Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Agnieszka Laskowska-Jędraszek

Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Gdynia

(5)

O nas

Zaręczyny już za Wami?! Moje gratulacje!

Ale co dalej?

Może odkładacie organizację ślubu i wesela, bo nie macie czasu aby pomyśleć jak ma wyglądać Wasz ślub a co dopiero obrócić myśli w czyn? Na samą myśl o organizacji wesela, o poszukiwaniach dobrych podwykonawców, czujecie zmęczenie? Ledwo nadążacie z codziennymi obowiązkami? A może nie macie ochoty prowadzić rozmów z różnymi firmami i zastanawiać się która z nich jest lepsza? I nie chcecie w dniu ślubu przeżywać niepotrzebnych nerwów związanych z tym „czy oby na pewno wszystko zostało przewidziane i zaplanowane”? A może po prostu nie jesteście mobilni albo żyjecie poza granicami kraju, a właśnie w Polsce, na pomorzu chcecie, aby odbył się Wasz ślub i wesele?

Rozumiem Wasze problemy! Jakże wspaniale by było, gdyby organizacja własnego wesela polegała na uruchomieniu w zaciszu domowym laptopa, odebraniu emaila z zestawieniem ofert, rekomendacjami i odpisaniu, „wybieramy Podwykonawcę XY”. O ile łatwiej jest zorganizować wesele, jeśli wiecie że jest ktoś kto powie Wam, co jeszcze jest potrzebne do organizacji wesela z Waszych marzeń. Jakże było by łatwiej mieć anioła stróża, który w dniu ślubu zareaguje na nieprzewidziane sytuacje a Wy możecie celebrować swoje wesele.
Nie musicie się już o nic martwić, ja wszystkim się zajmę.

Nazywam się Agnieszka Laskowska-Jędraszek i pomagam Parom zorganizować ich wymarzony ślub i wesele.

Organizuje śluby i wesela w takim zakresie w jakim potrzebują tego moje Pary. Dzięki mojej pracy oszczędzacie czas, pieniądze i swoje nerwy. Czy nie są to wystarczające korzyści? Dzięki współpracy ze mną możecie przyjść po prostu na gotowe przyjęcie lub zaangażować się tylko w te obszary, które są dla Was przyjemne w organizacji. Ja zapewniam bezpieczeństwo Waszego wesela.

Zapraszam Was do kontaktu ze mną!

Oferta - Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wedding planner na ratunek - weselne sos

300 zł - 2000 zł

Jesteś w weselnych opałach? Weselny podwykonawca Was zawiódł i potrzebujecie wsparcia na cito? Zadzwoń i ustalimy co możemy dla Was zrobić.

Ślub, wesele last minute

1000 zł - 9999 zł

Organizacja na ostatnią chwilę a nawet na wczoraj ;) to to co mnie kręci. Z radością Wam pomogę, bez względu na to czy potrzebujecie wsparcia w jednej drobnej sprawie czy w kompleksowej usłudze. Zapraszam do kontaktu!

Opinie - Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

PO

Paulina O

Dzięki Agnieszce nasze wesele było idealne, ba, w ogóle doszło do skutku. Nie wyobrażam sobie organizacji wesela bez niej. Agnieszka włożyła w swoją pracę naprawdę dużo serca i wysiłku. Od wyszukania sali, Dj, fotograf itd., przez dogrywanie szczegółów, po pamiętanie o każdym kolejnym kroku. Już nie mówiąc o "znoszeniu nas", bo najłatwiejsi we współpracy chyba nie jesteśmy ;). Bez niej nie dalibyśmy rady! Ogromne dzięki!

1 rok temu

LS

Le S

Absolutny profesjonalizm! Od spotkania z Agnieszką rozpocznijcie planowanie wesela a reszta już będzie z górki! Nie wyobrażam sobie organizacji wesela bez Agnieszki! Dziękujemy i polecamy!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Monika P

Jestem zachwycona profesjonalizmem Agnieszki. Bardzo przemiła osoba , która swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Jest bardzo kompetentna a przy tym urzeka swoją pogodą ducha. Jestem bardzo szczęśliwa , że Agnieszka podjęła się organizacji urodzin mojej córki. Dbała o każdy szczegół. Nie było żadnych problemów z komunikacją. Moja córka była zachwycona mówiąc , że były to najpiękniejsze urodziny - takie o jakich marzyła - i to najlepsza rekomendacja , że Agnieszka jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Dziękuję 💗

