Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Sylwia Rożek Wedding Planner
Sylwia Rożek Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil
Justyna Zegarlicka Wedding Planner
Justyna Zegarlicka Wedding Planner Kraków
(2)
Zobacz profil
MagEvents - Konsultacje Ślubne

Magdalena Rytel -Turek

MagEvents - Konsultacje Ślubne

O nas

Kompleksowa organizacja lub koordynacja ślubów oraz wesel.
Pomoc w wyborze profesjonalnych podwykonawców : fotograf, kamerzysta, DJ itp.
Cenie w sobie wysokie poczucie estetyki,dobry gust,umiejętność organizacji czasu i delegowania zadań ,stwarzanie dobrej atmosfery oraz kreatywność i szybkość działania.
Jestem komunikatywna lubię wyzwania i uważam, że nie ma rzeczy nie możliwych.
Pełnym zaangażowaniem zadbam, aby ten szczególny czas dla Państwa był wyjątkowy i niezapomniany. Zapraszam do kontaktu.

Oferta - MagEvents - Konsultacje Ślubne

Dobór fryzury i makijażu

120 zł - 150 zł

Ukończyłam również polsko-francuską szkołę wizażu FAM, więc w razie potrzeby pomogę w doborze odpowiedniego makijażu i z przyjemnością podejmę się jego profesjonalnego wykonania.
Dysponuję również podwykonawcami w tematyce fryzjerstwa.

Kompleksowa organizacja ślubu

4000 zł - 8000 zł

Organizując ślub i wesele, niezależnie od wielkości uroczystości zawsze wiąże się z trudnym i stresującym wydarzeniem.Współpracując ze mną nie muszą Państwo wykonywać ogromnej ilości telefonów, jeździć, oglądać i sprawdzać każdy detal. Zapewniam Państwu wsparcie podczas załatwiania formalności związanych ze ślubem cywilnym lub kościelnym, pomoc w określeniu koncepcji i charakteru uroczystości, zaproponowanie możliwych atrakcji weselnych, pomoc w wyborze podwykonawców( fotograf, filmowiec, Dj itp.), wspólne spotkania z podwykonawcami lub odbywanie ich w imieniu młodej pary, rezerwacje terminów, przygotowanie harmonogramu działań, współpraca w wyborze menu oraz ustawienie sali i rozsadzenia gości, doradztwo w sprawie wystroju kościoła czy sali weselnej, upominków dla gości, nadzorowanie wszystkich wybranych i zaakceptowanych przez klientów podwykonawców, wykonanie scenariusza ślubu i wesela, nieustanny kontakt ze wszystkimi podwykonawcami w sprawach bieżących, koordynacja uroczystości weselnej.

Kompleksowa organizacja wesela

3000 zł - 6000 zł

Zajmę się koordynacją całej uroczystości weselnej, dzięki czemu Państwa rodzice czy świadkowie nie będą obarczeni obowiązkami, aby mogli radośnie celebrować razem z Wami ten wyjątkowy czas. Oferuję przygotowanie harmonogramu działań, współpraca w wyborze menu oraz ustawienie sali i rozsadzenia gości, doradztwo w wystroju sali weselnej, wybór upominków dla gości, dopilnowanie realizacji zawartych umów , opieka nad Gośćmi, czuwanie nad logistyką i sprawami organizacyjnymi, opieka nad Młodą Parą i reagowanie na ich prośby, pomoc w sytuacjach problemowych.

Wybór stylizacji ślubnej

Opinie - MagEvents - Konsultacje Ślubne

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- dobór odpowiedniej lokalizacji, zarówno na ceremonię ślubną jak i weselną - negocjowanie ceny i warunków w Państwa imieniu - pomoc w zrealizowaniu wszelkich formalności - pomoc w wyborze motywu przewodniego przyjęcia - dopilnuję, aby wszystkie elementy dekoracyjne ślubu oraz przyjęcia weselnego doskonale do siebie pasowały – zapewni to, że wesele będzie niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju - pomoc w znalezieniu dla Państwa najlepszych, sprawdzonych podwykonawców: fotograf, filmowiec, Dj, wodzirej itp. - przez cały czas przygotowań i realizacji czuwam nad budżetem przyjęcia - przez cały dzień ślubu będę z Państwem, czuwając, aby cała ceremonia ślubna i przyjęcie weselne odbywało się zgodnie ze scenariuszem, i żeby nic w tym dniu nie zakłócało Państwa spokoju. -

Kontakt - MagEvents - Konsultacje Ślubne

MagEvents - Konsultacje Ślubne

Kraków

Poniedziałek

09:00 -18:00

Wtorek

09:00 -18:00

Środa

09:00 -18:00

Czwartek

09:00 -18:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

09:00 -16:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Dream by Agnieszka
Wedding Dream by Agnieszka Kraków
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil
makeit.best - the wedding agency
makeit.best - the wedding agency Kraków
Zobacz profil
Weddingovelove Wedding Planner
Weddingovelove Wedding Planner Kraków
(1)
Zobacz profil