Biały Inżynier - Wedding Planner

Marzena Klepacka

Biały Inżynier - Wedding Planner

(5)

Ślub to będzie jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu, zapamiętacie go na zawsze. Przygotowujemy się do niego skrupulatnie, dbając o każdy szczegół, aby ten dzień był spełnieniem marzeń.

W dniu Ślubu pojawia się wiele uczuć: radość, szczęście, wzruszenie, poczucie, że jest się kimś najważniejszym dla drugiego człowieka. Aby uczcić ten dzień, chcemy, żeby wszystko było perfekcyjne, dopracowane i dopięte na ostatni guzik – aby powstała wspaniała spójna całość.

Dzięki współpracy z Białym Inżynierem, dzień Waszego Ślubu będzie wyjątkowy. To my zajmiemy się przyziemnymi sprawami - a Wy będziecie mogli cieszyć się sobą.

Marzena Klepacka
Biały Inżynier - Wedding Planner
Więcej informacji na: www.bialyinzynier.pl.

120 zł - 7500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

WYRÓŻNIENIA

WYBÓR Par Młodych 2019

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

6500 zł - 7500 zł

Powierzenie Białemu Inżynierowi kompleksowej organizacji Ślubu i Wesela, przekłada się na oszczędność czasu i do zera eliminuje stres towarzyszący przygotowaniom. Oferta obejmuje:
~~ Formalności
~~ Koszty i harmonogramy
~~ Miejsce Ślubu i Wesela
~~ Podwykonawcy
~~ Dekoracje i papeteria
~~ Atrakcje weselne
~~ Stylizacja Pary Młodej
~~ Koordynacja

Oferta kompleksowej organizacji Ślubu i Wesela jest dostępna w dwóch wariantach: z koordynacją lub bez koordynacji dnia Ślubu.

Bez koordynacji
Biały Inżynier jest do Państwa dyspozycji od chwili podpisania umowy do dnia poprzedzającego Ślub i Wesele. Niezbędne informację oraz harmonogramy przekazywane są wybranej osobie (najczęściej Świadkowej).

Z koordynacją
Biały Inżynier jest do Państwa dyspozycji od chwili podpisania umowy do późnych godzin nocnych w dniu ślubu. Oferta ta obejmuje dodatkowo:
~~ Ostateczne rozliczenie z podwykonawcami
~~ Osobistą koordynację dnia ślubu

Zapraszam do kontaktu oraz na stronę www w celu zapoznania się z pełną ofertą.
Z poważaniem,
Marzena Klepacka
Biały Inżynier - Wedding Palnner

Kompleksowa organizacja wesela

6500 zł - 7500 zł

Powierzenie Białemu Inżynierowi kompleksowej organizacji Ślubu i Wesela, przekłada się na oszczędność czasu i do zera eliminuje stres towarzyszący przygotowaniom.

Dobór fryzury i makijażu

Wybór stylizacji ślubnej

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

K

Kasia

Wymarzony Ślub! Jestem bardzo zadowolona. Dziękowałam Marzenie 1000 razy juz na weselu! Profesjonalnie i z wielka miłością:*:) Dziękujemy!!

1 rok temu

N

Nowożeńcy2018

Komunikacja na najwyższym poziomie, wiele cennych uwag, a każdy szczegół dopięty w 100%. Dzięki współpracy z "Białym Inżynierem" dzień ślubu zdecydowanie był tym najpiękniejszym dniem w zyciu. Z czystym sumieniem polecam

1 rok temu

A

Agnieszka

Współpraca z Panią Marzeną to była czysta przyjemność! Najpiękniejszy dzień mojego życia przebiegł spokojnie i bez zbędnego stresu! Z czystym sercem POLECAM!

1 rok temu

M

Małgosia

Marzena jest bardzo przyjazna osobą, współpraca układała się świetnie. Całość bardzo profesjonalnie! Polecam z całego serca, jeśli miałabym wybierać ponownie nie zawahałabym się.

1 rok temu

N

Nowożeńcy2018

Polecam

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ciężko wybrać jedną rzecz, którą najbardziej lubię. Uwielbiam swoją pracę od kontaktu z ludźmi, poznawaniem nowych osób, spełniania marzeń Par Młodych, aż po wykorzystywanie zdolności organizacyjnych i tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych dla Narzeczonych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda zaczęła się od hobby związanego z tematyką ślubną. Po pewnym czasie pracy zawodowej jako inżynier zrozumiałam, ze moją największą zaletą są zdolności organizacyjne i zarządzanie. Postanowiłam połączyć moje zdolności z hobby i powstało połączenie idealne - Biały Inżynier :):).

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Dla mnie najbardziej wzruszającym momentem w dniu Ślub jest, gdy Pan Młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą Żonę w pięknej sukni. Wówczas na twarzach Młodych pojawia się piękne wzruszenie – zdążają się również łzy szczęścia:).

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każde zadanie jest inne, każda para ma inne wymagania - do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Zdarza się, że pary młode organizują Ślub i Wesele z dwu letnim wyprzedzeniem, ale również zdarzają się pary które chcą wziąć ślub za 2 miesiące.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta Białego Inżyniera zawiera kompleksową organizację Ślubu i Wesela z koordynacją lub bez koordynacji dnia Ślubu.

Jaki jest Twój styl?

Jestem osobą dla której dobrze dobrany styl do charakteru osób, miejsca jest ważny - nie mam faworyta, ponieważ każdy styl może wyglądać wyjątkowo i oczarować wszystkich.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Miłość :) oraz obawy dotyczące przygotowań - które wybierając konsultanta ślubnego osiągają minimalny poziom. Zakochane pary chcą, aby ten dzień był wyjątkowy - staram się dostosować uroczystość tak, aby pokazała ich charakter.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mimo wszystko mój ślub jest dla mnie dniem wymarzonym:) Po czasie, z większym doświadczeniem zmieniłabym w nim kilka drobnych szczegółów - lecz to właśnie ten dzień był dla mnie jednym z najważniejszych w życiu:):)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Teraz tę historię wspominam z uśmiechem, ale wówczas wymagała opanowania i zachowania zimnej krwi:). Dzień przed Ślubem, około 21 Pan Młody na wszelki wypadek ponownie chce przymierzyć garnitur. Podczas przymiarki okazało się, że krawcowa źle podwinęła nogawkę przy skracaniu spodni i nogawka się odpruła. Niemożliwe było znalezienie krawcowej o tej godzinie. Wyraz twarzy Pana Młodego i ta bezsilność była bardzo przerażająca. Natomiast starałam się w opanowaniu zająć się sprawą - 10 minutowy kurs szycia ręcznego na YouTube, próba na jakimś materiale i do działa!! Po 30 min spodnie wyglądały lepiej niż po przeróbce profesjonalisty. Kamień z serca:) A teraz pozostają tylko wspomnienia i zadowolenie, że sytuacja została opanowana!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest wspólne zrozumienie, bardzo często wystarczy kilka minut na pierwszym spotkaniu, aby poczuć „chemię” miedzy Parą Młodą a konsultantem ślubnym. Stworzenie aury przyjaźni jest dla mnie bardzo ważne, staram się zapewnić przyjazne relację, – aby wspólna praca była dla obu stron przyjemnością.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wyróżnia mnie przede wszystkim spośród pozostałych konsultantów ślubnych wykształcenie techniczne oraz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu pracownikami. Inne cechy, które wyróżniają mnie to: empatia, komunikatywność, zdolności analityczne, zaangażowanie, zdolności organizacyjne, kreatywność, znajomość branży, solidność.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Polecam się Parom Młodym, które liczą na solidną prace konsultanta połączoną ze szczerością przy współpracy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moja ulubiona piosenka z zeszłego sezonu ślubnego jest dość oryginalna. Była ona wykorzystana do pierwszego tańca, choć nie jest tradycyjną piosenką weselną. Jest to: Disturbed - The Sound Of Silence.

Wolne terminy

Kontakt

Biały Inżynier - Wedding Planner

Szczecin

90 km od Gorzowa Wielkopolskiego

197 km od Poznania

Poniedziałek

09:00-18:00

Wtorek

09:00-18:00

Środa

09:00-18:00

Czwartek

09:00-18:00

Piątek

09:00-18:00

Sobota

11:00-14:00

Zapraszam do kontaktu :).

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

WEDDECORING
WEDDECORING Bydgoszcz
Zobacz profil
Wedding Ninja
Wedding Ninja Warszawa
(2)
Zobacz profil
WYMARZENIA
WYMARZENIA Kędzierzyn-Koźle
(1)
Zobacz profil
Izabela Możejko Wedding & Events
Izabela Możejko Wedding & Events Międzyrzecz
(5)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne