Say Yes Wedding Company

Katarzyna Szymborska (Sońta)

Say Yes Wedding Company

(5)

Agencja ślubna Say Yes Wedding Company zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Profesjonalni konsultanci ślubni pomagają bezstresowo przejść przez długi i pracochłonny czas przygotowań oraz z zaangażowaniem zajmują się wszelkimi sprawami organizacyjnymi w dniu ślubu.

Oferta

Kompleksowa organizacja wesela

2500 zł - 7500 zł

- Przedstawienie propozycji miejsc przyjęcia weselnego
- Organizacja tortu weselnego
- Wyliczenie i organizacja napojów alkoholowych
- Organizacja oprawy muzycznej przyjęcia weselnego: profesjonalny zespół muzyczny lub/i DJ, konferansjer
- Aranżacja oprawy muzycznej ceremonii zaślubin - Organizacja atrakcji na przyjęcie weselne
- Organizacja upominków i podziękowań dla rodziców i gości
- Organizacja fotograficznego reportażu ślubnego
- Organizacja video
- Organizacja aranżacji kwiatowej i dekoracji całej uroczystości
- Organizacja papeterii ślubnej: save the date, zaproszenia ślubne, -
winietki, tablica gości z planem stołów, karty menu
- Pomoc w doborze strojów ślubnych pary młodej
- Organizacja fryzury próbnej i ślubnej
- Organizacja makijażu próbnego i ślubnego
- Organizacja indywidualnych lekcji tańca
- Organizacja pojazdu dla Pary Młodej
- Organizacja transferów dla gości
- Organizacja pokoi hotelowych dla gości
- Przygotowanie szacunkowego budżetu uroczystości ślubnej oraz koordynacja wszelkich płatności
- Zaplanowanie przebiegu uroczystości – scenariusz przyjęcia
- Koordynacja uroczystości

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

AM

Asia M

Z całego serca polecam! W okresie ślubu miałam dość rzeczy na głowie i zwyczajnie nie miałam już sił ani ochoty szukać inspiracji na własne wesele i ślub. Kasia zajęła się wszystkim za mnie <3 od szukania sali w moim klimacie, poprzez dopilnowanie dekoracji, dbanie o finanse (aby ceny proponowane przez usługodawców były adekwatne!). W czasie ślubu nie musiałam stresować się czy sala ze wszystkim się wyrobi. Do samego wesela nie musiałam też pojawiać się na sali. Szczerze polecam wszystkim! Nieoceniona pomoc i gwarancja spokoju tego dnia <3 ! Do tego niesamowite poczucie estetyki! Wyszło bajecznie :) Ps. Moja rada: warto zatrudnić Kasię na całe wesele - nie tylko do samych przygotowań. Wtedy macie 100% gwarancji, że nic Was nie zdenerwuje, nie będzie żadnej wpadki ze strony usługodawców.

8 miesięcy temu

DP

Dominika P

Polecamy współpracę z Say Yes Wedding Company w 100%! Mieliśmy okazję i przyjemność współpracować z Kasią przez okres około roku przed naszym ślubem. Wsparcie Kasi okazało się nieprzecenione - jej pomysły, doświadczenie, zaangażowanie, szukanie rozwiązań nieszablonowych i ciekawych, kontakt z usługodawcami, a co najcenniejsze dla nas koordynacja całego naszego wielkiego dnia sprawiły, że my o nic nie musieliśmy się martwić. Dzięki temu wspominamy przygotowania, jak i sam dzień wesela z wielkim uśmiechem, a słowo "stres" czy "natłok zadań" nie istniały dla nas w tym dniu. Kasia jest osobą z dużą kulturą osobistą i klasą - to pomogło jej dogadać się z każdym usługodawcą, negocjować ceny i załatwić nawet to, co z pozoru niemożliwe. Mieliśmy do Kasi pełne zaufanie na każdym kroku realizacji powierzonych jej zadań, ponieważ wywiązywała się z nich w 100%. Doceniamy również Kasi dyspozycyjność, komunikatywność i szybkie załatwianie pojawiających się po drodze problemów. Kasiu, DZIĘKUJEMY! <3 D&R

1 rok temu

KZ

Katarzyna Z

Kasia jest w 100% profesjonalistką, która podchodzi z wielkim zaangażowaniem i jest bardzo otwarta także na niestandardowe pomysły. Współpraca z nią to gwarancja spokoju zarówno w okresie przygotowań jak i Tego Dnia. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na tą współpracę.

1 rok temu

KJ

Katarzyna J

Polecam ze względu na zaangazowanie i pomyslowosc Kasi oraz kompleksowosc uslug. Wszystko odbywa sie w profesjonalnej i spokojnej atmosferze przez co mamy poczucie ze o niczym tego dnia nie zapomnimy :) Dzieki Niej wiem ze wszystko bedzie dopięte na ostatni guzik

1 rok temu

K

Krzysztof

Nasz ślub i wesele były najwspanialsze na świecie - a to wszystko zasługa Pani Kasi z Agencji Say Yes! Profesjonalna, miła, kreatywna, spełniająca wszystkie nasze życzenia dotyczące uroczystości :) nawet i te, które ciężko było zrealizować! Dziękujemy i serdecznie polecamy, szczególnie osobom, które tak jak my mają problem z czasem na przygotowania. Wszystkie dopięte na ostatni guzik.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w pracy lubię poznawanie nowych ludzi. Każda Para daje nowe możliwości rozwoju oraz stawia nowe wyzwania. Kiedy już uda się im sprostać i Pary są zadowolone ze swojego ślubu i wesela - mam ogromną satysfakcje i motywację do dalszego działania.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W branży ślubnej pracuje od 2014 roku, zanim zorganizowałam przyjęcie dla pierwszej Pary, dałam sobie rok na dokładne poznanie rynku ślubnego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od 2015 roku

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W każdym momencie dnia ślubu jest coś magicznego. Szczególnie jednak lubię pierwsze spotkanie Państwa Młodych. Tej chwili zawsze towarzyszy wzruszenie i ekscytacja, uwielbiam na to patrzeć!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela trwa około 1-1,5 roku. Jeśli jednak masz mniej czasu - śmiało, napisz do mnie, postaram się pomóc :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasz oferta zawiera: - kompleksową organizację ślubu i wesela (od A do Z), - częściową organizację ślubu i wesela (wybrane usługi z oferty kompleksowej), - koordynację dnia ślubu i wesela (jestem z Wami od rana do 1:00 . Koordynuje pracę wszystkich podwykonawców oraz kontroluję wszelkie kwestie organizacyjne), - konsultacje dla narzeczonych

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Brak wolnego czasu :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Lubię wyzwania, może to właśnie Twój ślub :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najbardziej cenię sobie współpracę z osobami otwartymi na sugestie oraz takimi które wiedzą czego chcą i szybko podejmują decyzje. Jest to jednak sytuacja idealna i na inny tryb pracy również jesteśmy przygotowani.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przyjazd Dja na salę weselną .... bez spodni!

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje wesele :) Nie ma na to jednej odpowiedzi. Każde przyjęcie jest inne i różni się ceną, biorąc chociażby pod uwagę miejsce uroczystości i ilość zaproszonych gości. Przybliżony kosztorys ślubu i wesela można sporządzić dopiero po spotkaniu z Parą oraz poznaniu ich oczekiwań.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Panna Młoda została "porwana" przez gości. Pan Młody musiał ją "wykupić" śpiewając dla niej piosenkę. I gdy goście byli pewni, że wybierze coś łatwego, np. z repertuaru disco polo, on wybrał Green Eyes - Coldplay. Po chwili dołączyła do niego Panna Młoda i dokończyli śpiewać razem, bujając się przy tym na parkiecie. Scena jak z filmu! Ten moment nagraliśmy telefonem i do tej pory mamy ciarki, kiedy wracamy do tego nagrania. 100% romantyzmu!

Wolne terminy

Kontakt

Say Yes Wedding Company

Poniedziałek

10:00-18:00

Wtorek

10:00-18:00

Środa

10:00-18:00

Czwartek

10:00-18:00

Piątek

10:00-18:00

Sobota

10:00-14:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Mi & Ju Konsultant ślubny
Mi & Ju Konsultant ślubny Warszawa
(2)
Zobacz profil
Art of Wedding
Art of Wedding Warszawa
Zobacz profil
Create Your Moment
Create Your Moment Warszawa
(2)
Zobacz profil
Mon Amour - Julia Stańczuk Wedding Planner
Mon Amour - Julia Stańczuk Wedding Planner Warszawa
(14)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne