ViviSTUDIO | Filmowanie & Fotografia Ślubna | DRON | DSLR

Łukasz

ViviSTUDIO | Filmowanie & Fotografia Ślubna | DRON | DSLR

Opowiadamy historie ślubne. Zaproś nas do swojego świata a my pokażemy go w piękny sposób.

Pasjonuje nas filmowanie emocji pomiędzy ludźmi i opowiadanie ich historii. Film stworzony przez nas składa się z chwil i momentów, do których często będziecie wracali...
Od kilkunastu lat pokazujemy emocje pomiędzy ludźmi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je w ruchomych, jak i nieruchomych kadrach. Do filmów i fotografii podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o każdy szczegół i kochamy emocje. Nasze kadry połączone z odpowiednią muzyką sprawiają, że filmy są nie tylko postrzegane ale również odczuwane głęboko w nas samych. W naszych fotografiach wyłapujemy jak najwięcej pięknych chwil i zamrażamy je dla Państwa w wyjątkowych obrazach.
To co nas wyróżnia to doświadczenie, które z biegiem lat pozwala dostrzec i utrwalić nie tylko samo wydarzenie takim jakie było, ale takim jakie było piękne. Doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko przy filmowaniu ślubów, ale też w codziennej pracy. Od kilkunastu lat łączymy pasję z pracą m.in. jako operator i realizator w telewizji czy jako fotoreporter w gazecie.
Nasze kadry to nie dzieło przypadku. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.
Posiadamy również bardzo bogate zaplecze techniczne, które pomaga rejestrować odpowiednią jakość zarówno obrazu jak i dźwięku. Całość materiału rejestrowana jest za pomocą lustrzanek DSLR.
Wybierając nas wybieracie jednocześnie zadowolenie z efektów naszej pracy czyli film i zdjęcia, które spełnią Wasze oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na filmowanie jak i fotografię na stronie https://vivistudio.pl oraz do kontaktu mailowego: kontakt@vivistudio.pl

ViviSTUDIO

3500 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

400 zł - 600 zł

Nagranie z lotu ptaka miejsca ślubu, wesela oraz pleneru ślubnego. Wszystko to w najwyższej rozdzielczości na profesjonalnym sprzęcie klasy Phantom.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

Film ślubny

3500 zł - 4000 zł

* PAKIET FILM

Produkcja realizowana jest przez dwóch operatorów kamerami DSLR w jakości Full HD. Podczas pracy posługujemy się wieloma akcesoriami /m.in. stabilizatory, rejestratory, slider, monopod, dron, itd./, które pozwalają uzyskać filmowe kadry, a końcowy efekt jest bardziej emocjonujący. Z zarejestrowanej całości przygotowujemy dla Was film oraz teledysk (wedding trailer). Całość otrzymujecie od nas w ekskluzywnym opakowaniu z pendrivem.

Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą na fotografię i filmowanie.

* PAKIET FOTO & FILM

Zdjęcia, które wykonujemy są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma w nich sztucznego reżyserowania ani udawania. Wyznajemy filozofię, że fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zamrozić je dla Państwa w wyjątkowych obrazach. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Używamy lamp systemowych, blend, modyfikatorów. Zawsze mamy dodatkowy aparat, by była pewność, że gdy sprzęt zawiedzie, nie zostaniecie bez zdjęć. Produkcja filmowa realizowana jest przez operatora kamerą DSLR w jakości Full HD. Zarówno operator jak i fotograf są z Wami od momentu przygotowań do końca oczepin. Film i zdjęcia otrzymujecie od nas zapakowane w eleganckie, ekologiczne pudełko z pendrivem.

Sesja narzeczeńska

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy spore doświadczenie w obsłudze sprzętu filmowego oraz fotograficznego. Podczas uroczystości ślubnych filmujemy lustrzankami DSLR. Zawsze posiadamy dodatkową lustrzankę do filmowania czy zdjęć. W każdym przypadku stawiamy na jakość i ergonomię pracy. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki zarówno jeśli chodzi o realizację obrazu i dźwięku, jak i fotografię reportażową. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które dobieramy w zależności od potrzeb. Używamy wyłącznie markowych rozwiązań, które w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami pozwalają uzyskać zamierzony efekt czego najlepszym przykładem są nasze filmy i fotografie.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas potrzebny na wykonanie zlecenia waha się od kilku tygodni do 1,5 miesiąca.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

To co nas wyróżnia to doświadczenie, które z biegiem lat pozwala dostrzec i utrwalić nie tylko samo wydarzenie takim jakie było, ale takim jakie było piękne. Doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko przy filmowaniu ślubów, ale też w codziennej pracy. Od kilkunastu lat łączymy pasję z pracą m.in. jako operator i realizator w telewizji czy jako fotoreporter w gazecie. Kilkukrotnie jako zespół odbieraliśmy liczne wyróżnienia w konkursach dotyczących reportażu. Od kilku lat jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych. Nasze kadry to nie dzieło przypadku. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.

Wolne terminy

Kontakt

ViviSTUDIO | Filmowanie & Fotografia Ślubna | DRON | DSLR

Poniedziałek

09:00-20:00

Wtorek

09:00-20:00

Środa

09:00-20:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

Sobota

10:00-17:00

Niedziela

10:00-17:00

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(8)
Zobacz profil
VaxStudio
VaxStudio Toruń
(19)
Zobacz profil
Mal Studio Grupa Filmowa Grudziądz
Zobacz profil
Kamera Weselna Rafał Fil | Wedding Movie |
Kamera Weselna Rafał Fil | Wedding Movie | Gdańsk
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: