Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Agnieszka Laskowska-Jędraszek

Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Gdynia

(4)
Pokaż telefon

Organizuję uroczystości rodzinne, śluby i wesela. Przygotuję ofertę, która będzie dostosowana do Twoich marzeń, oczekiwań i budżetu.

Jeśli tylko potrzebujesz wsparcia w organizacji swojej uroczystości lub chcesz kompleksowej organizacji, dam Ci swój czas i zaangażowanie, aby sprostać Twoim wymaganiom. Może w Twojej głowie układa się marzenie o dużym weselu w pałacowych wnętrzach lub kameralne przyjęcie na świeżym powietrzu we włoskim stylu. Każde z nich mogę zrealizować na takich warunkach współpracy, które Was zadowolą.

Zapraszam do kontaktu!

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

7000 zł

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

MP

Monika P

Jestem zachwycona profesjonalizmem Agnieszki. Bardzo przemiła osoba , która swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Jest bardzo kompetentna a przy tym urzeka swoją pogodą ducha. Jestem bardzo szczęśliwa , że Agnieszka podjęła się organizacji urodzin mojej córki. Dbała o każdy szczegół. Nie było żadnych problemów z komunikacją. Moja córka była zachwycona mówiąc , że były to najpiękniejsze urodziny - takie o jakich marzyła - i to najlepsza rekomendacja , że Agnieszka jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Dziękuję 💗

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

MT

Martyna T

Zupełnie nie mieliśmy czasu ani głowy do tego, aby ruszyć temat ślubu i wesela... miało się kiedyś wydarzyć, ale trwaliśmy w błogim "spokojnie, mamy jeszcze czas..." 😂 ...I tu nagle, jak z nieba, spadła nam Agnieszka. Zasiała w nas ziarenko wizji realizacji całego wydarzenia i zaraziła entuzjazmem 🥰 Praca z Agnieszką z Celebrujemy to niesamowite doświadczenie! To profesjonalistka w każdym calu. Genialna komunikacja, zaangażowanie i "flow" 😀 Czy ogarnęlibyśmy to samodzielnie? Nie. Nie tak szybko i nie tak sprawnie. To niesamowity komfort, kiedy możesz komuś zaufać i zlecić cały ogrom pracy, którego wymagają przygotowania. Wiem że z pomocą Agnieszki wszystko się uda i nie mogę się doczekać całej "akcji"😂 Polecam na maxa każdemu kto chce zaoszczędzić sobie czasu i stresu! 😀

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

LS

Le S

Absolutny profesjonalizm! Od spotkania z Agnieszką rozpocznijcie planowanie wesela a reszta już będzie z górki! Nie wyobrażam sobie organizacji wesela bez Agnieszki! Dziękujemy i polecamy!!

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

I was planning my wedding in Sopot from overseas and Agnieszka helped make this process very easy. She not only recommended various venues that fit within my theme but she personally viewed them and sent me videos. Since I was unable to view venues in person, this was so reassuring (photos don’t always show you how the venue layout looks). Everything from flowers to decor she had set up a mutual Pinterest page so we could easily communicate the vision for the wedding. She would share ideas and I would do the same, this made me very comfortable with all decor options. Unfortunately we had to postpone the wedding due to Covid, but even then she took care of all the details. I am very much looking forward to rescheduling our wedding for 2021 and putting this perfect wedding into reality. Thank you Agnieszka for all your hard work, I look forward to celebrating our wedding with you in the near future.

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W pracy Konsultantki ślubnej przyjemność sprawia mi poznawanie ludzi oraz podróżowanie. Kocham jeździć samochodem a jeśli ta podróż ma się zakończyć miłym spotkaniem z Parą Młodą lub nowym Podwykonawcą, to jestem w siódmym niebie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera moje pełne zaangażowanie w pracę i otwartość. Ofertę dostosowuję do potrzeb Klienta zatem, czy jestem potrzebna tylko do znalezienia odpowiedniej sali czy do kompleksowej obsługi zawsze działam na 100%.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest luźny i pogodny. Wsłuchuję się w potrzeby, aby wszytko było dopięte na ostatni guzik ale wolę pracę z uśmiechem i drobnym żartem niż powagą i dystansem.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Pod gołym niebem we włoskim, sielskim klimacie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

- komunikatywność - otwartość - mobilność - zorganizowanie

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżnia się pełną elastycznością - mój zakres prac, moje wynagrodzenie są proporcjonalne do Waszych potrzeb.

Wolne terminy

Kontakt

Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

facebook website instagram

Poniedziałek

12:00 -21:00

Wtorek

12:00 -21:00

Środa

12:00 -21:00

Czwartek

12:00 -21:00

Piątek

12:00 -21:00

Sobota

12:00 -21:00

Niedziela

12:00 -21:00

Godziny spotkań zależne od potrzeb Klienta

Zobacz usługodawców w pobliżu: