AC. Weddings & Events
AC. Weddings & Events Łódź
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Miracles-Wedding Planner
Miracles-Wedding Planner Tomaszów Mazowiecki
Zobacz profil
Art of Wedding

Art of Wedding

O nas

Art of Wedding to profesjonalna agencja ślubna, działająca na rynku od 2013 r. Z sukcesem firma zasłynęła w branży ślubnej, kreując świadomie markę Art of Wedding. Agencja działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, a także z powodzeniem organizuje śluby w innych regionach Polski oraz za granicą. Właścicielki agencji są uznanymi ekspertkami w branży ślubnej, często goszcząc w programach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz prasie.

Oferta - Art of Wedding

Kompleksowa organizacja ślubu

9900 zł - 9999 zł

Art of Wedding zaczyna organizację od określenia spójnej wizji całości ślubu i przyjęcia. Kolejnym etapem jest propozycja miejsc i obiektów oraz ustalenie daty ślubu. W procesie organizacji zostają proponowani podwykonawcy, którzy zajmą się poszczególnymi elementami ślubu i przyjęcia (fotograf, film, oprawa muzyczna i estetyczna). Agencja ślubna negocjuje umowy, egzekwuje warunki współpracy, zajmuję się technicznymi i logistycznymi aspektami całej realizacji. Całość prac jest odpowiednio budżetowana, a ich zwieńczeniem jest napisanie szczegółowego scenariusza dnia ślubu oraz koordynacja przyjęcia przez konsultantów ślubnych. Praca przy kompleksowej organizacji zaczyna się od wyboru miejsca i ustalenia daty ślubu, a kończy się na rozliczeniach i nadzorowaniu demontaży, następnego dnia po przyjęciu weselnym.

Aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem prac agencji ślubnej przy planowaniu ślubu i wesela prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kompleksowa organizacja wesela

7900 zł - 9999 zł

Oferta jest skierowana do Par Młodych, które mają ustaloną datę ślubu, wybrane miejsce, zespół lub inne elementy, mimo tego potrzebują pomocy wedding plannera, aby wszystko zostało zorganizowane w określonym porządku.

W tej opcji Narzeczeni określają konkretne elementy, którymi ma się zająć konsultant ślubny na przykład wybór pozostałych podwykonawców takich jak fotograf/film, zapewnienie dodatkowych atrakcji czy zadbanie o oprawę estetyczną całości. Agencja czuwa również nad spięciem wszystkim elementów w jedną całość, tak aby dzień ślubu przebiegł dokładnie tak, jak został zaplanowany, a każdy podwykonawca wywiązał się z ustalonych obowiązków.

Zobacz jak możemy Ci pomóc przy organizacji ślubu i przyjęcia. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Opinie - Art of Wedding

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2012 roku

Kontakt - Art of Wedding

Art of Wedding

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Vuyets Wedding Studio
Vuyets Wedding Studio Warszawa
Zobacz profil
Slub  w  Barcelonie
Slub w Barcelonie Warszawa
Zobacz profil
Emcee Wedding Agencja Ślubna
Emcee Wedding Agencja Ślubna Warszawa
Zobacz profil
urbanCHic
urbanCHic Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: