Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
RB Wedding Planner
RB Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil
Agencja Ślubna Nanadu
Agencja Ślubna Nanadu Kraków
Zobacz profil
Pracownia Ślubów Weddings & Events

Justyna

Pracownia Ślubów Weddings & Events

(5)

O nas

Pracownia Ślubów zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych (w tym przyjęć rodzinnych, biznesowych i eventów firmowych).

Pracownia Ślubów została stworzona dla osób, które potrzebują wsparcia w zaplanowaniu i organizacji ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

Jeżeli macie pomysł na Wasz wymarzony ślub i potrzebujesz pomocy w organizacji, jeżeli zaczęliście już planować ślub i utknęliście w miejscu, jeżeli nie macie pomysłu i poszukujecie inspiracji – jesteśmy dla Was!

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł

Oferta - Pracownia Ślubów Weddings & Events

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 9500 zł

Wybierając ten pakiet, opracuję dla Was harmonogram przygotowań i budżetu weselnego, polecę sprawdzonych podwykonawców, pomogę w wyborze odpowiedniej sali oraz atrakcji weselnych, dokonam rezerwacji, wystylizuję przyjęcie, dopilnuję każdego szczegółu, rozliczę się z podwykonawcami, stworzę scenariusz dnia ślubu oraz skoordynuję dzień śłubu.
Oferta jest skierowana dla tych Par, które nie mają czasu na organizację uroczystości lub nie mieszkają na stałe w Polsce i nie moga wszytstkiegi dopilnować, nie maja doświadczenia w organizacji przyjęć, jak również potrzebują pomocy specjalisty z branży ślubnej.

Opinie - Pracownia Ślubów Weddings & Events

5

5 opinii

Dodaj opinię

BB

Barbara B

Z całego serca polecam Justynę, która koordynowała nasz dzień ślubu ❤️ To wspaniała osoba, pełna spokoju, optymizmu i ciepła:) Z początku wydawało nam się, że pomoc nie jest nam potrzebna, wszystko z naszego punktu widzenia było dopięte na ostatni guzik, a usługę koordynacji dnia ślubu wygraliśmy podczas targów ślubnych. Dopiero w dzień naszego ślubu doceniliśmy obecność Justyny, która wszystkiego dopilnowała (m.in.: nie wiadomo dlaczego przyjechały po gości do hotelu dwa autobusy z dwóch różnych firm; w hotelu dali nam sztalugę bez tablicy na której można było rozwiesić informacje o rozstawieniu gości przy stole-wiec kiedy my byliśmy w kościele mówiąc sobie TAK nasza koordynatorka tworzyła dla nas tablice). Dzięki Justynie w ten wyjątkowy dzień mogliśmy skupić się tylko sobie:) Teraz wspominamy ten najpiękniejszy dzień w życiu mówiąc, że był tak piękny, że nie moglibyśmy sobie go lepiej wyobrazić:)

2 lata temu

Źródło: Facebook

JG

Jagoda G

Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta i bezstresowa organizacja ślubu! Pięć gwiazdek to za mało ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Marcin S

Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klientów :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

OT

Olga T

Pełen profesjonalizm i kompleksową obsługa. Zero nerwów.

3 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agata W

Pasja, profesjonalizm i wręcz.... perfekcjonizm :) Oni naprawdę dobrze przygotują Wasz event :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad dwóch lat pomagam parom młodym w bezstresowej organizacji jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Organizacja Ślubu i Wesela to głównie: Spotkanie z Konsultantem, w trakcie którego omówimy Wasze oczekiwania Uzgodnienie budżetu ślubnego i scenariusza ceremonii i przyjęcia Opracowanie motywu przewodniego Przedstawienie oferty obiektów i podwykonawców odpowiednich do zaplanowanego przyjęcia Rezerwacja sali weselnej, kościoła/USC, podwykonawców (fotografa, video itp) Organizacja oprawy muzycznej podczas ceremonii oraz przyjęcia weselnego Pomoc w wyborze menu (w tym atrakcje kulinarne min.: tort weselny, candy bar, wiejski stół, sushi stół, stół rybny itp.) Pomocą w wyborze napojów alkoholowych i bezalkoholowych (w tym atrakcji typu drink bar, pokaz barmański itp.) Pomoc w planowaniu ustawienia stołów na sali weselnej Organizacja dekoracji miejsca ceremonii oraz wesela Oprawa florystyczna (bukiet Panny Młodej, butonierka Pana Młodego, bukiety i butonierki dla świadków, dekoracje kwiatowe, wianki, kwiaty i płatki kwiatów dla druhenek itp) Przedstawienie listy dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu Organizacja nauk małżeńskich Organizacja dodatkowych atrakcji: pokazy tańca, pirotechniki, rzeźby lodowe, karaoke i inne Pomoc w wyborze strojów dla Pary Młodej, rodziców i świadków Organizacja transportu i zakwaterowania dla Pary Młodej i transportu dla gości Organizacja zaproszeń, winietek, karty menu, tablicy gości, nazwy stołów, księga gości itp. Organizacja makijażu i fryzury Opracowanie podziękowań dla rodziców Organizacja podziękowań dla gości Organizacja lekcji tańca Organizacja opiekunki, animatorki dla dzieci Uzyskanie zezwoleń od straży pożarnej na puszczanie balonów z helem, lampionów szczęścia, pirotechniki itp. Czuwanie nad terminową realizacją zadań i ich finalizacją Prowadzenie kontroli nad wydatkami + Koordynacji dnia ślubu i wesela

Kontakt - Pracownia Ślubów Weddings & Events

Pracownia Ślubów Weddings & Events

Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Ślubny Ambaras
Ślubny Ambaras Kraków
Zobacz profil
StyLove Wesela
StyLove Wesela Kraków
Zobacz profil
Agencja Christiani Wedding & Event  Planner
Agencja Christiani Wedding & Event Planner Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil