PlanBe event & wedding planner

Anna Jaroć

PlanBe event & wedding planner

O nas

Warto mieć PlanBe!

Jeżeli jesteście zainteresowani niestandardowym ślubem…może z motywami ulubionego filmu, albo całego po brzegi wypełnionego Waszą pasją, bądź w miejscu w jakim jeszcze nikt nie ślubował, w cudnym plenerze…Wy decydujecie, a ja dla Was to organizuję. Realizuję dla Was, wspólnie ustalony scenariusz, wspólnie utworzony plan i pilnuję, by nic go nie zakłóciło. Mam jednak w zanadrzu PlanBe i jeśli nawet zdarzy się, że ktoś/coś zawali to damy radę…a Wy będziecie po prostu mogli cieszyć się Waszym dniem wraz ze swoimi bliskimi.

Branża ślubna jest szeroka i bogata. Jeśli już zaczęliście przeglądać oferty przeróżnych podwykonawców, to wiecie, że są ich miliony. I jak wybrać z morza propozycji, ofert i możliwości?! Moja praca polega na tym, że skupiam koło siebie niesamowitych ludzi, artystów. Ludzi, którzy kochają to, co robią i tak dla nich, jak i dla mnie bardzo ważne jest, by być dla Was w tym Dniu! Jestem Waszym konsultantem. Negocjuje, jak najlepsze warunki dla Was, gwarantując przy tym jakość i niepowtarzalność. Poświęcam dla Was czas, na poznanie Was, Waszych preferencji, upodobań, marzeń i miłości. Przedstawiam Wam wyselekcjonowane propozycje. Przygotowuję dla Was również kalkulacje, budżet, obliczenia. Opracowuję scenariusz dnia ślubu i wesela, wszystko dopinam i koordynuję.

Zależnie od Waszych potrzeb proponuję Wam:
- kompleksową organizację ślubu i wesela
- częściową organizację ślubu i wesela
- organizację ślubu w plenerze
- koordynację dnia ślubu i wesela
- last minute (czyli pomoc w nagłych przypadkach)

Działam w województwie Kujawsko- Pomorskim

Zapraszam do kontaktu

Oferta - PlanBe event & wedding planner

Kompleksowa organizacja ślubu

2000 zł - 8000 zł

Koordynacja dnia Ślubu i wesela, cena: 2000 zł
Częściowa organizacja ślubu i wesela (często przygotowanie stylizacji, opracowanie motywów, harmonogram przyjęcia i całego dnia, wyszukanie też niektórych podwykonawców, w tym również jest koordynacja dnia) cena: 4000- 6000 zł
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, cena: 6000- 8000 zł, szerzej opisane poniżej:
Dla kogo?
-Jesteście zapracowani, nie macie czasu na godzinne przeszukiwanie ofert: miejsc weselnych, fotografów, zespołów, dj-ów, kamerzystów, dekoracji itd…a uwierzcie mi, jest tego sporo.
- Mieszkacie za granicą, a tu macie rodzinę i Waszą uroczystość chcielibyście zorganizować w rodzinnym mieście. Ze względów logistycznych nie jesteście w stanie ogarnąć wszystkich przygotowań, a nie do końca chcecie powierzyć tę rolę Mamie, Cioci, czy Kuzynce…
- Bardzo chcecie sami zorganizować ślub, ale poszukujecie podpowiedzi, pokierowania, skoordynowania tych wszystkich działań i ludzi.
- Zupełnie nie macie zmysłu organizatora i w ogóle nie czujecie potrzeby, by się tym zajmować, a wiadomo, że jest to Wasz dzień i chcecie, by był świetny.

Po rozmowie z Wami, dobiorę poszczególnych podwykonawców, znajdę, zaproponuję wymarzone miejsce ślubu i wesela zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Będę negocjować i redagować umowy w Waszym imieniu i interesie. Zajmę się logistyką, jeśli chodzi o dotarcie gości na ślub i wesele oraz do miejsc noclegowych. Wspólne określimy scenariusz dnia ślubu i wesela. Będę przy wszystkich decyzjach wspierać, podpowiadać, bądź jeśli będziecie sobie tego życzyć, załatwiać w Waszym imieniu. Zdejmuję z Was uciążliwe i pracochłonne przygotowania po to, byście w dniu Waszego Ślubu byli wypoczęci, zadowoleni, a nie zestresowani, czy wszystko udało się dopiąć. Dopilnowuję noclegów, dojazdów, harmonogramu dnia weselnego, gości, dekoracji, atrakcji. Będę stała za Wami, jeśli chodzi o wsparcie, a krok przed Wami, jeżeli chodzi o zaplanowanie od momentu podpisania umowy aż po Waszego ostatniego gościa na weselu.

Dobór fryzury i makijażu

150 zł - 300 zł

Współpracuję z wizażystkami i fryzjerami. Zgodnie z Waszą preferencją dobieram usługodawców.

Opinie - PlanBe event & wedding planner

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od września 2017 roku.

Kontakt - PlanBe event & wedding planner

PlanBe event & wedding planner

Bydgoszcz

Zobacz usługodawców w pobliżu: