AC. Events & Weddings
AC. Events & Weddings Łódź
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Centrum Usług Weselnych LOVE. /Wesele od A do Z /Zaufaj
Centrum Usług Weselnych LOVE. /Wesele od A do Z /Zaufaj Kraków
Zobacz profil
Pracownia Ślubów Weddings & Events

Justyna

Pracownia Ślubów Weddings & Events

(6)

O nas

Pracownia Ślubów zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych (w tym przyjęć rodzinnych, biznesowych i eventów firmowych).

Pracownia Ślubów została stworzona dla osób, które potrzebują wsparcia w zaplanowaniu i organizacji ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

Jeżeli macie pomysł na Wasz wymarzony ślub i potrzebujesz pomocy w organizacji, jeżeli zaczęliście już planować ślub i utknęliście w miejscu, jeżeli nie macie pomysłu i poszukujecie inspiracji – jesteśmy dla Was!

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł

Oferta - Pracownia Ślubów Weddings & Events

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 9500 zł

Wybierając ten pakiet, opracuję dla Was harmonogram przygotowań i budżetu weselnego, polecę sprawdzonych podwykonawców, pomogę w wyborze odpowiedniej sali oraz atrakcji weselnych, dokonam rezerwacji, wystylizuję przyjęcie, dopilnuję każdego szczegółu, rozliczę się z podwykonawcami, stworzę scenariusz dnia ślubu oraz skoordynuję dzień śłubu.
Oferta jest skierowana dla tych Par, które nie mają czasu na organizację uroczystości lub nie mieszkają na stałe w Polsce i nie moga wszytstkiegi dopilnować, nie maja doświadczenia w organizacji przyjęć, jak również potrzebują pomocy specjalisty z branży ślubnej.

Opinie - Pracownia Ślubów Weddings & Events

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

Ż

Żaneta

Jeśli planujecie wymarzony ślub to koniecznie musicie mieć przy sobie Justynę Maruszewską-Osuch! Cieszę się że zdecydowaliśmy się na współprace właśnie z Justyną, ktora zajęła się kompleksową koordynacją naszego ślubu i wesela. Służyła nam radą w wyborach podwykonawców oraz w przekładaniu naszych pinterestowych inspiracji w rzeczywistość. Świetnie poradziła sobie z organizacją naszego dnia pomimo tego że nie mieszkamy w kraju i większość komunikacji odbywała się online. Wszystko było idealnie dopracowane i dopilnowane. Justyna czuwała nad każdym detalem w dniu ślubu i dzięki temu odeszło nam wiele stresu i mogliśmy się skupić na byciu w pełni obecni. Z całego serca dziękujemy i polecamy Justynę.

1 miesiąc temu

BB

Barbara B

Z całego serca polecam Justynę, która koordynowała nasz dzień ślubu ❤️ To wspaniała osoba, pełna spokoju, optymizmu i ciepła:) Z początku wydawało nam się, że pomoc nie jest nam potrzebna, wszystko z naszego punktu widzenia było dopięte na ostatni guzik, a usługę koordynacji dnia ślubu wygraliśmy podczas targów ślubnych. Dopiero w dzień naszego ślubu doceniliśmy obecność Justyny, która wszystkiego dopilnowała (m.in.: nie wiadomo dlaczego przyjechały po gości do hotelu dwa autobusy z dwóch różnych firm; w hotelu dali nam sztalugę bez tablicy na której można było rozwiesić informacje o rozstawieniu gości przy stole-wiec kiedy my byliśmy w kościele mówiąc sobie TAK nasza koordynatorka tworzyła dla nas tablice). Dzięki Justynie w ten wyjątkowy dzień mogliśmy skupić się tylko sobie:) Teraz wspominamy ten najpiękniejszy dzień w życiu mówiąc, że był tak piękny, że nie moglibyśmy sobie go lepiej wyobrazić:)

3 lata temu

Źródło: Facebook

JG

Jagoda G

Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta i bezstresowa organizacja ślubu! Pięć gwiazdek to za mało ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Marcin S

Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klientów :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

OT

Olga T

Pełen profesjonalizm i kompleksową obsługa. Zero nerwów.

4 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agata W

Pasja, profesjonalizm i wręcz.... perfekcjonizm :) Oni naprawdę dobrze przygotują Wasz event :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad dwóch lat pomagam parom młodym w bezstresowej organizacji jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Organizacja Ślubu i Wesela to głównie: Spotkanie z Konsultantem, w trakcie którego omówimy Wasze oczekiwania Uzgodnienie budżetu ślubnego i scenariusza ceremonii i przyjęcia Opracowanie motywu przewodniego Przedstawienie oferty obiektów i podwykonawców odpowiednich do zaplanowanego przyjęcia Rezerwacja sali weselnej, kościoła/USC, podwykonawców (fotografa, video itp) Organizacja oprawy muzycznej podczas ceremonii oraz przyjęcia weselnego Pomoc w wyborze menu (w tym atrakcje kulinarne min.: tort weselny, candy bar, wiejski stół, sushi stół, stół rybny itp.) Pomocą w wyborze napojów alkoholowych i bezalkoholowych (w tym atrakcji typu drink bar, pokaz barmański itp.) Pomoc w planowaniu ustawienia stołów na sali weselnej Organizacja dekoracji miejsca ceremonii oraz wesela Oprawa florystyczna (bukiet Panny Młodej, butonierka Pana Młodego, bukiety i butonierki dla świadków, dekoracje kwiatowe, wianki, kwiaty i płatki kwiatów dla druhenek itp) Przedstawienie listy dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu Organizacja nauk małżeńskich Organizacja dodatkowych atrakcji: pokazy tańca, pirotechniki, rzeźby lodowe, karaoke i inne Pomoc w wyborze strojów dla Pary Młodej, rodziców i świadków Organizacja transportu i zakwaterowania dla Pary Młodej i transportu dla gości Organizacja zaproszeń, winietek, karty menu, tablicy gości, nazwy stołów, księga gości itp. Organizacja makijażu i fryzury Opracowanie podziękowań dla rodziców Organizacja podziękowań dla gości Organizacja lekcji tańca Organizacja opiekunki, animatorki dla dzieci Uzyskanie zezwoleń od straży pożarnej na puszczanie balonów z helem, lampionów szczęścia, pirotechniki itp. Czuwanie nad terminową realizacją zadań i ich finalizacją Prowadzenie kontroli nad wydatkami + Koordynacji dnia ślubu i wesela

Kontakt - Pracownia Ślubów Weddings & Events

Pracownia Ślubów Weddings & Events

Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Ślubny Ambaras
Ślubny Ambaras Kraków
Zobacz profil
Making Memories Sp. z. o. o.
Making Memories Sp. z. o. o. Kraków
Zobacz profil
makeit.best - the wedding agency
makeit.best - the wedding agency Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil