Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
RB Wedding Planner
RB Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil
Sylwia Rożek Wedding Planner
Sylwia Rożek Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil

Raz w życiu

Marszałka Piłsudskiego 28/4, Kraków

O nas

Raz w życiu - firma prowadzona od 2005 roku, zajmująca się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy duże doświadczenie, zrealizowaliśmy już ponad 200 wesel, a każde z nich było dla nas inspiracją. Zajmujemy się planowaniem zarówno wesel dla kilkuset osób, jak i skromnych kilkuosobowych ceremonii. Nie narzucamy stylu przyjęcia ani podwykonawców, to Wasz dzień i realizujemy zawsze Wasze wyobrażenie o nim. Zajmujemy się zawodowo tym, co jest naszą pasją. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, w celu zapoznania się z ofertą!

Oferta - Raz w życiu

Kompleksowa organizacja ślubu

Cywilny, kościelny, konkordatowy, a może symboliczny?

Niezależnie od tego, jaki ślub planujecie, to będzie najbardziej uroczysty i podniosły moment całego dnia. Potrzebujecie odpowiedniej lokalizacji oraz oprawy – od celebransa i scenariusza, przez układ krzeseł, dekoracje, po muzykę i nagłośnienie.

Każdy rodzaj ceremonii charakteryzuje się swoją specyfiką, ale i ograniczeniami, podpowiemy co można i co warto. Zadbamy o komfort Gości i spójność wszystkich elementów.

Kompleksowa organizacja wesela

Na początek lista gości i przemyślany budżet.

Nie może też zabraknąć zaproszeń, listy prezentów, drobnych upominków… Spokojnie, z naszą pomocą każdy z elementów będzie w 100% przemyślany i dopasowany do całościowej koncepcji wesela.

Doradzimy jak zorganizować wesele tematyczne, pomożemy wybrać dominujące kolory, dobierzemy pasujące atrakcje, opracujemy plan działania. Dzięki temu będziecie moglicieszyć się okresem ekscytujących przygotowań, nerwy i wątpliwości pozostawiając fachowcom.

Wybór stylizacji ślubnej

Każda mała dziewczynka wyobrażała sobie siebie w sukni ślubnej.

W marzeniach była najpiękniejszą panną młodą. Widziała też u swojego boku przystojnego mężczyznę we fraku. Kroczyli razem dumnie do ołtarza, a przed nimi małe druhenki sypały płatki róż…

Teraz kiedy ta chwila jest coraz bliżej, wyobrażenie sukni ulega stopniowym zmianom. Nie zawsze to, co idealnie wygląda na modelce w katalogu, będzie równie pięknie wyglądać na nas. Wybór sukni to długa wędrówka po salonach ślubnych i kilkanaście przymiarek. Tak zorganizujemy ten czas, by była to dla Was jedynie przyjemność.

Indywidualistom proponujemy pomoc w realizacji własnego projektu oraz współpracę nad przygotowaniem niepowtarzalnej kreacji z osobami z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pomożemy również znaleźć idealne stroje dla świadków i rodziców oraz niezbędne akcesoria,

Dobór fryzury i makijażu

Zachwycająca stylizacja w dniu ślubu wymaga czasu.

Warto o włosy i cerę zadbać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Współpracujemy z profesjonalistami, którzy sprawią, że będziecie wyglądać olśniewająco. Zamiast szukać świetnego fryzjera, wizażysty, manicurzystki, metodą prób i błędów, możecie zaufać nam i korzystać z naszych kontaktów.

Polecane przez nas osoby, w zależności od potrzeb, zajmą się Wami w salonie lub przyjadą do domu.

Opinie - Raz w życiu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Raz w życiu

Raz w życiu

Marszałka Piłsudskiego 28/4 31-111 Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni
Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni Kraków
(15)
Zobacz profil
Ślubny Ambaras
Ślubny Ambaras Kraków
Zobacz profil
Agencja Christiani Wedding & Event  Planner
Agencja Christiani Wedding & Event Planner Kraków
Zobacz profil
WEDDING IN HAPPINESS
WEDDING IN HAPPINESS Kraków
Zobacz profil