Izabela Możejko Wedding & Events

Izabela Możejko

Izabela Możejko Wedding & Events

Piastowska 32B/8, Międzyrzecz

(5)

O nas

Organizacja personalizowanych przyjęć jest moją pasją i zawodem. Dokładnie w tej kolejności, gdyż od zawsze uwielbiałam spełniać marzenia swoich bliskich o przyjęciach, które podkreślą ich charakter, zainteresowania i temperament. Kulminacyjny moment mojej ścieżki zawodowej był w momencie kiedy przygotowywałam swoje wesele. Zdałam sobie sprawę ile czasu pochłaniają przygotowania , w ilu dziedzinach należy być czujnym i jak obszerna wiedza jest potrzebna, aby ten wyjątkowy dzień mógł się odbyć. Podjęłam decyzję, że zostaję wedding planerem i robię wszystko aby moje pary mogły przeżywać ten dzień spokojnie i w gronie najbliższych, celebrując każdą z chwil.
Od kilku lat zajmuję się kompleksową organizacją ślubów. Ciągle zdobywam nowe doświadczenia oraz wiedzę potrzebną w tym zawodzie. Pomagam zrealizować Wasze marzenia lub wspólnie szukamy co Wam w sercach gra. Tworzę dekorację... Tworzę cały obraz Waszego dnia , dbam o każdy szczegół wizualny oraz pomagam znaleźć najlepszych podwykonawców oraz lokalizację i czuwam nad umowami . Tworzę scenariusz dnia ślubu i jestem z Wami do ostatniej atrakcji wieczoru.
W DUŻYM SKRÓCIE JESTEM PO TO ABY TEN DZIEŃ BYŁ WYJĄTKOWY I TAKI JAK SOBIE GO WYMARZYLIŚCIE
Możecie skorzystać również z częściowych usług:
- przygotowanie scenariusza dnia ślubu
- koordynacja dnia ślubu
- stworzenie dekoracji
- wynajem namiotu
- konsultacje

Oferta - Izabela Możejko Wedding & Events

Dobór fryzury i makijażu

Wiem jak ważne jest to czy osoba wykonująca makijaż oraz fryzurę posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Możesz być pewna, że współpracuję tylko z takimi osobami. Natomiast z doświadczenia wiem, że zapewnienia to nie wszystko jeżeli będzie taka potrzeba umówię nas na krótką rozmowę z wybranym ekspertem i wspólnie omówimy WEDDING LOOK

Kompleksowa organizacja ślubu

1200 zł - 1800 zł

Koordynacja dnia ślubu. Spotykamy się około 2 tygodnie przed planowanym ślubem i sporządzam scenariusz dnia. To na moich barkach spoczywa kontaktowanie się z podwykonawcami i dogranie wszystkich szczegółów. W dzień ślubu jestem od rana na posterunku i czuwam nad pracami dekoracyjnymi i wszystkimi ważnymi elementami, a Wy celebrujecie piękne chwile z najbliższymi. Swoją pracę zaczynam rano , a kończę wraz z ostatnią atrakcją na weselu .

Kompleksowa organizacja wesela

3500 zł - 6000 zł

Zgłosić się możecie do mnie w każdym momencie planowania swojego wesela ale warto się spotkać jak najwcześniej. Współpracuję z najlepszymi z branży ślubnej więc macie pewność jakości wykonywanych usług. Pomagam Wam negocjować ceny i warunki umów, tworzę całą spójną tematykę i stylistykę wesela. Jestem z Wami na każdym etapie przygotowań i pomagam dopełnić wszystkich formalności oraz czuwam nad Waszym budżetem. Na moich barkach zostają wszystkie niespodziewane sytuację , a Wy zyskujecie spokój , czas, a niekiedy pieniądze.

Wybór stylizacji ślubnej

Jeden z najważniejszych etapów dla każdej Panny Młodej !!!! Po ustaleniu budżetu umówię nas i Twoje bliskie osoby na wizytę do najbardziej sprawdzonych miejsc w Polsce. Pomogę Ci znaleźć wymarzoną suknię pasującą do całej koncepcji wesela bądź suknię , która posłuży jako punkt startowy do stworzenia wizji dekoratorskiej.

Opinie - Izabela Możejko Wedding & Events

5

5 opinii

Dodaj opinię

JS

Julia S

Wspaniałe dekoracje i pomysły ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Aleksandra P

przepiękne i cudowne dekoracje ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

WT

Wiktoria T

Piękne dekoracje i pełen profesjonalizm ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Maria M

Pełen profesionalizm ✨♥️ polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MG

Monika G

Bardzo piękne dekoracje? dzieci bardzo zadowolone ? wszystko tak jak powinno być ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Izabela Możejko Wedding & Events

Izabela Możejko Wedding & Events

Piastowska 32B/8 66-300 Międzyrzecz

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Międzyrzecz: