AC. Events & Weddings
AC. Events & Weddings Łódź
Zobacz profil
Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Powiedziała TAK! wedding & event
Powiedziała TAK! wedding & event Kraków
(2)
Zobacz profil
avatar

Aleksandra Mikołajczyk

Weddingovelove Wedding Planner

(1)

O nas

Mam na imię Ola i jestem certyfikowaną Wedding Planner i Event manager. Śluby od zawsze były moją pasją, dlatego w ich realizację wkładam całe swoje serce. Każda Panna Młoda marzy o tym by ten dzień był absolutnie wyjątkowy. Ja jako Wedding Planner chętnie stanę na wysokości zadania i zadbam o każdy szczegół. Planowanie wesela to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga dużej elastyczności. Z przyjemnością pomogę, ułatwię i zaplanuję wesele twoich marzeń a w dniu ślubu zadbam o skrupulatną realizaćje naszego planu, tak byś Ty mogła w pełni cieszyć się tym jedynym i niepowtarzalnym dniem.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 6000 zł

Oferta - Weddingovelove Wedding Planner

Kompleksowa organizacja wesela

5500 zł - 6500 zł

Zajmę się wszystkim od A do Z od – od znalezienia sali, odpowiednich podwykonawców, przygotowania dekoracji i wyboru papeterii ślubnej aż po koordynację dnia ślubu. Wy sami dokonywać będziecie wyborów skrojonych dokładnie na Waszą miarę, nie tracąc przy tym kontroli nad tym najważniejszym wydarzeniem. Będę do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań wspierając Was i rekomendując najlepsze rozwiązania. Tydzień przed ślubem wspólnie stworzymy scenariusz i ustalimy plan działania. Tego wyjątkowego dnia, będziecie mogli spokojnie relaksować się przed wielkim TAK, podczas gdy ja będę monitorować pracę podwykonawców, egzekwować warunki umów i dokonywać ostatecznych rozliczeń. Decydując się na kompleksową organizację możecie czuć się spokojnie i mieć pewność ,że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Jeśli więc marzycie by Wasz ślub był tym wyjątkowym wydarzeniem zapraszam do kontaktu.

Wybór stylizacji ślubnej

500 zł - 1000 zł

Zawiódł Cię twój fryzjer, kosmetyczka, makijażystka? Nie możesz zdecydować się , która sukienka jest tą idealną? W sytuacji awaryjnej znajdę dla Ciebie najlepsze zastępstwo. Jeśli z kolei potrzebujesz kogoś kto doradzi Ci w wyborze sukni ślubnej i całej stylizacji, polecę Ci najlepsze salony, umówię nas na spotkanie i zadbam o to byś zmieściła się w wyznaczonym budżecie. Po wyborze sukni zajmiemy się dopełnieniem stylizacji czyli butami , biżuterią , makijażem i fryzurą. Chętnie znajdę dla Ciebie fryzjera i makijażystkę, którzy zapewnią efekt WOW i dopełnią całości.

Opinie - Weddingovelove Wedding Planner

5

1 opinia

Dodaj opinię

JR

Julia R

Zaprszam do współpracy z młodą piękną utalentowaną i kreatywną weddingplanerką Olą, którą urządzi wam gustowne wesele ze smakiem!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Weddingovelove Wedding Planner

Weddingovelove Wedding Planner

Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Agencja Ślubna Nanadu
Agencja Ślubna Nanadu Kraków
Zobacz profil
Efektownie - wedding & event planner
Efektownie - wedding & event planner Kraków
(1)
Zobacz profil
MILI SOBIE wedding & event planner
MILI SOBIE wedding & event planner Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil