TELEDYSK ŚLUBNY

Dominik

TELEDYSK ŚLUBNY

Pokaż telefon

Zwróć uwagę na klimat teledysku, dbałość o dynamiczny i ciekawy montaż, jakość obrazu, kolory oraz starannie dobraną, wyszukaną muzykę. Porównaj naszą produkcję do innych i wybierz lepszą ofertę.
W dniu ślubu, staram się być "niewidzialny", łapię naturalne chwile - nie ustawiam scen.
Posiadam wysokiej jakości kamerę 4K i DRONa 4K + uprawnienia do latania w miastach (LATAM LEGALNIE) oraz masę wszelkiego rodzaju sprzętu do profesjonalnego filmowania.

2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

1 zł - 2 zł

Posiadam uprawnienia do latania w miastach, latam już kilka lat. Na każde zlecenie zabieram ze sobą drona i ujęcia z powietrza to element mojej produkcji . Wliczony więc jest w cenę usługi. Portfolio z samego drona można zobaczyć na facebooku - funpage: DRON Środa Wlkp.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

400 zł - 2000 zł

Podstawą filmu podziękowań dla rodziców jest scenariusz. Od niego zależy koszt tej usługi. Wycena indywidualna.

Reportaż Ślubny

3000 zł - 5000 zł

NIE wykonuję powszechnie stosowanej video-relacji, klasycznego "filmu" z długimi ujęciami podłożonymi pod pierwszą lepszą muzykę. Nie praktykuję tego standardu. Nasz film musi być dopracowany w każdym szczególe, przemyślany ze starannie dobraną muzyką pod odpowiedni obraz. Wymaga to ogromnej pracy i kilkuset godzin postprodukcji w związku z czym cena jest wyższa niż za sam teledysk. Można wybrać sobie sam film, lub film i teledysk - wtedy przygotujemy jakis rabat. W większości realizujemy tylko teledysk, a materiał nagrany podczas dnia ślubu prawie w całości udostępniamy parze młodej. Chcielibyśmy baardzo, abyście dali Nam szansę wykonać dla Was Nasz FILM, to daje Nam ogromne wyzwanie i okazję wyprodukowania czegoś wielkiego. Koszt takiego filmu uzależniony jest od jego długości, a jego długość od tego ile jesteśmy w stanie wyciągnąć z nagranego materiału. To musi być FILM poruszający, wciągający i wzruszający, swojego rodzaju opowieść gdzie najważniejsze jest dla Nas pokazanie EMOCJI!
Na film składają się profesjonalne ujęcia z kamer 4K, profesjonalne wyszukane ujęcia z drona, efektowny montaż, grading kolorystyczny, dopasowanie najmniejszych szczegółów do muzyki, dźwięk otoczenia, ludzie, rodzina, goście, wszelkiego rodzaju detale przede wszystkim pomysł na ślubny scenariusz !

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

2500 zł - 2500 zł

Teledysk Ślubny czyli wszystko co najważniejsze, najpiękniejsze i wyjątkowe zawarte w kilku minutach teledysku. Dopracowany w najmniejszych szczegółach, dynamiczny, w wysokiej jakości teledysk ślubny, starannie dopasowany pod wyszukaną i nietypową muzykę. Cena za klip od przygotowań do oczepin.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zajmuję się produkcją video od 2006 roku. Produkowałem głównie Teledyski Muzyczne i różnego rodzaju spoty reklamowe. To było do przewidzenia, że w końcu zrobię teledysk ślubny. Jestem olbrzymim wrogiem długich i nudnych filmów, w których przez kilka godzin ogląda się jak goście jedzą i tańczą. Chciałem cały dzień ślubu ująć w dynamicznym krótkim teledysku. Pierwszy nakręciłem kilkanaście lat temu jak jeszcze nie były tak popularne.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Najwyższej jakości aparat do zadań specjalnych video, król lustrzanek i bezlusterkowców czyli SONY A7SII z najwyższej jakości obiektywami. Wszelkiego rodzaju stabilizatory obrazu, recordery audio, GoPro no i oczywiście DRON DJI MAVIC 2 ZOOM oraz w planach octocopter do najwyższej jakości ujęć z powietrza.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wejście do kościoła pary / Pani młodej :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To zależy od rodzaju zlecenia, ale z racji dbania o najmniejsze szczegóły, sporo czasu. Nie wcześniej niż miesiąc dwa po dniu ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Teledysk Ślubny

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Dbam o szczegóły na które większość ludzi nawet nie zwraca uwagi oglądając mój film.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Dynamika i jakość montażu

Wolne terminy

Kontakt

TELEDYSK ŚLUBNY

facebook

Poznań

30 km od Środy Wielkopolskiej

45 km od Wrześni

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: