SM Wedding Planner
SM Wedding Planner Kraków
(9)
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Kowalska Events

Monika Kowalska

Kowalska Events

(1)

O nas

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów.

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na SweetWeddding.pl.

[treść zablokowana]

Projekt ten został również doceniony przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczony w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Oferta - Kowalska Events

Dobór fryzury i makijażu

Makijaż i fryzura to podstawa każdej stylizacji. Współpracuję z najlepszymi specjalistami branży beauty. Doradzam jak przygotować skórę i ciało, aby w dniu ślubu wyglądać olśniewająco.

Kompleksowa organizacja ślubu

Statystycznie mamy 365 dni, aby zaplanować ślub. Jeśli odejmiemy od tego godziny poświęcone na pracę zawodową, obowiązki domowe i sen, ile czasu pozostanie Wam na zaplanowanie Tego Wielkiego Dnia?

Ślub to radosne i magiczne wydarzenie, które nie powinno przysparzać stresu i negatywnych emocji. To czas, aby zacząć delegować zadania.

Jeśli wybierzecie usługę kompleksowej organizacji: zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Wasz ślub od początku do końca, w każdym detalu.

Nadamy uroczystości odpowiedniego kształtu i wcielimy w rzeczywistość Wasze pomysły i marzenia.

Naszą pasją jest tworzenie wydarzeń szytych na miarę, dlatego realizując je całościowo możemy zagwarantować, iż wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość, a rekomendowani przez nas usługodawcy, należycie wywiążą się z powierzonych im zadań.

Zaprojektujemy również dekoracje – jak mawiał Hubert de Givenchy: „Luksus jest w każdym detalu”. Stworzymy mood board (tablicę nastrojów), będący odzwierciedleniem Waszego unikalnego stylu i osobowości.Na jego podstawie pracować będą podwykonawcy, aby każdy detal do siebie pasował, a całokształt wydarzenia zaparł dech w piersiach Wam i Waszym gościom.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego poznamy się wzajemnie oraz porozmawiamy o Waszych potrzebach i marzeniach. Po spotkaniu otrzymacie od nas podsumowanie zakresu usług, którymi możemy się dla Was zająć, aby proces organizacji był dla Was fascynującą przygodą i miłym doświadczeniem.

Kompleksowa organizacja wesela

Z doświadczenia wiemy, że stres przedślubny rośnie wprost proporcjonalnie do zbliżającej się daty ślubu.

Zorganizowaliście już wszystko, ale w dniu ślubu chcecie zadbać o siebie – bez pośpiechu, czy zmartwień, cieszyć się i bawić z rodziną oraz przyjaciółmi? Ta usługa jest dla Was!

Zadbamy, aby w dniu ślubu każdy z zatrudnionych podwykonawców wywiązał się należycie z powierzonych mu zadań, a Wy będziecie mogli się cieszyć tym dniem wspólnie z Waszymi Gośćmi.

Nasza praca zaczyna się na kilka tygodni przed ślubem. Skontaktujemy się z Wami, aby omówić wszystkie szczegóły wydarzenia.

Na podstawie przekazanych nam informacji, opracujemy szczegółowy scenariusz dnia ślubu dla Was oraz wszystkich podwykonawców. Dla obiektu w którym odbędzie się Wasze przyjęcie, przygotujemy agendę zawierającą wszelkie ustalenia serwisowo – techniczno – czasowe.

Na miejscu ceremonii i przyjęcia jesteśmy od godzin porannych – nadzorujemy przygotowania uroczystości oraz czuwamy nad prawidłową realizacją umów zawartych z podwykonawcami. Jesteśmy z Wami również w trakcie przyjęcia weselnego, aż do późnych godzin nocnych, dbając o komfort Wasz i Waszych gości.

Wybór stylizacji ślubnej

Doradzam w kwestii stylizacji Państwa Młodych / orszaku ślubnego / rodziców / dzieci itp.
Udzielam rekomendacji salonów i projektantów, pomagam w doborze akcesoriów (biżuterii, ozdób do włosów, obuwia itp.)
Doradzam również w kwestii porannej stylizacji – dla mnie każdy element ma znaczenie.

Opinie - Kowalska Events

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

avatar

Małgorzata P

Pełen profesjonalizm!!! dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona, serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej :) nie znam drugiej osoby z takim wyczuciem i gustem. Wiedziała co najlepiej do nas pasuje. Dziękujemy :*

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 2016 r

Kontakt - Kowalska Events

Kowalska Events

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kraków

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

09:00 -15:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

That's Lovely!
That's Lovely! Kraków
(2)
Zobacz profil
Wedding Dream by Agnieszka
Wedding Dream by Agnieszka Kraków
Zobacz profil
Making Memories Sp. z. o. o.
Making Memories Sp. z. o. o. Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil