REVO
REVO Warszawa
Zobacz profil
The Wedding Bells
The Wedding Bells Warszawa
(5)
Zobacz profil
Ślubu nie będzie
Ślubu nie będzie Warszawa
(3)
Zobacz profil
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel Warszawa
(4)
Zobacz profil
Say Yes Wedding Company

Katarzyna Szymborska (Sońta)

Say Yes Wedding Company

(5)

Agencja ślubna Say Yes Wedding Company zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Profesjonalni konsultanci ślubni pomagają bezstresowo przejść przez długi i pracochłonny czas przygotowań oraz z zaangażowaniem zajmują się wszelkimi sprawami organizacyjnymi w dniu ślubu.

Oferta

Kompleksowa organizacja wesela

2500 zł - 7500 zł

- Przedstawienie propozycji miejsc przyjęcia weselnego
- Organizacja tortu weselnego
- Wyliczenie i organizacja napojów alkoholowych
- Organizacja oprawy muzycznej przyjęcia weselnego: profesjonalny zespół muzyczny lub/i DJ, konferansjer
- Aranżacja oprawy muzycznej ceremonii zaślubin - Organizacja atrakcji na przyjęcie weselne
- Organizacja upominków i podziękowań dla rodziców i gości
- Organizacja fotograficznego reportażu ślubnego
- Organizacja video
- Organizacja aranżacji kwiatowej i dekoracji całej uroczystości
- Organizacja papeterii ślubnej: save the date, zaproszenia ślubne, -
winietki, tablica gości z planem stołów, karty menu
- Pomoc w doborze strojów ślubnych pary młodej
- Organizacja fryzury próbnej i ślubnej
- Organizacja makijażu próbnego i ślubnego
- Organizacja indywidualnych lekcji tańca
- Organizacja pojazdu dla Pary Młodej
- Organizacja transferów dla gości
- Organizacja pokoi hotelowych dla gości
- Przygotowanie szacunkowego budżetu uroczystości ślubnej oraz koordynacja wszelkich płatności
- Zaplanowanie przebiegu uroczystości – scenariusz przyjęcia
- Koordynacja uroczystości

Opinie

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

AM

Asia M

Z całego serca polecam! W okresie ślubu miałam dość rzeczy na głowie i zwyczajnie nie miałam już sił ani ochoty szukać inspiracji na własne wesele i ślub. Kasia zajęła się wszystkim za mnie <3 od szukania sali w moim klimacie, poprzez dopilnowanie dekoracji, dbanie o finanse (aby ceny proponowane przez usługodawców były adekwatne!). W czasie ślubu nie musiałam stresować się czy sala ze wszystkim się wyrobi. Do samego wesela nie musiałam też pojawiać się na sali. Szczerze polecam wszystkim! Nieoceniona pomoc i gwarancja spokoju tego dnia <3 ! Do tego niesamowite poczucie estetyki! Wyszło bajecznie :) Ps. Moja rada: warto zatrudnić Kasię na całe wesele - nie tylko do samych przygotowań. Wtedy macie 100% gwarancji, że nic Was nie zdenerwuje, nie będzie żadnej wpadki ze strony usługodawców.

1 rok temu

DP

Dominika P

Polecamy współpracę z Say Yes Wedding Company w 100%! Mieliśmy okazję i przyjemność współpracować z Kasią przez okres około roku przed naszym ślubem. Wsparcie Kasi okazało się nieprzecenione - jej pomysły, doświadczenie, zaangażowanie, szukanie rozwiązań nieszablonowych i ciekawych, kontakt z usługodawcami, a co najcenniejsze dla nas koordynacja całego naszego wielkiego dnia sprawiły, że my o nic nie musieliśmy się martwić. Dzięki temu wspominamy przygotowania, jak i sam dzień wesela z wielkim uśmiechem, a słowo "stres" czy "natłok zadań" nie istniały dla nas w tym dniu. Kasia jest osobą z dużą kulturą osobistą i klasą - to pomogło jej dogadać się z każdym usługodawcą, negocjować ceny i załatwić nawet to, co z pozoru niemożliwe. Mieliśmy do Kasi pełne zaufanie na każdym kroku realizacji powierzonych jej zadań, ponieważ wywiązywała się z nich w 100%. Doceniamy również Kasi dyspozycyjność, komunikatywność i szybkie załatwianie pojawiających się po drodze problemów. Kasiu, DZIĘKUJEMY! <3 D&R

1 rok temu

KZ

Katarzyna Z

Kasia jest w 100% profesjonalistką, która podchodzi z wielkim zaangażowaniem i jest bardzo otwarta także na niestandardowe pomysły. Współpraca z nią to gwarancja spokoju zarówno w okresie przygotowań jak i Tego Dnia. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na tą współpracę.

1 rok temu

KJ

Katarzyna J

Polecam ze względu na zaangazowanie i pomyslowosc Kasi oraz kompleksowosc uslug. Wszystko odbywa sie w profesjonalnej i spokojnej atmosferze przez co mamy poczucie ze o niczym tego dnia nie zapomnimy :) Dzieki Niej wiem ze wszystko bedzie dopięte na ostatni guzik

1 rok temu

K

Krzysztof

Nasz ślub i wesele były najwspanialsze na świecie - a to wszystko zasługa Pani Kasi z Agencji Say Yes! Profesjonalna, miła, kreatywna, spełniająca wszystkie nasze życzenia dotyczące uroczystości :) nawet i te, które ciężko było zrealizować! Dziękujemy i serdecznie polecamy, szczególnie osobom, które tak jak my mają problem z czasem na przygotowania. Wszystkie dopięte na ostatni guzik.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w pracy lubię poznawanie nowych ludzi. Każda Para daje nowe możliwości rozwoju oraz stawia nowe wyzwania. Kiedy już uda się im sprostać i Pary są zadowolone ze swojego ślubu i wesela - mam ogromną satysfakcje i motywację do dalszego działania.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W branży ślubnej pracuje od 2014 roku, zanim zorganizowałam przyjęcie dla pierwszej Pary, dałam sobie rok na dokładne poznanie rynku ślubnego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od 2015 roku

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W każdym momencie dnia ślubu jest coś magicznego. Szczególnie jednak lubię pierwsze spotkanie Państwa Młodych. Tej chwili zawsze towarzyszy wzruszenie i ekscytacja, uwielbiam na to patrzeć!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela trwa około 1-1,5 roku. Jeśli jednak masz mniej czasu - śmiało, napisz do mnie, postaram się pomóc :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasz oferta zawiera: - kompleksową organizację ślubu i wesela (od A do Z), - częściową organizację ślubu i wesela (wybrane usługi z oferty kompleksowej), - koordynację dnia ślubu i wesela (jestem z Wami od rana do 1:00 . Koordynuje pracę wszystkich podwykonawców oraz kontroluję wszelkie kwestie organizacyjne), - konsultacje dla narzeczonych

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Brak wolnego czasu :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Lubię wyzwania, może to właśnie Twój ślub :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najbardziej cenię sobie współpracę z osobami otwartymi na sugestie oraz takimi które wiedzą czego chcą i szybko podejmują decyzje. Jest to jednak sytuacja idealna i na inny tryb pracy również jesteśmy przygotowani.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przyjazd Dja na salę weselną .... bez spodni!

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje wesele :) Nie ma na to jednej odpowiedzi. Każde przyjęcie jest inne i różni się ceną, biorąc chociażby pod uwagę miejsce uroczystości i ilość zaproszonych gości. Przybliżony kosztorys ślubu i wesela można sporządzić dopiero po spotkaniu z Parą oraz poznaniu ich oczekiwań.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Panna Młoda została "porwana" przez gości. Pan Młody musiał ją "wykupić" śpiewając dla niej piosenkę. I gdy goście byli pewni, że wybierze coś łatwego, np. z repertuaru disco polo, on wybrał Green Eyes - Coldplay. Po chwili dołączyła do niego Panna Młoda i dokończyli śpiewać razem, bujając się przy tym na parkiecie. Scena jak z filmu! Ten moment nagraliśmy telefonem i do tej pory mamy ciarki, kiedy wracamy do tego nagrania. 100% romantyzmu!

Wolne terminy

Kontakt

Say Yes Wedding Company

Poniedziałek

10:00-18:00

Wtorek

10:00-18:00

Środa

10:00-18:00

Czwartek

10:00-18:00

Piątek

10:00-18:00

Sobota

10:00-14:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Amor Mio Maja Ramlo Warszawa
(9)
Zobacz profil
YOUR BIG DAY
YOUR BIG DAY Warszawa
(2)
Zobacz profil
Create Your Moment
Create Your Moment Warszawa
(2)
Zobacz profil
Wedding Ninja
Wedding Ninja Warszawa
(2)
Zobacz profil