiszcie do nas czego potrzebujecie, czego oczekujecie a my skroimy dla Was najbardziej odpowiednią opcję.

Fotobudka

750 zł - 750 zł

Nasza fotobudka to zaiste szalona budka. Robimy to inaczej niż wszyscy. Mamy na to swój patent. Jeśli chcecie go poznać - zapraszamy.

Pakiet: Reportaż + Plener

3900 zł - 3900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3900 zł - 3900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Reportaż ślubny

2900 zł - 2900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Powodów jest naprawdę dużo. Natomiast, jeśli miałbym to krótko spiąć to chyba to że praca z ludźmi w tak ważnym i emocjalnym dniu kiedy każdy z Was okazuje zupełnie inne emocje, to że uwielbiamy z Wami pracować , to że każde zlecenie wymaga odrębnego przygotowania, poznania Was i Waszych preferencji, na braku rutyny kończąc.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Odpowiedni ludzie, którzy pojawili się w moim życiu w odpowiednim czasie. To oni poprzez ciągłe namowy "bo przecież powinieneś to robić" zmotywowali mnie do tego żeby spróbować. Jestem im za to bardzo wdzięczny, gdyż patrząc z perspektywy to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Sam startowałem w 2009r. Zatem w tym roku będę obchodził okrągłą 10 rocznicę pracy z Wami. Przez ten czas przewinęło się przed moim obiektywem ok 250 par młodych. Od 5 lat powiększyłem firmę i teraz mamy cały team. Jest nas 5 w zespole. Czworo z nas pracuje z Wami w terenie, natomiast "piątego" rzadko kto ma okazję poznać, gdyż siedzi przyklejony do monitora i montuje Wam filmy ;)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Z racjo tego, że zajmujemy się i fotografią i filmem, sprzętu posiadamy bardzo wiele, bardzo różnych firm. Jednego możecie być pewni. Nigdy nie lubiłem półśrodków, więc od śrubek poprzez aparaty czy obiektywy , wszystko jest z najwyższej półki. Warunki w których pracujemy wymagają właśnie takiego podejścia, aby pięknie i niezawodnie zrealizować dla Was zlecenie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

I jest pytanie na które jest jedna prawidłowa odpowiedź. Nie zrozumcie nas źle, ale ulubionym momentem w dniu ślubu jest moment w którym pakujemy walizki i wracamy do domu. Dlaczego ? Wbrew być może temu co osobom postronnym się wydaje, praca w dniu ślubu jest bardzo wyczerpująca. Nasz dzień pracy z reguły od momentu kiedy wstajemy do momentu kiedy kładziemy się spać to ok 20h. Wyrabiamy trzy normalne dni robocze w jeden dzień. Bardzo długi dzień do którego zarówno Wy ale i tez my przygotowywaliśmy się bardzo długo. Kiedy na koniec dnia wiemy że wszystko mamy. Że wszystko zagrało, spokojnie możemy wracać do domu odpocząć z wiedzą że "mamy to".

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Maksymalny czas w jakim oddajemy Wam materiał to 60 dni w przypadku zdjęć oraz 130 dni w przypadku filmu. Z reguły ten czas jest krótszy . Uzależniony od takich czynników jak chociażby to w jakim okresie macie ślub. Krótko mówiąc ... im dalej w sezon tym ten czas staje się dłuższy. Wynika to z tego, że choć jest nas sporo w ekipie to nie jesteśmy w stanie z tygodnia na tydzień przygotowywać dla Was materiałów, więc im dalej w sezon tym tego czasu potrzebujemy ciut więcej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Z naszą ofertą możecie zapoznać się na stronie www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html Zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Mamy w ofercie nietypową szaloną budkę, prezentacje ze zdjęć, podziękowania dla rodziców, wydruki zdjęć. Mamy w zespole dwóch fotografów. trzech filmowców , dwóch montażystów. Zastanawiacie się jak 2 ( fotografów ) + 3 ( filmowców ) + 2 montażystów dało łącznie 5 osób ? Już mówię. Część z nas ma wymienne funkcje w zależności od potrzeb. Są zlecenia które wymagają 2 fotografów i 2 filmowców . Są zlecenia gdzie wystarczy 1 fotografów i dwóch lub trzech filmowców. A czasami jest już kosmicznie kiedy jest 1 fotograf i np 4 operatorów. I to wszystko dla Was możemy zrealizować.

Jaki jest Twój styl?

Myślę, że najlepszą odpowiedzią będzie jednak to że wychowałem się na fotografii analogowej. zakochałem się w niej. Wtedy ważne było to aby myśleć o kadrze, świetle i emocjach. I na tym bazujemy całą ekipą. Dodajemy czasami od siebie pewną nutkę szaleństwa, ale staramy się też mocno tonować. Przede wszystkim opierając to na klasyce jesli chodzi o ujęcia, światło, kadry. Powód jest jeden. Uważamy, że klasyka zawsze była i będzie ponadczasowa. Nie chcemy, aby wyfajerwerkowany film zrobił na Was piorunujące wrażenie przy pierwszym i drugim oglądaniu a z każdym kolejnym emocje, żeby słabnęły. Chcemy, aby nasz film z każdym oglądaniem przynosił Wam nowe emocje , nowe doznania.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

U wszystkich to w zasadzie chyba to , że na końcu nam płacą. A tak zupełnie poważnie to ciężko znaleźć aż taki mianownik. Jeśli miałbym się już go doszukiwać to myślę, że dwie cechy dominują najbardziej. Pierwsza jest taka, że nie trafiają do nas ludzie przypadkowi. Są to ludzie zorientowani czego potrzebują. Wiedzą, że trafiając do nas mogą liczyć na profesjonalizm, pasję i zaangażowanie. A druga.... to zasadzie taka że wszyscy są fajni :D i za to ich kochamy

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Największym wyzwaniem w tym dniu jest logistyka. Bycie wszędzie na czas. Wypakowywanie, spakowywanie i tak kilka razy w ciągu dnia. Ciągłe myślenie czy jest dźwięk , czy wszystko zdążymy itp. Dlatego też zminimalizowanie tego do granic możliwości zdecydowanie wpływa pozytywnie na komfort pracy. Dlatego najlepiej pracuje nam się kiedy wszystko odbywa się w jednym miejscu. Jeden pałac, jeden hotel.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Anegdot ze ślubów mamy całą masę. Czy ktoś szczególnie się wyróżnił to ciężko powiedzieć. Jak już wspominałem każdy z Was jest inny. Każdy wyróżnia się czymś innym. Są śluby na których panny młode gubią obcasy wychodząc z kościoła, są takie na których lampiony się buntują i nie chcą odlecieć, są śluby wystawne i te skromne. Każdy pisze swoją historię na swój sposób.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z racji tego, że my do końca normalni nie jesteśmy jako cały zespół to na pewno najlepiej nam to wszystko wychodzi ze zwariowanymi ludźmi. Nasi klienci z reguły są już ludźmi doświadczonymi życiowo, posiadający dystans do siebie i potrafiącymi się świetnie bawić i to w zasadzie jest klucz do sukcesu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Tych historii podobnie jak w przypadku par jest sporo. Jedna historia z tego roku myślę że zapadnie mi w pamięć na zawsze. Kiedy to pierwszy raz od 10 lat miałem okazję zobaczyć jak po wyjściu z kościoła kiedy to sypią się płatki , ryż i pieniądze będąc z tyłu za parą młodą a nie od przodu :D długa historia jednak się przydarzyła.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Z racji tego, że na naszej stronie jest wszystko to pytań tych nie ma za dużo. Mamy ofertę, przewodnik dla par młodych , zdjęcia, filmy. To też w zasadzie najczęstszym pytaniem, które pada jest pytanie "czy macie wolny termin?" A wtedy odpowiedź jest TAK lub NIE :P

