• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Radom
Zobacz profil
Ślubu nie będzie
Ślubu nie będzie Warszawa
(3)
Zobacz profil
Agencja Smerek - Wedding Plenner
Agencja Smerek - Wedding Plenner Olsztyn
Zobacz profil
Dominika Szmidt Wedding Planner
Dominika Szmidt Wedding Planner Łódź
Zobacz profil
Justyna Grzymała Weddings & Events

Justyna Grzymała

Justyna Grzymała Weddings & Events

(4)

Naszym celem jest tworzenie przepięknych wspomnień dla wyjątkowych Par Młodych.
Bazujemy na wzajemnym zaufaniu i gwarantujemy wsparcie na każdym etapie planowania wesela.
Naszym priorytetem jest zdjęcie stresu z ramion Par Młodych i zagwarantowanie wyłącznie najpiękniejszych wspomnień z Dnia Ślubu!

Co oferujemy?
- Wsparcie na KAŻDYM ETAPIE planowania ślubu.
- Rekomendacje wszystkich zaufanych podwykonawców
(od dekoratora, florysty, fotografa, filmowca po tort, fotobudkę i zaopatrzenie w trunki na przyjęcie)
- Stworzenie kosztorysu oraz pilnowanie, aby zmieścić się w budżecie.
- Negocjowanie w imieniu Pary Młodej z podwykonawcami, aby uzyskać najkorzystniejsze oferty.
-Szczegółowe zaplanowanie planu dnia ślubu i wesela
(godziny rozpoczęcia makijażu Panny Młodej, rozpoczęcia montażu dekoracji, tort, toasty etc.)
- Dwuosobową koordynację dnia ślubu
(dopilnowanie wszystkich podwykonawców, dostarczenie bukietu, rozstawienie winietek, sprawdzenie miejsca ceremonii oraz wesela etc.)
- Wsparcie dla Pary Młodej i wszystkich gości podczas dnia ślubu oraz pomoc w sytuacjach nieprzewidzianych i losowych.
- Ponadto oferujemy też pomoc w organizacji wieczoru Panieńskiego i Kawalerskiego.

Co Nas wyróżnia?
- INDYWIDUALNE podejście do każdej Pary Młodej (bez schematów i powtarzalności!)
- Szeroka wiedza na temat organizacji ślubów – 3 szkolenie teoretyczne oraz 2 szkolenia praktyczne u najlepszych firm w branży ślubnej w Polsce.
- Bardzo dobra znajomość branży ślubnej w Polsce.
- Obszerna baza zaufanych podwykonawców na terenie całej Polski.
- GWARANCJA przepięknego Dnia Ślubu bez cienia stresu! :)

Każdą Parę Młodą traktuję indywidualnie dzięki czemu możemy razem wyczarować WYJĄTKOWE wesele! :)
Justyna Grzymała

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1 zł - 2 zł

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, chętnie poznamy Waszą wizję uroczystości, zakres obowiązków i inne szczegóły, które mają wpływ na ofertę. Każda Para Młoda jest przez nas traktowana bardzo indywidualnie, stąd przedstawienie oferty cenowej bez wcześniejszego może być trudne. Zapraszamy do kontaktu i umówienia niezobowiązującego spotkania.

Kompleksowa organizacja wesela

1 zł - 2 zł

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, chętnie poznamy Waszą wizję uroczystości, zakres obowiązków i inne szczegóły, które mają wpływ na ofertę. Każda Para Młoda jest przez nas traktowana bardzo indywidualnie, stąd przedstawienie oferty cenowej bez wcześniejszego spotkania Zapraszamy do kontaktu i umówienia niezobowiązującego spotkania.

Dobór fryzury i makijażu

1 zł - 2 zł

Współpracujemy z profesjonalistami, którzy chętnie dobiorą makijaż i fryzurę do Panny Młodej oraz kreacji na ten szczególny dzień. Nie zapomną również o obowiązujących makijażowych trendach.

Wybór stylizacji ślubnej

1 zł - 2 zł

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

MG

Mirella G

Przepięknie i profesjonalne organizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych widać że Panie kochają swoją pracę polecam z całego serducha??

1 rok temu

Źródło: Facebook

WM

Wiktoria M

Z całym sercem polecam ta firmę ❤️ Każdy najmniejszy element cieszył oko! ? Moja córcia miała najpiękniejsze pierwsze urodziny! Dziękuje ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

WP

Wioletta P

Miałam okazję być na kilku eventach. Dziewczyny dbaja o każdy szczegół tworząc przepiękne przyjęcia. <3 Serdecznie polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

PK

Paulina K

Polecam, 60-te urodziny mamy zorganizowane na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni guzik według ustaleń. Doskonały kontakt z p. Justyną.

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nieprzewidywalność. Ten dreszczyk emocji kiedy poznajemy Parę Młodą, ich marzenia i oczekiwania względem najpiękniejszego dnia w ich życiu. Ten błysk w oku, kiedy opowiadają o swoich wizjach i pomysłach. A potem ubieranie tych marzeń i wizji w rzeczywistość. To są najpiękniejsze momenty naszej pracy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od zawsze uwielbiałam organizować przyjęcia. Stopniowo poszerzałam zakres naszych usług i krąg odbiorców. Teraz już wiem, że organizacja przyjęć weselnych jest tym co sprawia mi najwięcej radości.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W świecie eventów jesteśmy ponad trzy lata, a z Parami Młodymi współpracujemy drugi rok. Relacje z wyjątkowymi Parami Młodymi i spełnianie ich marzeń jest zdecydowanie tym co uwielbiamy robić! :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jest kilka rzeczy bez których nie możemy się obyć. Po pierwsze telefon lub nawet dwa, laptopy, samochód (wymieniamy go czasem w korkach na komunikację publiczną) oraz ipad.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Zdecydowanie pierwszy taniec. Ten moment, kiedy Młodzi są tylko dla siebie, wtedy oczy wszystkich są skierowane na Parę Młodą a my czujemy, że jesteśmy częścią tej historii.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Czas, który poświęcamy na wykonanie zlecenia jest ściśle związany i uzależniony od oczekiwań Pary Młodej, od wizji uroczystości, zakresu naszych działań. Pewne rzeczy da się zorganizować ekspresowo, na inne potrzeba więcej czasu. Oczywiście zdarza się, że mamy dużo pracy w krótkim okresie czasu, ale staramy się wykorzystywać każdą minutę efektywnie i jednocześnie minimalizować presję na jaką narażeni są Nasze Pary przed tak ważnym w ich życiu wydarzeniem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej pracy nie można chyba określić podstawowej oferty. Dla jednej Pary Młodej będzie to zorganizowanie dekoracji na salę weselną, dla innej wypożyczenie białego dywanu. Zachęcamy do wysyłania zapytań z Waszymi oczekiwaniami, chętnie umówimy się z Wami na niezobowiązujące spotkanie, aby omówić zakres naszych obowiązków i móc przedstawić konkretną, dopasowaną do Waszych potrzeb, ofertę.

Jaki jest Twój styl?

Najlepiej czujemy się w klasycznej i ponadczasowej elegancji. Nie unikamy jednak eksperymentów z kolorami, fakturami czy nowoczesnym wzornictwem. Wszystko oczywiście pod Waszym czujnym okiem i według Waszego gustu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ogromną miłość wobec siebie. Zaangażowanie i szczęście. Dbałość o drugą osobę. Chęć SPEŁNIANIA MARZEŃ!

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Marzy nam się bajkowe, zimowe wesele w podziemnych, bajecznych salach Kopalni Wieliczka. To jeszcze przed nami, cały czas śnimy o tym i czekamy na Parę Młodą, która podzieli nasz zachwyt tym miejscem :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubimy pracować zarówno z osobami, które wiedzą dokładnie czego chcą jak i z osobami które całkowicie darzą nas zaufaniem i dają wolną rękę. Oba typy osobowości wnoszą w nasze życie i w naszą pracę energię która finalnie przynosi przepiękne efekty! :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Metamorfozy miejsc potrafią zaskoczyć dzięki odpowiedniej wizji i kreatywności. Właśnie taką miałyśmy sytuacje, kiedy dostałyśmy całkowicie wolną rękę i zmieniłyśmy lokal z brzydkiego kaczątka w łabędzia. Zaskoczenie i zachwyt na wszystkich buziach zdecydowanie przynosi wielkie uśmiechy na naszych twarzach. To była magia - magia dekoracji, magia świec i magia dodatków!

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje nasza usługa :) Najczęściej wtedy pracujemy nad stworzeniem dokładnej oferty w ekspresowo krótkim czasie :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Najważniejszą rzeczą jest to, że my łączymy ludzi. Pomagamy Parom Młodym znaleźć odpowiednie osoby, które realizują wizję ich ślubu i wesela. Sprawujemy nad nimi nadzór, pilnujemy, aby wszystkie szczegóły były spięte. Jesteśmy dyskretne, profesjonalne, rzeczowe. Prowadzimy za rękę Parę Młodą i opuszczamy wtedy kiedy nie jesteśmy już potrzebne :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Chyba to, żeby dobrze się czuć w swoim towarzystwie i ufać sobie wzajemnie. Wedding Planer, Konsultant Ślubny - często towarzyszy Parom Młodym w sytuacjach stresowych, intymnych czy nerwowych, nie wyobrażam sobie, żeby takie chwile dzielić z kimś do kogo nie mamy zaufania lub ani krzty sympatii, bądź czujemy się źle w ich towarzystwie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Spokój, zorganizowanie i kreatywność.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kreujemy wyjątkowe wspomnienia, to jest niczym magia! :) Dzielimy się dobrą energią i wiedzą. Wiemy dokładnie co robimy i współpracujemy z najlepszymi w branży. To przepis na wymarzone wesele.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że każdą Parę traktujemy wyjątkowo i zapewniamy spokój podczas całego procesu organizacji ślubu. Organizujemy, negocjujemy z podwykonawcami, doradzamy najlepsze rozwiązania ale i pełnimy funkcje osób zaufanych, które podczas tego ważnego dnia pilnują aby wszystko było dokładnie tak jak wymarzyła sobie Para Młoda. Ten właśnie spokój gwarantujemy! :)

Kontakt

Justyna Grzymała Weddings & Events

website

Warszawa

94 km od Radomia

18 km od Józefowa

16 km od Konstancina-Jeziorny

16 km od Łomianek

17 km od Michałowice

18 km od Konstancin

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

09:00 -19:00

Niedziela

09:00 -19:00

W podanych godzinach jesteśmy do Waszej dyspozycji telefonicznie, mailowo oraz na social mediach. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

K Owczarek Wedding Planner
K Owczarek Wedding Planner Aleksandrów Łódzki
(6)
Zobacz profil
Love Actually
Love Actually Warszawa
(1)
Zobacz profil
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz Poznań
(1)
Zobacz profil
Efektownie - wedding & event planner
Efektownie - wedding & event planner Kraków
(1)
Zobacz profil