2 lata temu

Źródło: Facebook

MT

Martyna T

Zupełnie nie mieliśmy czasu ani głowy do tego, aby ruszyć temat ślubu i wesela... miało się kiedyś wydarzyć, ale trwaliśmy w błogim "spokojnie, mamy jeszcze czas..." 😂 ...I tu nagle, jak z nieba, spadła nam Agnieszka. Zasiała w nas ziarenko wizji realizacji całego wydarzenia i zaraziła entuzjazmem 🥰 Praca z Agnieszką z Celebrujemy to niesamowite doświadczenie! To profesjonalistka w każdym calu. Genialna komunikacja, zaangażowanie i "flow" 😀 Czy ogarnęlibyśmy to samodzielnie? Nie. Nie tak szybko i nie tak sprawnie. To niesamowity komfort, kiedy możesz komuś zaufać i zlecić cały ogrom pracy, którego wymagają przygotowania. Wiem że z pomocą Agnieszki wszystko się uda i nie mogę się doczekać całej "akcji"😂 Polecam na maxa każdemu kto chce zaoszczędzić sobie czasu i stresu! 😀

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

I was planning my wedding in Sopot from overseas and Agnieszka helped make this process very easy. She not only recommended various venues that fit within my theme but she personally viewed them and sent me videos. Since I was unable to view venues in person, this was so reassuring (photos don’t always show you how the venue layout looks). Everything from flowers to decor she had set up a mutual Pinterest page so we could easily communicate the vision for the wedding. She would share ideas and I would do the same, this made me very comfortable with all decor options. Unfortunately we had to postpone the wedding due to Covid, but even then she took care of all the details. I am very much looking forward to rescheduling our wedding for 2021 and putting this perfect wedding into reality. Thank you Agnieszka for all your hard work, I look forward to celebrating our wedding with you in the near future.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Odwołanie ślubu, który miał się odbyć w maju 2020r. dla Pary z Kanady. Trudność polegała na tym, że na dwa miesiące przed ślubem została ogłoszona pandemia, co na tamten czas było nadzwyczajną sytuacją. Niepewny czas spowodował, że Para nie chciała przekładać uroczystości tylko z niej zrezygnować. Dzięki dobrze przygotowanym umowom z Wykonawcami Para odzyskała 100% wpłaconych zadatków.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wyobraź sobie to uczucie, kiedy w dniu ślubu podczas makijażu, popijasz szampana i masz pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Tego dnia ja jestem Waszymi oczami i uszami i wiele decyzji organizacyjnych musi zapadać „samoistnie”. Ze mną możecie zdjąć ze swojej głowy zmartwienia - co jeszcze trzeba wziąć pod uwagę. Podpowiem, Wam o czym warto pomyśleć, w co warto zainwestować a co jest startą pieniędzy. Ze mną nie musicie martwić się o utrzymanie budżetu w ryzach i o terminarz. Ja nad tym zapanuje. Jestem prawą ręką moich Par. Angażuję się w projekt tak mocno jak Wy tego potrzebujecie. Jestem z Wami przy organizacjach częściowych i kompleksowych. Na Wasze zlecenie, mogę zająć się tylko wybranymi zagadnieniami, które sprawiają Wam kłopot jak np. wybór miejsca wesela i zaślubin, organizacja dekoracji i muzyki lub przejąć kompleksową organizacją od A do Z, od drobnych wyborów po te spektakularne. Mogę dla Was poprowadzić Koordynację dnia ślubu, która polega m.in. na: szczegółowym spisaniu scenariusza dnia ślubu, mojej obecności w dniu ślubu i dopilnowaniu, aby wszystko odbyło się wg Waszego życzenia. Dzięki mnie nie musicie angażować Mamy, Taty, Świadkowej do spraw organizacyjnych. Ja jestem Waszą Ogarniaczką, której możecie zaufać i być spokojni, że w miejscu zaślubin oraz wesela wszystko odbywa się wg Waszych oczekiwań. W każde zadanie angażuje się na 110%, staram się aby być blisko Was i wczuć się w Wasze obawy. Jestem po to, aby zdjąć z Was zamartwienia i abyście mogli właściwe przeżywać tą wyjątkową uroczystość, która jest już nie do odtworzenia.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Im szybciej tym lepiej, bo wtedy mamy większy wybór w dobrych Wykonawcach weselnych ale realizacje na cito mają swój urok ;) bo trzeba działać dynamicznie, co ja osobiście bardzo lubię.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Pierwsze spotkanie może odbyć się on-line lub przy kawie w miłym otoczeniu :). Podczas spotkania poznaję Was i Wasze oczekiwania i marzenia względem wesela. Zbieram wszystkie informacje, które są niezbędne do przygotowania oferty z zadaniami, które mam dla Was wykonać jak i kosztorysem moich prac.

Kontakt - Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

12:00 -21:00

Wtorek

12:00 -21:00

Środa

12:00 -21:00

Czwartek

12:00 -21:00

Piątek

12:00 -21:00

Sobota

12:00 -21:00

Niedziela

12:00 -21:00

Godziny spotkań zależne od potrzeb Klienta