Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners

Paulina i Agnieszka

Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners

Sempołowskiej 11, Radom

Pokaż telefon

Organizowałyśmy śluby w plenerze, humanistyczne, przyjęcia plenerowe pod namiotem, śluby międzynarodowe oraz eventy dla międzynarodowych korporacji z udziałem 400 osób. Posiadamy doświadczenie i wiedzę z zakresu organizacji przyjęć i ślubów, potwierdzoną certyfikatami asygnowanymi przez Członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych oraz wiedzę metodyczną z zakresu zarządzania projektami (w tym wydarzeniami biznesowymi), potwierdzoną przez dyplom uzyskany w SGH w Warszawie.

Jesteśmy pierwszą w Radomiu agencją ślubną i eventową o zasięgu krajowym i zagranicznym.
​Organizujemy ceremonie ślubne, przyjęcia weselne, gale, bankiety, szkolenia, warsztaty i różne wydarzenia biznesowe.
Nie wiecie od czego zacząć organizację ślubu i przyjęcia weselnego?
Oboje pracujecie? Nie mieszkacie w pobliżu miejsca, gdzie planujecie ceremonię?
Nie wiecie, z czym wiąże się organizacja tak dużego przedsięwzięcia jak ślub
i przyjęcie? Chcecie uniknąć nietaktów okołoślubnych? Macie ściśle określony budżet? Chcecie, aby wszystko było super? Chcecie zorganizować ślub i przyjęcie w pobliżu miejsca zamieszkania, ale dzielą Was od niego setki kilometrów?
Nie chcecie obarczać bliskich organizacją Waszej uroczystości? Chcecie mieć wsparcie i kontakt z osobą, która jest na miejscu i dopilnuje najdrobniejszych szczegółów? Organizujecie uroczystość o charakterze międzynarodowym i nie wiecie jak zaspokoić potrzeby obu rodzin?

Zajmujemy się częściową oraz kompleksową organizację ślubów i przyjęć weselnych. Skoordynujemy dzień Waszej uroczystości tak, że Mucha Nie Siada!

1 zł - 99999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1 zł - 9999 zł

Lubicie planować i mieć wszystko pod kontrolą?
Uważacie, że potrzebna jest Wam osoba, która doradzi i wesprze Was w wybranych obszarach?

Dołączymy do organizacji w wybranym przez Was momencie i pomożemy w tych obszarach, które są dla Was najistotniejsze.

Nie chcecie, aby Wasz ślub i wesele były "najszybsze", na jakich byliście?
W tym ważnym i jedynym dniu skoordynujemy pracę wszystkich podwykonawców i będziemy czuwać nad spokojnym przebiegiem Waszego wydarzenia.

Kompleksowa organizacja wesela

1 zł - 9999 zł

Zajmiemy się całościową organizacją wszystkich elementów uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego.
Wykorzystując nasze doświadczenie, unikniecie błędów, które mogłyby Was dużo kosztować.
Zdejmiemy z Was stres związany z przygotowaniami do tego jedynego dnia.

Zaoszczędzimy Wasz cenny czas, wdrażając sprawdzone rozwiązania logistyczne.
Zaproponujemy oryginalne pomysły, które sprawią, że dzień uroczystości pozostanie na długo w pamięci nie tylko Waszej, ale również wszystkim zaproszonym gości.

Będziemy dla Was nieocenionym wsparciem, ale przede wszystkim parnerem
w planowaniu tego kluczowego dnia.
W samym dniu uroczystości dopilnujemy, aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie ze scenariuszem, a uroczystość zaślubin i przyjęcie weselne przebiegły gładko i miło.

Jeśli brałeś udział w wydarzeniu, które pamietasz do dziś, to na pewno zostało one dokładnie zaplanowane i dopracowane w najmniejszych szczegółach.
Cudowne imprezy nie zdarzają się tak poprostu!

Wybór stylizacji ślubnej

1 zł - 1000 zł

Jako profesjonalistki wesprzemy Was w różnych kwestiach i pomożemy wybrnąć z niezręczności okołoślubnych.

W czasie spotkań otrzymacie wskazówki, wiedzę oraz niezbędne pomoce dla zorganizowania Waszego wymarzonego dnia.

Dobór fryzury i makijażu

1 zł - 500 zł

Chcielibyście uzyskać wiedzę oraz zasięgnąć opinii w zakresie planowania uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego?

