Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Together In Love
Together In Love Warszawa
Zobacz profil
Art of Wedding

Art of Wedding

O nas

Art of Wedding to profesjonalna agencja ślubna, działająca na rynku od 2013 r. Z sukcesem firma zasłynęła w branży ślubnej, kreując świadomie markę Art of Wedding. Agencja działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, a także z powodzeniem organizuje śluby w innych regionach Polski oraz za granicą. Właścicielki agencji są uznanymi ekspertkami w branży ślubnej, często goszcząc w programach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz prasie.

Oferta - Art of Wedding

Kompleksowa organizacja ślubu

9900 zł - 9999 zł

Art of Wedding zaczyna organizację od określenia spójnej wizji całości ślubu i przyjęcia. Kolejnym etapem jest propozycja miejsc i obiektów oraz ustalenie daty ślubu. W procesie organizacji zostają proponowani podwykonawcy, którzy zajmą się poszczególnymi elementami ślubu i przyjęcia (fotograf, film, oprawa muzyczna i estetyczna). Agencja ślubna negocjuje umowy, egzekwuje warunki współpracy, zajmuję się technicznymi i logistycznymi aspektami całej realizacji. Całość prac jest odpowiednio budżetowana, a ich zwieńczeniem jest napisanie szczegółowego scenariusza dnia ślubu oraz koordynacja przyjęcia przez konsultantów ślubnych. Praca przy kompleksowej organizacji zaczyna się od wyboru miejsca i ustalenia daty ślubu, a kończy się na rozliczeniach i nadzorowaniu demontaży, następnego dnia po przyjęciu weselnym.

Aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem prac agencji ślubnej przy planowaniu ślubu i wesela prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kompleksowa organizacja wesela

7900 zł - 9999 zł

Oferta jest skierowana do Par Młodych, które mają ustaloną datę ślubu, wybrane miejsce, zespół lub inne elementy, mimo tego potrzebują pomocy wedding plannera, aby wszystko zostało zorganizowane w określonym porządku.

W tej opcji Narzeczeni określają konkretne elementy, którymi ma się zająć konsultant ślubny na przykład wybór pozostałych podwykonawców takich jak fotograf/film, zapewnienie dodatkowych atrakcji czy zadbanie o oprawę estetyczną całości. Agencja czuwa również nad spięciem wszystkim elementów w jedną całość, tak aby dzień ślubu przebiegł dokładnie tak, jak został zaplanowany, a każdy podwykonawca wywiązał się z ustalonych obowiązków.

Zobacz jak możemy Ci pomóc przy organizacji ślubu i przyjęcia. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Opinie - Art of Wedding

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2012 roku

Kontakt - Art of Wedding

Art of Wedding

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Time Of Love
Time Of Love Warszawa
Zobacz profil
Pomysłowe Pracownia ślubna
Pomysłowe Pracownia ślubna Warszawa
(2)
Zobacz profil
urbanCHic
urbanCHic Warszawa
Zobacz profil
Excellent Wedding
Excellent Wedding Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: