Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Wedding Wonders
Wedding Wonders Kraków
Zobacz profil
That's Lovely!
That's Lovely! Kraków
(1)
Zobacz profil
bemywife - konsultant ślubny

Gabriela Stolorz

bemywife - konsultant ślubny

(1)

O nas

Firma bemywife to kreatywna firma wedding plannerska zajmująca się organizacją i koordynacją ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych na terenie całej Polski (w szczególności Śląsk i Małopolska). W swojej ofercie posiada również usługę słodkiego stołu, która jest idealną atrakcją na dowolne przyjęcie, nie tylko weselne.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują konsultanta ślubnego, chcą skorzystać wyłącznie z usługi słodkiego stołu, bądź do klientów poszukujących tych dwóch usług jednocześnie.

Oferta - bemywife - konsultant ślubny

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie - bemywife - konsultant ślubny

1

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

O

O.C

Niestety, nie mogę polecić współpracy z Panią Gabrielą. Jako kierownik produkcji programu "Ach, ten ślub" miałam (nie)przyjemność spotkać się z ogromną niechęcią do współpracy mimo, że moi uczestnicy, a para p. Gabrieli bardzo chciała wziąć udział w programie. Doszło do porozumienia, podpisania umowy przez uczestników, a następnego dnia pani Gabriela bez żadnego racjonalnego wyjaśnienia zrezygnowała, zostawiając parę bez wsparcia w postaci dekoracji, stylizacji i organizacji, jakie zapewniał im program. Jest to osoba, która chce wciskać na siłę swoją rację bez przyjmowania jakichkolwiek argumentów i rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawia dobro jurt i biznesu, a nie pary. Dodatkowym problemem jest to, że jurty nie stoją na działce p. Gabrieli lecz na działce właścicieli Dworu Feliów. Tym samym podporządkować się trzeba dwóm podmiotom, a nie jednemu. Skandaliczną była informacja o tym, że jeśli chcemy wynająć jurty z dostępem do toalet, koniecznie musimy zarezerwować pokoje w Dworku narażając się na dodatkowe koszty. Mimo, że miejsce jest piękne, serdecznie nie polecam.

1 dzień temu

Kontakt - bemywife - konsultant ślubny

bemywife - konsultant ślubny

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Dream by Agnieszka
Wedding Dream by Agnieszka Kraków
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil
Weddingovelove Wedding Planner
Weddingovelove Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil