Konsultantka ślubna Opole

Liczba ofert: 5

Liczba ofert: 5

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie
Wiktoria Palarczyk - Wedding Planner

Wiktoria Palarczyk - Wedding Planner

Opole Konsultantka ślubna

(6)

Prywatnie jestem bezkonkurencyjną gadułą i mam moc bycia w kilku miejscach jednocześnie. Tam, gdzie akurat świat mnie potrzebuje 😀 Od roku jestem szczęśliwą właścicielką czarnego kota oraz kilkunastoletniego psiaka. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Na co dzień biegam z mikrofonem po muzeach, galeriach sztuki i bibliotekach. Tam zbieram materiały dla lokalnej rozgłośni. Skąd miłość do ślubów? To spełnione marzenie z dzieciństwa. Od wielu lat śledzę ślubne trendy, przeglądam najbardziej poczytne portale i oglądam chyba wszystkie programy telewizyjne związane z tym wyjątkowym dniem. Stale szukam inspiracji, bo zawsze chcę być o krok w przód przed marzeniami Pary Młodej. Ślub dopiero przed Tobą? Z przyjemnością wprowadzę Cię w ten piękny świat i pomogę wybrać najlepszych z najlepszych!

  • Dobór fryzury i makijażu
  • Kompleksowa organizacja ślubu
  • Kompleksowa organizacja wesela
  • Wybór stylizacji ślubnej
56 zdjęć Ilość zdjęć

W okolicy Opola

Happy Day Konsultantka

Happy Day Konsultantka

Prudnik Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Opola

PREMIUM
WYMARZENIA

WYMARZENIA

Kędzierzyn-Koźle Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Opola

(1)

Jesteście zaręczeni! Wspaniała nowina! Ale co dalej? Po fali ekscytacji przychodzi moment gdy Waszych głowach rodzą się setki pytań bez odpowiedzi. Jeśli chcecie cieszyć się przygotowaniami zamiast tracić czas i energię, zapraszam! Służę pomocą! Chętnie posłucham o Waszych marzeniach, planach. Przygotuję dla Was ofertę tylko sprawdzonych podwykonawców. W zależności od Waszych potrzeb może być sala weselna lub pałacyk, DJ albo zespół, wszystko według Waszych wytycznych. Pomogę przy formalnościach ślubnych, wyborze motywu przewodniego, stroju, menu... Podpowiem jak stworzyć listę gości weselnych i jak ich usadzić. Będę Waszą odpowiedzią na niewiadome. Dzięki temu Wy skupicie się na miłości do siebie, a reszta to będą Wymarzone Wydarzenia. Zapraszam na spotkanie i rozmowę przy filiżance kawy w dogodnym miejscu dla Was. Będę mogła bliżej poznać Wasze marzenia i oczekiwania, a Wy poznacie moją osobę.

  • Dobór fryzury i makijażu
  • Kompleksowa organizacja ślubu
  • Kompleksowa organizacja wesela
  • Wybór stylizacji ślubnej
100 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Ślubne Sny

Ślubne Sny

Grodków Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Opola

W ślubnym świecie zakochałam się podczas organizacji własnego wesela, atmosfera tego wyjątkowego dnia jest czymś, do czego chciałabym wracać jak najczęściej, ale tym razem już z Wami, spełniając Wasze ślubne marzenia. Jestem absolwentką Akademii Wytwórni Ślubów i jestem przekonana, że zdobyta tam wiedza pomoże nam razem przejść przez ślubny labirynt.

  • Kompleksowa organizacja ślubu
  • Kompleksowa organizacja wesela
11 zdjęć Ilość zdjęć
Creative Team Wedding & Events Planning

Creative Team Wedding & Events Planning

Wrocław Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Opola

Każda para jest dla nas wyjątkowa. Jesteśmy zespołem, który współpracuje z klientami, aby tworzyć niezapomniane uroczystości o unikalnym, stylowym i zaskakującym charakterze. Sumiennie angażujemy się w organizowane przez nas wesela, które idealnie współgrają z wizją i historią miłosną naszych klientów. Agencja Ślubna Creative Team zorganizuje dla Was każde, nawet najbardziej wymagające wesele i ślub. Ten najważniejszy dzień w życiu wiąże się przeważnie z ogromnym stresem, spowodowanym gorączkowymi przygotowaniami. Nie muszą one spoczywać na Tobie, możesz zlecić przygotowanie tego najważniejszego dnia profesjonalistom w dziedzinie organizacji ślubów. W naszej ofercie znajdziecie : Kompleksową organizację Ślubów i Wesel Koordynację Dnia Uroczystości ' Śluby Last Minute

3 zdjęcia Ilość zdjęć
5 / 5 z 6 opinii

Sprawdź inne oferty: