Agencja Ślubna Swan

Anna Kuś

Agencja Ślubna Swan

Kraków

(1)
Pokaż telefon

Przede wszystkim chcę pogratulować Wam rozpoczęcia tego wspaniałego okresu jakim jest narzeczeństwo.
Dla wielu ludzi dzień Ślubu, to najważniejszy dzień w życiu, a moim priorytetem jest, aby ten dzień był dla Was spełnieniem marzeń.

Dlaczego Agencja Ślubna Swan?
Łabędzie są pięknym symbolem miłości, ponieważ łączą się w pary na całe życie. Jest to odzwierciedlenie miłości, która powinna towarzyszyć każdej Młodej Parze przez całe życie.
Chcę towarzyszyć Wam w tym dniu pełnym euforii i niezapomnianych wrażeń, oraz kierując się Waszymi indywidualnymi potrzebami i upodobaniami, jak najlepiej przyczynić się do tego byście mogli wykorzystać ten dzień w stu procentach, jednocześnie nie przejmując się trudnościami w organizacji i przebiegu całego przedsięwzięcia.

Moja oferta to:
- kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
- koordynacja dnia ślubu i wesela.

Jeśli tylko macie jakieś pytania, chcielibyście poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się na czym polega moje zadanie, to serdecznie zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, herbacie :) Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji.

Działam na terenie całej Małopolski i nie tylko☺️
https://agencjaslubna-swan.pl/

1000 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Wszystkie swoje usługi wyceniam indywidualnie, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego, przez portal lub na e-mail.

Kompleksowa organizacja wesela

Wszystkie swoje usługi wyceniam indywidualnie, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego, przez portal lub na e-mail.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

A

Aleksandra

Polecam z całego serca! Ania pomogła mi i mężowi zorganizować ślub i wesele. Dzięki jej pomocy nie zapomnieliśmy o żadnej kwestii, wszystko przebiegało miło i sprawnie bez niepotrzebnego stresu. W dniu ślubu Ania koordynowała całą imprezę, dzięki czemu razem z mężem mogliśmy się zająć sobą i gośćmi, a nie martwić się o kwestie organizacyjne. Na plus świetny kontakt (nawet o nieoczywistych porach, kiedy pojawiały się dręczące pytania 😉) oraz bardzo przyjazne i wesołe nastawienie. Naprawdę bardzo polecam 😊

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię współpracę z klientami. Uwielbiam ludzi i niezwykła przyjemność sprawia mi to, ze mogę przyczynić się do uśmiechu na twarzy Pary Młodej i Gości tego dnia.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każda sekunda gdzie na twarzy maluje się uśmiech, a oczy Pary Młodej są wypełnione miłością do Siebie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Koordynacja samego Dnia Ślubu i Wesela, oraz kompleksowa lub częściowa organizacje Dnia Ślubu i Wesela, typowanie lokalizacji.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie każdy ślub jest wyjątkowy, bo wymarzony właśnie przez Pare Młodą ♥️

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy konsultacja ze mną jest płatna? Oczywiście, że nie. Zachęcam najpierw do niezobowiązującego spotkania przy kawie, gdzie poznamy się i dopiero po, Para Młoda zdecyduje czy chce współpracować właśnie ze mną.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Role Konsultanta Ślubnego można porównać do Asystentki. Mając wiele spraw na głowie, nie zajmując się na codzień organizacją takich przedsięwzięć, wiąże się to z stresem, że o czymś się zapomni. Moim zadaniem jest dopilnować, by wszystko było tzw. „zapięte na ostatni guzik” i by Para Młoda mogła bez zmartwień bawić się na swoim własnym Weselu!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze przy wyborze usługodawców, według mnie jest sumienność i ta nić” porozumienia, to ona wpływa na to czy chcemy z dana osoba współpracować i czy zrozumie nasze potrzeby.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem bardzo otwartą osobą, nie ulegam schematom i łatwo nawiązuje znajomosci. Zależy mi by Para Młoda czuła się przy mnie swobodnie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wszystkie Pary Młode tworzą swoją własną piękna historie. A mi właśnie zależy na tym, by tą wyjątkowość podkreślić w ich najważniejszym dniu.

Kontakt

Agencja Ślubna Swan

website facebook