Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda

Magdalena Gawęda

Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda

Częstochowa

(1)

O nas

Zajmuję się kompleksową organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Pomagam w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej, sali weselnej, fotografa, fryzjera, kosmetyczki i wiele więcej... Na życzenie klienta tworzę indywidualne umowy z podwykonawcami. Sprawuję pieczę nad budżetem weselnym, harmonogramem dnia ślubu, a także rozwiązuje bieżące problemy. W mojej pracy, kieruję się prostą zasadą mojej kochanej babci: " Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz w pracy". Uwielbiam pomagać ludziom, a w szczególności zakochanym Parą, które chcą zapamiętać te wyjątkowe chwile z uśmiechem na twarzy. Jak również by Sami czuli się jak goście weselni w tym niezapomnianym dniu.

Oferta - Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda

Kompleksowa organizacja ślubu

300 zł - 9999 zł

Oferta zawiera przygotowanie i omówienie oferty, a także możliwości jakie mogą występować w danych pakietach. Opracowanie kosztorysu organizacji ślubu,
Typowanie lokalizacji na ceremonię zaślubin,
Dobór wraz z rekomendacją podwykonawców i dostawców takich jak:
Oprawa muzyczna ceremonii,
Oprawa florystyczna ceremonii i pojazdu,
Dokumentacja fotograficzna i video,
Przygotowanie pojazdu Pary Młodej,
Zarządzanie listą Gości oraz opieka nad dziećmi.
Negocjowanie warunków, tworzenie umów, rozliczenia z podwykonawcami.
Przygotowanie harmonogramu rozliczeniowego dotyczący ceremonii ślubnej.
Przygotowanie scenariusza dnia ślubu.
Koordynacja ślubu.

Kompleksowa organizacja wesela

300 zł - 9999 zł

Oferta zawiera przygotowanie i omówienie oferty, a także możliwości jakie mogą występować w danych pakietach.

Wybór stylizacji ślubnej

1500 zł - 8000 zł

Oferta obejmuje: umówienie do salonów sukni ślubnych, w którym to przyszła Panna Młoda wybiera wymarzoną suknie ślubną. W trakcie wybierania klientka otrzymuje fachową poradę, propozycje przeróbek, udoskonalenie i stworzenie "sukni idealnej".

Dobór fryzury i makijażu

200 zł - 300 zł

Dobór fryzury i makijażu odbywa się oczywiście na próbnej fryzurze i makijażu. Dzięki temu możemy ocenić jej efekt, a także zmienić nasze wyobrażenia i dokonać zmian, tak by fryzura jak i makijaż spełniał marzenia klientki o idealnym wyglądzie.

Opinie - Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

DZ

Daria Z

Magda w wieku 20 lat była moja świadkową, i wspaniale się odnalazła w tej roli. Zadbała o każdy detal, pomogła z dekoracjami a w dniu ślubu była na każde zawołanie i dopilnowała by wszystko przebiegło bez zarzutu. Wspaniałe wspominam współpracę z nią w przygotowaniu wesela - wiadomo, że jest to dosyć stresujące okres dla Panny Młodej, a Magda poradziła sobie bez zarzutów. Jestem pewna że w minionych latach jedynie nabrała doświadczenia więc szczerze polecam!

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoją pierwszą przygodę z organizacją ślubu i wesela odbyłam w 2008 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przede wszystkim oferta zawiera przygotowanie i omówienie oferty, a także możliwości jakie mogą występować w danych pakietach. Opracowanie kosztorysu organizacji ślubu i wesela. Typowanie lokalizacji na ceremonię zaślubin i przyjęcia weselnego. Dobór wraz z rekomendacją podwykonawców i dostawców takich jak: emblematy pisane, oprawa muzyczna ceremonii i przyjęcia weselnego, oprawa florystyczna ceremonii, przyjęcia weselnego oraz Panny Młodej, Pana Młodego i Świadków, oprawa stylizacji Panny Młodej, wyposażenie gastronomiczne, stylista, wizażysta, dokumentacja fotograficzna i video, pojazd Pary Młodej, organizacja atrakcji, tort i inne słodkości, upominki dla Gości i Rodziców, zarządzanie listą Gości oraz opieka nad dziećmi. Negocjowanie warunków, tworzenie umów, rozliczenia z podwykonawcami. Przygotowanie harmonogramu rozliczeniowego. Przygotowanie scenariusza dnia ślubu u wesela. Koordynacja Dnia Ślubu. Obsługa poweselna.

Kontakt - Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda

Baśniowe Wesele Magdalena Gawęda