Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(81)
Zobacz profil
Sergio Plikus - ślubny fotoreportaż
Sergio Plikus - ślubny fotoreportaż Warszawa
(17)
Zobacz profil
Oscar foto & video
Oscar foto & video Częstochowa
(24)
Zobacz profil
MS Videos
MS Videos Warszawa
(22)
Zobacz profil
ZEWFOTO

Zenon Wasak

ZEWFOTO

Warszawa

(1)

O nas

Dyplomowany artysta fotografik z wszechstronnym wykształceniem fotograficznym do Waszej dyspozycji w przyjaznych cenach usług. W kwietniu 2018 roku otrzymał Medal "ZA ZSŁUGI DLA FOTOGRAFII POLSKIEJ" nadany przez Kapitułę Fotoklubu Reczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców.
Absolwent Wyższego Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików. Potwierdzone 40 lat pracy twórczej przez Komisję ds. Zaopatrzenia Emerytalnego Twórców Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Duże doświadczenie w fotografowaniu imprez
i uroczystości rodzinnych. Wykonywał portrety prezydentom, biskupom, wojewodom, ministrom, Fotografował od 1981 Piesze Pielgrzymki na jasną Górę. Liczne wystawy artystyczne, krajowe i zagraniczne. Filmował ślub Artura Boruca. Unikatowa dodatkowa specjalizacja - filmowanie w 3D.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 3000 zł

SPRZĘT

Canon

Nikon

Panasonic

Oferta - ZEWFOTO

Film ślubny

1500 zł - 3200 zł

Wykonam film według upodobań Pary Młodych. Najczęściej wykonuję tradycyjny reportaż, film max. do 4 godzin. Pierwsza część ok. 1,5 h: 1. przygotowania, 2. błogosławieństwo rodziców państwa Młodych, 3. Msza św. ze ślubem, 4. składanie życzeń. Druga część filmu ok. 2 h : 5. powitanie Państwa Młodych przez rodziców, 6. sfilmowanie wszystkich gości za stołami, 7. toasty, 8. pierwszy taniec pary Młodej, 9. bawiący się goście, 10. oczepiny, 11. tort weselny, 12. podziękowanie rodzicom, (zbieranie na wózek), filmowanie do godz. drugiej. Film tyklo cz. pierwsza - 2000 zł, tylko druga - 2000 zł, Pierwsza i druga - 3000 zł, Z powyższych filmów dodatkowo za 5-cio minutowy klip - 200 zł.

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 3500 zł

500 do 1000 szt. obrobionych zdjęć. Jeśli plener jest tego samego dnia, to cena wynosi 3000 zł za pakiet. Jeśli jest to inny dzień, to łączna cena wyniesie 3500 zł. Zdjęcia w jpg. na pendrive w rozdzielczości 21 mln. pix.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

50 obrobionych zdjęć z sesji narzeczeńskiej w czasie 2 godzinnej sesji + 500 do 1000 zdjęć z reportażu ślubnego i pleneru. Cena jest wyższa, jeśli plener jest innego dnia niż ślub.

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Sesja może trwać od jednej do 6 godzin. Powstaje z tego 50-750 zdjęć. Zdjęcia w rozdzielczości 21 Mpix. są przekazywane na pendrive. W czasie sesji używam: Canona 5D z czterema obiektywami, lampę błyskową sterowaną zdalnie radiowo, blendy, filtry, oraz w razie potrzeby zestaw 3 lamp studyjnych Broncolor po 600W.

Reportaż ślubny

2000 zł - 3000 zł

Od 1000 do 1500 zdjęć z całej uroczystości. Fotografuję począwszy od przygotowań, ubierania się Pary Młodych, błogosławieństwa rodziców, wyjscie , przejazdy, kościół, ceremonia zaślubin, składanie życzeń, powitanie chlebem i solą w domu weselnym, toasty, pocałunki, goscie przy stołach, tańce i wszelkie ciekawe i ładne elementy wesela. Oczepiny, tort weselny, podziękowania rodzicom i inne do godz. drugiej.
Zdjęcia będą obrobione i oddane na pendrive w rozdzielczości 21 Mpix w formacie jpg. Śluby lub wesela poza Warszawą, dodatkowa opłata 1 zł za km odległości do miejscowości, w której odbywa się impreza.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 600 zł

50-150 zdjęć obrobionych w rozdzielczości 21 Mpix. w jpg. Canon 4 obiektywy, lampa błyskowa, blendy, filtry,

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1000 zł - 1500 zł

Jestem do dyspozycji Państwa Młodych. Zrealizuję ich pomysły, zainspiruję ich kreatywność. Film ok. 10 minut z podkładem muzycznym.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 1800 zł

Jako alternatywa dla filmu ślubnego, istnieje możliwość zamówienia zamiast powyższych długich filmów 2-4 godzinnych, tylko 30 minutowego filmu z całego ślubu i wesela . Filmuję wtedy krótkie , najczęściej kilkusekundowe ujęcia, które są połączone dynamicznie na podkładzie muzycznym lub oryginalnych nagranych dźwiękach.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 1000 zł

Realizuję pomysły Narzeczonych. Teledysk powinien się zmontować do 5-10 min. Muzykę dobierają i dostarczają Narzeczeni. Moim zadaniem jest sfilmować i zmontować w takt muzyki.

Opinie - ZEWFOTO

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Ula Ł

Profesjonalnie miałam wykonaną usługę fotografowania mojego ślubu, Fotografik z polotem uchwycił wiele ciekawych momentów, które mnie zachwyciły.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 40 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja oferta jest tak wszechstronna, że właściwie to jestem uniwersalny. Jest to poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie fotografii i fotografiki. Posiadam wykształcenie wyższe zarówno w fotografii artystycznej, jak naukowej i technicznej. Dla Was moge wykonać prawie każde trudne zadanie, wymagające specjalistycznej wiedzy fotograficznej. Pokażcie mi fotografię, a ja wykonam podobną dla Was.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubię fotografie wieloplanowe, nastrojowe, z małą głębią ostrości, ale także gdy potrzeba potrafię przy pomocy przysłony i Reguły Scheimpfluga, otrzymać pełną ostrość. (Moje aparaty fot. Linhof i Sinar). Uwielbiam oświetlenie konturowe i naturalne. Lubie bawić się światłem i światłocieniem, jak to robili sławni malarze np. Pierre-Auguste Renoir. Przez zastosowanie tylnego oświetlenia lampami błyskowymi, podświetlam włosy i welon Panny Młodej, że aż świecą.

Kontakt - ZEWFOTO

ZEWFOTO

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

3FILM | Opowiadamy historie
3FILM | Opowiadamy historie Suwałki
(23)
Zobacz profil
RC Film
RC Film Warszawa
(6)
Zobacz profil
Chwila Ulotna
Chwila Ulotna Łódź
(2)
Zobacz profil
K2B Film Studio
K2B Film Studio Zabrze
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: