AC. Events & Weddings
AC. Events & Weddings Łódź
Zobacz profil
Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Powiedziała TAK! wedding & event
Powiedziała TAK! wedding & event Kraków
(2)
Zobacz profil
Kowalska Events

Monika Kowalska

Kowalska Events

(1)

O nas

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów.

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na SweetWeddding.pl.

www.sweetwedding.pl/dom-tkacza-sesja-slubna

Projekt ten został również doceniony przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczony w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Oferta - Kowalska Events

Dobór fryzury i makijażu

Makijaż i fryzura to podstawa każdej stylizacji. Współpracuję z najlepszymi specjalistami branży beauty. Doradzam jak przygotować skórę i ciało, aby w dniu ślubu wyglądać olśniewająco.

Kompleksowa organizacja ślubu

Statystycznie mamy 365 dni, aby zaplanować ślub. Jeśli odejmiemy od tego godziny poświęcone na pracę zawodową, obowiązki domowe i sen, ile czasu pozostanie Wam na zaplanowanie Tego Wielkiego Dnia?

Ślub to radosne i magiczne wydarzenie, które nie powinno przysparzać stresu i negatywnych emocji. To czas, aby zacząć delegować zadania.

Jeśli wybierzecie usługę kompleksowej organizacji: zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Wasz ślub od początku do końca, w każdym detalu.

Nadamy uroczystości odpowiedniego kształtu i wcielimy w rzeczywistość Wasze pomysły i marzenia.

Naszą pasją jest tworzenie wydarzeń szytych na miarę, dlatego realizując je całościowo możemy zagwarantować, iż wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość, a rekomendowani przez nas usługodawcy, należycie wywiążą się z powierzonych im zadań.

Zaprojektujemy również dekoracje – jak mawiał Hubert de Givenchy: „Luksus jest w każdym detalu”. Stworzymy mood board (tablicę nastrojów), będący odzwierciedleniem Waszego unikalnego stylu i osobowości.Na jego podstawie pracować będą podwykonawcy, aby każdy detal do siebie pasował, a całokształt wydarzenia zaparł dech w piersiach Wam i Waszym gościom.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego poznamy się wzajemnie oraz porozmawiamy o Waszych potrzebach i marzeniach. Po spotkaniu otrzymacie od nas podsumowanie zakresu usług, którymi możemy się dla Was zająć, aby proces organizacji był dla Was fascynującą przygodą i miłym doświadczeniem.

Kompleksowa organizacja wesela

Z doświadczenia wiemy, że stres przedślubny rośnie wprost proporcjonalnie do zbliżającej się daty ślubu.

Zorganizowaliście już wszystko, ale w dniu ślubu chcecie zadbać o siebie – bez pośpiechu, czy zmartwień, cieszyć się i bawić z rodziną oraz przyjaciółmi? Ta usługa jest dla Was!

Zadbamy, aby w dniu ślubu każdy z zatrudnionych podwykonawców wywiązał się należycie z powierzonych mu zadań, a Wy będziecie mogli się cieszyć tym dniem wspólnie z Waszymi Gośćmi.

Nasza praca zaczyna się na kilka tygodni przed ślubem. Skontaktujemy się z Wami, aby omówić wszystkie szczegóły wydarzenia.

Na podstawie przekazanych nam informacji, opracujemy szczegółowy scenariusz dnia ślubu dla Was oraz wszystkich podwykonawców. Dla obiektu w którym odbędzie się Wasze przyjęcie, przygotujemy agendę zawierającą wszelkie ustalenia serwisowo – techniczno – czasowe.

Na miejscu ceremonii i przyjęcia jesteśmy od godzin porannych – nadzorujemy przygotowania uroczystości oraz czuwamy nad prawidłową realizacją umów zawartych z podwykonawcami. Jesteśmy z Wami również w trakcie przyjęcia weselnego, aż do późnych godzin nocnych, dbając o komfort Wasz i Waszych gości.

Wybór stylizacji ślubnej

Doradzam w kwestii stylizacji Państwa Młodych / orszaku ślubnego / rodziców / dzieci itp.
Udzielam rekomendacji salonów i projektantów, pomagam w doborze akcesoriów (biżuterii, ozdób do włosów, obuwia itp.)
Doradzam również w kwestii porannej stylizacji – dla mnie każdy element ma znaczenie.

Opinie - Kowalska Events

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

avatar

Małgorzata P

Pełen profesjonalizm!!! dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona, serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej :) nie znam drugiej osoby z takim wyczuciem i gustem. Wiedziała co najlepiej do nas pasuje. Dziękujemy :*

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 2016 r

Kontakt - Kowalska Events

Kowalska Events

Kraków

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

09:00 -15:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil
Wedding Dream by Agnieszka
Wedding Dream by Agnieszka Kraków
Zobacz profil
Agencja Christiani Wedding & Event  Planner
Agencja Christiani Wedding & Event Planner Kraków
Zobacz profil
Weddingovelove Wedding Planner
Weddingovelove Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil