AC. Events & Weddings
AC. Events & Weddings Łódź
Zobacz profil
Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Wedmake
Wedmake Kraków
Zobacz profil
Felix Felicis

Magdalena Michalska

Felix Felicis

O nas

Kocham śluby i chyba właśnie to uwielbienie natchnęło mnie do zostania konsultantem ślubnym. Przez kilka miesięcy uczyłam się jak wygląda organizacja wesela krok po kroku. I oto jestem! Pełna pasji, wiedzy i doświadczenia! Dla Was ?

Organizacja wesela to piękny okres czasu!

Dlatego nie pozwólcie, aby planowanie wesela kojarzyło Wam się z obowiązkiem, stresem i ciągłym zastanawianiem się czy o czymś nie zapomnieliście. Współpracując ze mną, planujemy wesele razem, więc pomagam Wam we wszystkich krokach przygotowań ślubu. Tworzę organizer ślubny, w stylu kalendarza ślubnego, dzięki czemu planowanie ślubu jest łatwe, przyjemne i ciągle pod kontrolą.

Kompleksowa organizacja wesela

Moim głównym celem jest sprawienie, abyście w dniu ślubu czuli się niczym para książęca- najpiękniejsi oraz najważniejsi, na weselu o którym goście będą mówić jeszcze kilka lat. Jako organizator ślubu, z radością będę patrzeć na Wasz bajkowy i wymarzony dzień.

Oferta - Felix Felicis

Kompleksowa organizacja ślubu

700 zł - 1500 zł

Tylko Ślub

To oferta dla par, we własnym zakresie zajęły się organizacją i planowaniem uroczystości, ale zostawiają ślub na głowie konsultanta ślubnego. Wybierając
tę opcję, współpracuję z Wami głównie w dniu ślubu, tak aby ta wyjątkowa chwila przebiegła Wam bez stresu i zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Kompleksowa organizacja wesela

1500 zł - 7000 zł

To organizacja wesel od A do Z. Na podstawie Waszych oczekiwań oraz marzeń wypełnimy ankietę. Posłuży nam ona za pewnego rodzaju planner ślubny, który wykorzystam do organizacji wesela krok po kroku. Wybierając kompleksową organizację planujemy wesele od samego początku, dzięki czemu mam największą szansę na wybór idealnego i profesjonalnego zespołu podwykonawców.

Opinie - Felix Felicis

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Felix Felicis

Felix Felicis

Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

That's Lovely!
That's Lovely! Kraków
(1)
Zobacz profil
Agencja Christiani Wedding & Event  Planner
Agencja Christiani Wedding & Event Planner Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil
WEDDING IN HAPPINESS
WEDDING IN HAPPINESS Kraków
Zobacz profil