• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Aleksandra Cywińska - Wedding Planner
Aleksandra Cywińska - Wedding Planner Toruń
Zobacz profil
Ślubu nie będzie
Ślubu nie będzie Warszawa
(3)
Zobacz profil
Agencja Smerek - Wedding Plenner
Agencja Smerek - Wedding Plenner Olsztyn
Zobacz profil
RB Wedding Planner
RB Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil

Iwona Krawiec

Agencja Ślubna MIA

(2)

O Nas


Agencja Ślubna MIA powstała … ze zbiegu różnych okoliczności.
Najpierw była myśl! Potem zachęta losu i konkretne działanie. Szybko zrozumiałyśmy, że robimy coś, co daje nam dużo satysfakcji i spełnienia. Zaczęła nam towarzyszyć silna chęć rozwijania naszych umiejętności w tym kierunku i poszerzania kontaktów. W połączeniu z trzema silnymi charakterami, które każda z nas ma przyjemność reprezentować okazało się, że tworzymy skuteczny Team, co z kolei przekłada się na coraz większość liczbę nowych Klientów.
Bez względu na to, czy nazwiemy to pasją, czy zamiłowaniem do ślubów wiemy na pewno, że tym żyjemy i chcemy aby to uczucie towarzyszyło nam zawsze i ” o jeden dzień dłużej”.
Agencja Ślubna MIA zajmuje się kompleksową lub częściową organizacją ślubów, wesel i uroczystości- zgodnie z życzeniem Klientów. W dniu Zaślubin jesteśmy do dyspozycji Pary Młodej i Gości – prowadząc koordynację Tego dnia.
Organizujemy przyjęcia na najwyższym poziomie, kierując się wymaganiami Pary Młodej. Gwarantujemy wsparcie w każdym aspekcie przygotowań. A organizowane przez nas przyjęcia charakteryzują się perfekcyjnym przygotowaniem i elegancją. Dokładamy jak największych starań, aby każdy element uroczystości był idealny i na długo pozostał w Waszej pamięci, bo wiemy jak ważne jest nie tylko efektowne zakończenie, ale również bezstresowe przygotowanie do ślubnych ceremonii.
Jako jedyna Agencja Ślubna w Polsce posiadamy własną hodowlę ptaków, które współpracują z nami podczas przyjęć weselnych. Państwo Młodzi i Goście mają możliwość uczestnictwa w sesji zdjęciowej z ptakami, co cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest piękną pamiątką z uroczystości.

500 zł - 8500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

A

Anna

Pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że mogłam organizować swój ślub z Agencją Ślubną MIA. Dzięki Cudownym Koordynatorkom to był spokojny i wyjątkowy dzień.

2 lata temu

M

Marta

Cudowny zespół. Cudowne kobiety. Dla tych Pan nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet w ostatniej chwili podniesiony alarm, jest rozwiązywany w kilka sekund. Serdecznie polecam. Dzięki współpracy z Agencja ślubną MIA mój ślub był bardzo wyjątkowy i spokojny.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Kontakt

Agencja Ślubna MIA

website

Olsztyn

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Love Actually
Love Actually Warszawa
(1)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
YOUR BIG DAY
YOUR BIG DAY Warszawa
(2)
Zobacz profil
Efektownie - wedding & event planner
Efektownie - wedding & event planner Kraków
(1)
Zobacz profil