Oferujemy wiedzę, zdobytą w czasie wielu lat pracy przy organizacji ważnych wydarzeń, w szczególności w zakresie doboru podwykonawców, tworzenia planu przygotowań oraz scenariusza dnia uroczystości.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Mamy to szczęście, że robimy to co kochamy i kochamy to, co robimy. Działamy, aby kreować nowe projekty i dzięki nim permanentnie się rozwijać. Emocje, które towarzyszą tworzeniu nowych przedsięwzięć, efekty naszej twórczej pracy oraz uznanie ludzi, którzy nam zaufali, jest uzależniające. Jak to robimy? Angażujemy się bez reszty. Wytyczamy nowe szlaki na niezdobytych dotąd górach. Działamy metodycznie, cały czas szukając nowych inspiracji. Nakręcają nas nietuzinkowe pomysły naszych Klientów. Dostarczamy gotowe rozwiązania, jednocześnie eliminując problemy. To wszystko sprawia, ze wydarzenia które tworzymy, są szyte na miarę. Nasze realizacje cechuje jakość i dokładność, u podstawy których leży doświadczenie. Ta kombinacja jest jak danie z trzygwiazdkowej restauracji, doprawione magicznym składnikiem- sercem!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Potrzebuję nowych wyzwań. Mam dar do organizowania pracy sobie oraz innym. Trudne zadania nakręcają mnie do działania. Proces tworzenia daje mi dużo radości i satysfakcji zawodowej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Organizacją wydarzeń zajmuję się od 2008 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Zawsze przygotowujemy propozycje współpracy szyte na miarę. Na pierwszym spotkaniu dokładnie poznajemy Wasze potrzeby, marzenia, wymagania i obawy. Uzgadniamy szczegółowo warunki umowne, m.in. zakres usług, warunki finansowe. W kolejnym kroku podpisujemy umowę. Integralną częścią umowy jest załącznik, określający budżet projektu. W trackcie realizacji przedsięwzięcia aktualizujemy go na podstawie wybranych przez Was ofert, dzięki czemu możecie na bieżąco kontrolować wydatki.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy, w którym widać prawdziwe emocje.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Etap inicjowania uroczystości rozpoczynamy od wytypowania miejsca eventu. W kolejnych krokach przedstawiamy oferty kluczowych podwykonawców. Usługi realizujemy według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego przez wedding plannera. Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego. Indywidualne konsultacje z konsultantem ślubnym. Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego

Jaki jest Twój styl?

Wesele w wybranej lokalizacji-obiekcie Wesele w wybranym plenerze Wesele pod namiotem Wesele z kolorem przewodnim Wesele w wybranym stylu (boho, klasyczne, glamour, miejskie...) Wesele w wybranym mieście w Polsce i zagranicą

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Brak doświadczenia w organizacji tak dużego wydarzenia, jakim jest ślub i przyjęcie weselne.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Z zaufanymi podwykonawcami, którzy angażują się w każdą wykonywaną czynność.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para to osobna historia. Od każdej czegoś się uczę.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Zaangażowanymi!

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

To co daje mi największą motywację, to emocje widoczne na twarzach naszych klientów. Zachwyt, wzruszenie, radość, wdzięczność i słowa uznania. Napędzają mnie te momenty, gdy pomagam im realizować marzenia, a oni odwdzięczają się uśmiechem i słowami "zrobione, że Mucha Nie Siada!".

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czym w zasadzie zajmuje się wedding planner? W jakim zakresie możemy na Ciebie liczyć? Odpowiedź znajdziecie na naszym blogu: https://www.muchaevents.com/post/kim-w%C5%82a%C5%9Bciwie-jest-wedding-planner-i-co-robi

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Zapraszamy na blog: https://www.muchaevents.com/post/kim-w%C5%82a%C5%9Bciwie-jest-wedding-planner-i-co-robi

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie i "chemia". Albo czujesz, że będzie Ci się z kimś dobrze pracowało i powierzysz mu organizację najważniejszego dnia w życiu, albo nie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pewność siebie. Doświadczenie w organizacji wydarzeń. Studia podyplomowe z Zarz.Projektami oraz Certyfikat Gold Wedding Planner. Dyscyplina. Chęć uczenia się. Doskonała znajomość narzędzi MS Office. Umiejętność negocjowania warunków umownych. Połaczenie pasji z pracą. Biegła znajomość języka angielskiego. Umiejętność planowania i budżetowania.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasze usługi pozwolą Wam zaoszczedzić czas, odnaleźć spokój i uniknąć błędów, które mogłyby Was dużo kosztować. ​ Poprzez dokładne zrozumienie Waszych potrzeb oraz właściwy dobór podwykonawców, zorganizujemy dla Was niezapomniane wydarzenia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Opracowując scenariusz wydarzenia zawsze bierzemy pod uwagę preferencje pary młodej, uczestników, ilość zaproszonych gości, przedział wiekowy, ilość czasu do wykorzystania oraz porę roku. Dzięki temu możemy perfekcyjnie dostosować wszystkie elementy, tak żeby przyjęcie weselne i ślub były spersonalizowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ciężko powiedzieć. Lubimy rozwiązania nowatorskie. Zachwycają nas różne połączenia piąknych stylizacji z nieoczywistą muzyką, plenerami itp.

Wolne terminy

Kontakt

Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners

facebook website instagram

Sempołowskiej 11 26-600 Radom

94 km od Warszawy

77 km od Piaseczna

86 km od Grodziska Mazowieckiego

79 km od Konstancina-Jeziorny

57 km od Grójca

43 km od Warki

69 km od w Kielc

85 km od Raszyn