Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Centrum Usług Weselnych LOVE. /Wesele od A do Z /Zaufaj
Centrum Usług Weselnych LOVE. /Wesele od A do Z /Zaufaj Kraków
Zobacz profil
Ślubny Impresariat
Ślubny Impresariat Kraków
(11)
Zobacz profil
avatar

Raz w życiu

Marszałka Piłsudskiego 28/4, Kraków

O nas

Raz w życiu - firma prowadzona od 2005 roku, zajmująca się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy duże doświadczenie, zrealizowaliśmy już ponad 200 wesel, a każde z nich było dla nas inspiracją. Zajmujemy się planowaniem zarówno wesel dla kilkuset osób, jak i skromnych kilkuosobowych ceremonii. Nie narzucamy stylu przyjęcia ani podwykonawców, to Wasz dzień i realizujemy zawsze Wasze wyobrażenie o nim. Zajmujemy się zawodowo tym, co jest naszą pasją. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, w celu zapoznania się z ofertą!

Oferta - Raz w życiu

Kompleksowa organizacja ślubu

Cywilny, kościelny, konkordatowy, a może symboliczny?

Niezależnie od tego, jaki ślub planujecie, to będzie najbardziej uroczysty i podniosły moment całego dnia. Potrzebujecie odpowiedniej lokalizacji oraz oprawy – od celebransa i scenariusza, przez układ krzeseł, dekoracje, po muzykę i nagłośnienie.

Każdy rodzaj ceremonii charakteryzuje się swoją specyfiką, ale i ograniczeniami, podpowiemy co można i co warto. Zadbamy o komfort Gości i spójność wszystkich elementów.

Kompleksowa organizacja wesela

Na początek lista gości i przemyślany budżet.

Nie może też zabraknąć zaproszeń, listy prezentów, drobnych upominków… Spokojnie, z naszą pomocą każdy z elementów będzie w 100% przemyślany i dopasowany do całościowej koncepcji wesela.

Doradzimy jak zorganizować wesele tematyczne, pomożemy wybrać dominujące kolory, dobierzemy pasujące atrakcje, opracujemy plan działania. Dzięki temu będziecie moglicieszyć się okresem ekscytujących przygotowań, nerwy i wątpliwości pozostawiając fachowcom.

Wybór stylizacji ślubnej

Każda mała dziewczynka wyobrażała sobie siebie w sukni ślubnej.

W marzeniach była najpiękniejszą panną młodą. Widziała też u swojego boku przystojnego mężczyznę we fraku. Kroczyli razem dumnie do ołtarza, a przed nimi małe druhenki sypały płatki róż…

Teraz kiedy ta chwila jest coraz bliżej, wyobrażenie sukni ulega stopniowym zmianom. Nie zawsze to, co idealnie wygląda na modelce w katalogu, będzie równie pięknie wyglądać na nas. Wybór sukni to długa wędrówka po salonach ślubnych i kilkanaście przymiarek. Tak zorganizujemy ten czas, by była to dla Was jedynie przyjemność.

Indywidualistom proponujemy pomoc w realizacji własnego projektu oraz współpracę nad przygotowaniem niepowtarzalnej kreacji z osobami z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pomożemy również znaleźć idealne stroje dla świadków i rodziców oraz niezbędne akcesoria,

Dobór fryzury i makijażu

Zachwycająca stylizacja w dniu ślubu wymaga czasu.

Warto o włosy i cerę zadbać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Współpracujemy z profesjonalistami, którzy sprawią, że będziecie wyglądać olśniewająco. Zamiast szukać świetnego fryzjera, wizażysty, manicurzystki, metodą prób i błędów, możecie zaufać nam i korzystać z naszych kontaktów.

Polecane przez nas osoby, w zależności od potrzeb, zajmą się Wami w salonie lub przyjadą do domu.

Opinie - Raz w życiu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Raz w życiu

Raz w życiu

Marszałka Piłsudskiego 28/4 31-111 Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Agencja Christiani Wedding & Event  Planner
Agencja Christiani Wedding & Event Planner Kraków
Zobacz profil
Making Memories Sp. z. o. o.
Making Memories Sp. z. o. o. Kraków
Zobacz profil
makeit.best - the wedding agency
makeit.best - the wedding agency Kraków
Zobacz profil
WEDDING IN HAPPINESS
WEDDING IN HAPPINESS Kraków
Zobacz profil