Dream Day Wedding Planners

Sabina Rybacka

Dream Day Wedding Planners

Grudziądz

O nas

Nie wiecie od czego zacząć organizacje ślubu i wesela? Chcecie żeby wszystko było idealne? Marzycie o pięknym ślubie bez komplikacji? Jeżeli tak to trafiliście idealnie! Sprawimy że wasz ślub i wesele to będzie wasz Dream Day!

Wiktoria i Sabina Certyfikowane Konsultantki Ślubne to my zajmiemy się organizacją twojego wymarzonego dnia!

Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

W naszej ofercie znajdziecie:

Kompleksową organizację ślubu i wesela - wspólnie zaplanujemy wasz Dream Day! Znajdziemy najlepszych podwykonawców i zajmiemy się wszystkim od A do Z! A w dniu uroczystości zajmiemy się jej koordynacją żebyście mogli być gośćmi na własnym weselu.

Częściową organizację ślubu i wesela - w dowolnym momencie organizacji ślubu i wesela możecie się z nami skontaktować, a my pomożemy wam w dograniu całości aby ten dzień był dla was wyjątkowy.

Koordynacja dnia ślubu i wesela - przygotujemy dla was scenariusz waszego najważniejszego dnia i dopilnujemy podczas koordynacji żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

Przekaż nam swoje marzenia a my je spełnimy!

Nie czekaj skontaktuj się z nami.

Oferta - Dream Day Wedding Planners

Dobór fryzury i makijażu

1 zł - 9999 zł

Kompleksowa organizacja ślubu

1 zł - 9999 zł

Wspólnie zaplanujemy wasz Dream Day! Znajdziemy najlepszych podwykonawców i zajmiemy się wszystkim od A do Z! A w dniu uroczystości zajmiemy się jej koordynacją żebyście mogli być gośćmi na własnym weselu.

Kompleksowa organizacja wesela

1 zł - 9999 zł

wspólnie zaplanujemy wasz Dream Day! Znajdziemy najlepszych podwykonawców i zajmiemy się wszystkim od A do Z! A w dniu uroczystości zajmiemy się jej koordynacją żebyście mogli być gośćmi na własnym weselu.

Wybór stylizacji ślubnej

1 zł - 9999 zł

Opinie - Dream Day Wedding Planners

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Dream Day Wedding Planners

Dream Day Wedding Planners