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To wymagało by w zasadzie osobnej epopei. Nasi klienci na pewno muszą wiedzieć, że nasza praca nie jest taka łatwa jak wygląda z boku. Że nasza praca nie kończy się na tym że przyjdziemy w dzień wesela i następnego dnia mamy materiał gotowy do oddania. Że aby wszystko zostało fajnie zarejestrowane to musimy się również do tego odpowiednio przygotować. To, że pracujemy w 95% reportażowo. Staramy się nie reżyserować, nie ustawiać. I że jesteśmy fajni też powinienem napisać ? eeee to nie. Zapraszamy do nas. Sami ocenicie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dwie rzeczy. Oglądajcie to co robi Wasza ekipa. Jakie są efekty. Jeśli Wam się to podoba to już połowa sukcesu. Na drugą połowę wpływ ma to jak się będziecie z nimi dogadywać. Kiedy się spotkacie, będziecie rozmawiać przez tel to po prostu musi zaiskrzyć. Musi być chemia, bo to tylko dzięki niej wszyscy będą zadowoleni.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

duże doświadczenie, które nie przeszło w rutynę. Profesjonalizm. Dbanie o każdy szczegół. I nie sposób nie wspomnieć o tym, że szanujemy Was jako ludzi, którzy dają nam zarobić. Dzięki temu możemy realizować nasze pasje a to daje nam niesamowitą frajdę. Ludzie nas też lubią. I nie mówimy tu wyłącznie o parach młodych ale też o Waszych gościach. Choć są momenty kiedy się zastanawiam dlaczego nas lubią. Może to alko na weselach :D

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Odpowiedź na to pytanie moim zdaniem jest wyżej. Ktoś kto nas zna po prostu przychodzi i zaklepuje termin. Wymagało to oczywiście mnóstwa wysilku, żeby być na tym poziomie na którym jesteśmy teraz. Nigdy nie daliśmy ciała. Zawsze byliśmy. Robimy wszystko jak najlepiej potrafimy, choć są zapewne lepsi od nas. Niemniej jednak zawsze wkładamy 120% mocy i zaangażowania w to co robimy. I najprawdopodobniej ludzie to widzą i to jest nasz klucz do sukcesu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kompaktowość. Jeśli to słowo opisuje to, że przychodząc do nas macie jedną ekipę. Z reguły firmy działają jednak osobno. Sam fotograf lub sami filmowcy. Często niestety jest tak, że nawet ekipy, które działają razem to tak naprawdę są zlepkiem przypadkowych firm lub ludzi. U nas macie w zarąbistych pieniądzach mega fajną robotę w 100% od sprawdzonych, nieprzypadkowych ludzi, których starannie dobieraliśmy tak, żebyście się maksymalnie fajnie czuli w ten dzień.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

eeeee no jak nie Sławomir jak Sławomir ;)

Kontakt

Szczygielski Creativ Studio

website

Kielce

104 km od Krakowa

69 km od Radomia

Poniedziałek

13:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

07:00 -12:00

Nasza praca jest bardzo specyficzna. I choć sporą część godzin spędzamy przed komputerem to też równie często jesteśmy poza biurem pracując z Wami w terenie. Dlatego też bardzo często dopasowywujemy godziny pracy tak, aby dla obu stron było to dogodne. Dlatego podaliśmy je Wam orientacyjnie.

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Pan zrobi zdjęcie
Pan zrobi zdjęcie Dębica
Zobacz profil
Się Kręci! Filmowanie - pasją.
Się Kręci! Filmowanie - pasją. Miechów
(1)
Zobacz profil
Fotograf ślubny-Fotografia ślubna-Magical Moments
Fotograf ślubny-Fotografia ślubna-Magical Moments Sandomierz
(7)
Zobacz profil
SnapGraphics
SnapGraphics Kobyłka
(17)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: