Blue Bow - Wedding Planner
Blue Bow - Wedding Planner Szczecin
(4)
Zobacz profil
So! Wedding
So! Wedding Warszawa
(2)
Zobacz profil
Go!events - Małgorzata Konopka
Go!events - Małgorzata Konopka Pruszków
Zobacz profil
DLZ-wedding
DLZ-wedding Warszawa
Zobacz profil
I am for You Wedding Planner

Agata Baraniak

I am for You Wedding Planner

Warszawa

O nas

Jeżeli chcecie, żeby Wasz Wyjątkowy Dzień był taki, o jakim marzyliście przez całe życie, z przyjemnością pomożemy Wam w jego realizacji. Na spektakularny efekt końcowy składa się wiele czynników, o które wspólnie zadbamy!
Brak czasu, nagły natłok obowiązków, wypadki losowe – to wszystko sprawia, że często pary zatracają się w przygotowaniach i zapominają, kto tak naprawdę jest najważniejszym Bohaterem Tego Dnia.
Z pomocą przychodzę ja – organizator, wykonawca, ale przede wszystkim przyjaciel. Pozwólcie mi zająć się obowiązkami, jakie na Was spoczywają, a gwarantuję, że dzięki temu o wiele łatwiej i spokojniej przeżyjecie ten czas. Każdą decyzję będę konsultować z Wami, będziecie mieli kontrolę nad wykonywanymi przeze mnie działaniami.
Mogę kompleksowo zorganizować całą uroczystość, częściowo pomóc Wam w doborze poszczególnych elementów lub skoordynować Wasz Dzień, żebyście byli pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Zaufajcie mi, a obiecuję, że dokonam wszelkich starań, aby Ten Dzień stał się najpiękniejszym w Waszym życiu.
Bo w końcu jestem tu dla Ciebie.
Jestem tu dla Was.
I am for You!

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 10000 zł

Oferta - I am for You Wedding Planner

Dobór fryzury i makijażu

100 zł - 300 zł

Szczegółowe omówienie preferencji Panny Młodej, przygotowanie listy stylistek fryzur i wizażystek oraz wspólna decyzja. Następnie umówienie na próbny makijaż i próbną fryzurę.

Kompleksowa organizacja ślubu

1500 zł - 5000 zł

Między innymi: przygotowanie listy dokumentów, potrzebnych do zawarcia związku małżeńskiego; przygotowanie szczegółowego scenariusza imprezy, godzina po godzinie; pomoc w wyborze dekoracji; pomoc w wyborze kreacji Panny Młodej i Pana Młodego; pomoc w wyborze obrączek; zamówienie zaproszeń i "save the date".

Kompleksowa organizacja wesela

2000 zł - 6000 zł

Między innymi: pomoc w wyborze miejsca, w którym odbędzie się wesele; pomoc w wyborze dekoracji; pomoc w wyborze zespołu/DJ; zorganizowanie degustacji menu; wybór tortu weselnego; zamówienie papeterii weselnej(winietki, karty menu).

Wybór stylizacji ślubnej

150 zł - 500 zł

Pomoc w wyborze sukni ślubnej Panny Młodej; pomoc w wyborze stroju Pana Młodego lub pomoc obojgu Państwu w wyborze tej jedynej, olśniewającej kreacji.

Opinie - I am for You Wedding Planner

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie możecie znaleźć kompleksową organizację ślubu i wesela, koordynację w dniu ślubu, ale również pomoc w poszczególnych elementach, takich jak wybór sali, DJ lub zespołu, fotografa, kamerzysty, firmy dekoratorskiej, dobór i przymiarki sukni ślubnej, oraz wiele, wiele innych... Każda usługa wyceniana jest indywidualnie.

Kontakt - I am for You Wedding Planner

I am for You Wedding Planner

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency Warszawa
Zobacz profil
Slub  w  Barcelonie
Slub w Barcelonie Warszawa
Zobacz profil
Le Mariage
Le Mariage Warszawa
Zobacz profil
DASH LUXURY s.c.
DASH LUXURY s.c. Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: