Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Your Ideal Wedding Joanna Czeboćko
Your Ideal Wedding Joanna Czeboćko Warszawa
(1)
Zobacz profil
Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

Dominika Radzimińska

Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

Zawiszy, Warszawa

(2)

O nas

Nasza agencja ślubna pomaga spełnić marzenia o wyjątkowym ślubie. Zrealizujemy najbardziej szalone pomysły a jeżeli jesteście bardzo zajęci to my zainspirujemy was niebanalnymi pomysłami.
Jesteśmy szczęśliwymi kobietami. Mamy rewelacyjne rodziny i cudne dzieci. Dzieli nas aż ćwierć wieku ale łączy chęć sprawiania radości i profesjonalne podejście do każdej wykonywanej pracy.
Nasza agencja przypomina pyszny tort, który składa się z entuzjazmu, mocy doświadczenia a wszystko oblane polewą profesjonalnego i życzliwego podejścia do najpiękniejszego dnia waszego życia.

Nasza oferta to bardzo otwarta propozycja. Traktujemy ją jako wstęp do rozmów. To zawsze Wy decydujecie, jak Wasz Ślub i Wesele będzie wyglądać oraz w jakim zakresie potrzebujecie naszej pomocy. Spotykamy się i dyskutujemy o Waszych upodobaniach, pragnieniach, a wszystko po to, żeby wesele było dokładną realizacją Waszych marzeń. My jesteśmy trochę jak dobre wróżki, które same będąc szczęśliwe, już wiedzą, jak pomóc innym.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 10000 zł

Oferta - Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 5000 zł

Kompleksowa organizacja wesela

2000 zł - 9999,99 zł

Wybór stylizacji ślubnej

300 zł - 1000 zł

Opinie - Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

AC

Ania C

Nic nie dzieje się bez przyczyny:-)Zaczęło się jak chyba w większości przypadków od wyszukiwania ofert w internecie.Chcemy wybrać tą naj...najbardziej profesjonalną, rzetelną, która nie zawiedzie nas w tak ważnym dla nas dniu i sprosta naszym oczekiwaniom, a nawet będzie ponad.Spośród ogromu ogłoszeń zwróciłam uwagę na ŚlubnieCudnie.Dlaczego?Ze wzg na dekoracje florystyczne zamieszczone na zdjęciach, a także na początku ujęła mnie po prostu nazwa, która jest przeuroczaIntuicja mnie nie zawiodła, mieliśmy to szczęście współpracować z Panią Dominiką! Pani Dominika jest osobą, która uważnie słucha, indywidulanie podchodzi do każdej rzeczy (nawet tej najmniejszej lub tej, o której nawet nie pomyślicie), nie narzuca swoich preferencji, gustu, ale podsuwa pomysły i wyciąga bardzo trafne wnioski.Jest osobą bardzo kreatywną i lubi wyzwania. Uzgodnienia przed ślubem to była czysta przyjemność! Wszystko przebiegało profesjonalnie, konkretnie w miłej atmosferze. Poza tym jest to przemiła osoba, angażuje się w to, co robi i sprawia Jej to przyjemność pomimo tego, że to ciężka praca.Powierzając dekorację Pani Dominice byliśmy pewni, że wszystko będzie zrobione na czas i zadba o każdy szczegół.W dniu ślubu nie martwiliśmy się w ogóle o dekorację kwiatową,mogliśmy być spokojni.Efekt pracy ŚlubnieCudnie przerósł nasze oczekiwania!Dekoracja sali prezentowała się wspaniale, wszystko wyglądało elegancko z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Kwiaty były świeże, a wszystko przygotowane zgodnie z ustaleniami.Zarówno dekoracja sali jak i kwiaty oddawały to, co lubimy i jacy jesteśmy.Usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych słów od gości m.in.że dekoracje są takie „nasze”,co oznacza, że Pani Dominika bardzo dobrze rozpoznała nasze potrzeby w dość krótkim czasie.Wszystko to przyczyniło się do wspaniałego przeżycia tego wyjątkowego dnia.Bardzo dziękujemy za pomoc, zaangażowanie, dobre słowa i włożone serce!ŚlubnieCudnie to ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją.Gorąco polecamy:-)

5 lat temu

avatar

Marta S

Trudno jest wyrazić w słowach wdzięczność, jaką mamy wobec Dominiki i agencji Ślubnie Cudnie. Wszystko przebiegło tak, jak sobie wymarzyliśmy, a nawet jeszcze lepiej ???? Zdecydowaliśmy się na wsparcie przy organizacji ślubu, wesela jak i w dniu ceremonii. Bardzo cieszymy się z tej decyzji, ponieważ Dominika jest świetnie zorganizowaną perfekcjonistką, która potrafi wcielić w życie każdy pomysł. Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem konsultanta ślubnego, polecam podjęcie tej decyzji, ponieważ jest to ogromne wsparcie. Dominika zawsze miała wszystko pod kontrolą, przypominała nam o różnych rzeczach i wiedziała, co należy zrobić. Jest to nieoceniona pomoc, która pozwala zaoszczędzić pieniądze, czas i stres, a nasz wielki dzień przebiegł w wymarzony sposób ❤️

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oczywiście całościową oraz częściową organizację ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego - zawsze my proponujemy/doradzamy a wy wybieracie. Stylizację przyjęcia oraz wykonanie dekoracji i aranżacji florystycznych - wg waszego pomysłu lub naszych inspiracji. Koordynację Dnia Ślubu i Wesela - jesteśmy z Wami przez cały czas i czuwamy nad przebiegiem uroczystości. Wesela Międzynarodowe - wszystko j.w. plus opieka nad gośćmi, dodatkowe atrakcje, zwiedzanie. Nie mamy sztywnej oferty - zawsze jest dopasowywana do Waszych potrzeb.

Kontakt - Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

Agencja Ślubna ŚlubnieCudnie - Wesela i Kwiaty

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zawiszy Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

ma.ma international wedding designers
ma.ma international wedding designers Warszawa
(1)
Zobacz profil
Emcee Wedding Agencja Ślubna
Emcee Wedding Agencja Ślubna Warszawa
Zobacz profil
Beata Tyborowska Wedding Planner
Beata Tyborowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
urbanCHic
urbanCHic Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: