Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
REVO
REVO Warszawa
Zobacz profil
Mania Event

Maria Mikołajczak

Mania Event

(2)

O nas

Kwiaty bzu w grudniu, przeniesienie wesela z gór nad morze w 30 dni przed ustaloną datą, ściągnięcie Cioci z Australii, której właśnie odwołali lot czy prezent dla babci, której miało nie być w 30 minut. Ślub i wesele to wiele elementów, z których mało kto zdaje sobie sprawę. Wiedząc dodatkowo, że zaraz po generalnym remoncie mieszkania i przeprowadzce do innego kraju, jest to jeden z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu, to dobrze jest chcieć sobie pomóc. Po to jesteśmy :)

Mania Event to agencja, która organizacją wydarzeń zajmuje się na co dzień. Doświadczenie z eventów biznesowych, przenosimy na te prywatne. Do tego dodajemy pasję, bo śluby to naprawdę to, co lubimy robić.

Realna pomoc, zamiana marzeń w rzeczywistość, wychodzenie poza schematy, załatwianie rzeczy niemożliwych to coś, co najlepiej widać w weselach „super last minute”. I chociaż lubimy pracować według planu i z bezpiecznymi terminami, to organizacja ślubu w dwa miesiące nie jest niemożliwa i nie wymaga ogromnych kompromisów. To kwestia pomysłu, organizacji i założenia, że się da.

Oferta - Mania Event

Kompleksowa organizacja ślubu

Naszych usług nie można w 100 % skatalogować. Ślubami zajmujemy się kompleksowo . Od znalezienia miejsca i pomysłu na tematykę, wyboru menu, zaprojektowania i wykonania dekoracji, zaproszenia gości czy wyprodukowania dedykowanych prezentów. Model współpracy zawsze określamy indywidualnie. Staramy się, by Państwo Młodzi czuli się z nami bezpiecznie i komfortowo, mając poczucie, ten wyjątkowy dzień jest taki jak miał być.

Niezapomniany, wymarzony i... bez ofiar ;-)

Opinie - Mania Event

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

AP

Aleksandra P

Kiedy skontaktowałam się z Marią, miałam już wynajętą restaurację i ustaloną datę ślubu. Myślałam zatem, że do zorganizowania zostało zaledwie kilka drobnostek i o nich w sumie planowałam porozmawiać z konsultantką. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że nie pomyślałam o milionie innych spraw, nie wspominając już o niespodziewanych wydarzeniach, których nawet nie brałam pod uwagę. Potem już poszło lawinowo. Oddałam ster w ręce Marii i nagle okazało się, że to czego nie dało się zorganizować, nagle stało się realne, że można szybciej, taniej, ładniej itd. Przestaliśmy stresować się dostawami, rozmowami, a także gośćmi. Maria wzięła na siebie rozmowy z nimi, ustalanie listy prezentów, rozkładu pokoi i wymagań specjalnych. W dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, Maria pomyślała o wszystkim, nawet o ustawieniu krzeseł pod kątem pory dnia i słońca, dzięki czemu nawet zdjęcia były idealne. My byliśmy wypoczęci i bez stresu powiedzieliśmy sobie: tak, a goście byli zachwyceni organizacją. Dzięki Marii to był idealny dzień :)

5 lat temu

AS

Anna S

Najpiękniejszy czas w moim życiu (przygotowania), najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Wszystko przygotowane perfekcyjnie, o nic nie musieliśmy się martwić. Otrzymałam fachową pomoc w wyborze sukienki, miałam świetną stylistkę, wizażystkę. W urzędzie wszelkie formalności zostały za nas załatwione, do restauracji (Boat House w Warszawie) przyjechaliśmy jedynie na degustację, kwiaty, dekoracje, cała oprawa, nawet DJ, wszystko dopięte na ostatni guzik i z najwyższej półki. Zero stresu, nerwowej atmosfery. Impreza wspominana przez naszych znajomych do dziś (a upłynęły juz cztery lata). Dziękujemy Mania Event! <3

5 lat temu

Kontakt - Mania Event

Mania Event

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Atelier Uroczystości
Atelier Uroczystości Warszawa
Zobacz profil
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency Warszawa
Zobacz profil
Wedding Heaven - Kamila Romanow
Wedding Heaven - Kamila Romanow Warszawa
(15)
Zobacz profil
DASH LUXURY s.c.
DASH LUXURY s.c. Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: