Powiedz tak - konsultantka ślubna

Kamila Kuna

Powiedz tak - konsultantka ślubna

O nas

Moja firma zajmuje się kompleksową organizacją i koordynacją Ślubów, Wesel oraz Przyjęć Okolicznościowych (np. wieczory panieńskie, 18-stki, przyjęcia zaręczynowe, jubileusze itd.). Istnieję po to, aby w tym Najważniejszym Dniu mogli się Państwo skupić wyłącznie na sobie, sprawy organizacyjne powierzając specjaliście. Wykwalifikowana konsultantka ślubna w sposób profesjonalny zaplanuje dla Państwa każdy rodzaj przyjęcia. Korzystanie z moich usług pozwoli nie tylko zaoszczędzić dużo czasu i uniknąć wielu stresów, ale spowoduje także, że wspomnienia z Dnia Ślubu będą znacznie bogatsze. Chcę zapewnić Państwu możliwość beztroskiej zabawy na własnym Weselu, bez konieczności zamartwiania się o każdy szczegół.

Mam w sobie pasję, dzięki czemu gwarantuję Państwu najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Organizowane przeze mnie uroczystości ślubne i weselne to nietuzinkowe przyjęcia z klasą, które spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Realizuję Państwa marzenia i wizje, proponując przy tym najkorzystniejsze rozwiązania. Współpracuję wyłącznie z najbardziej szanowanymi dostawcami usług ślubnych, u których negocjuję dla moich klientów najlepsze ceny. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, w oparciu o potrzeby i życzenia Młodej Pary. Jako wasza konsultantka sprawię, że Wasz Ślub i Wesele będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1 zł - 9999 zł

Oferta - Powiedz tak - konsultantka ślubna

Dobór fryzury i makijażu

1 zł - 500 zł

Współpracuję z najlepszymi, sprawdzonymi makijażystkami i fryzjerkami. Zajmiemy się stworzeniem wizerunku Pary Młodej aby ten dzień był wyjątkowy

Kompleksowa organizacja ślubu

1 zł - 9999 zł

oferuję pomoc w organizacji i planowaniu ślubu zarówno w formie tradycyjnej oraz plenerowej spełniając zachcianki nawet najbardziej wymagających i pomysłowych osób.

Kompleksowa organizacja wesela

1 zł - 9999 zł

zajmę się kompleksowym przygotowaniem imprezy począwszy od znalezienia wyjątkowego miejsca, poprzez wybór oprawy muzycznej, ustalenia menu, aż do ostatniego weselnego tańca.

Wybór stylizacji ślubnej

1 zł - 5000 zł

Moja firma zajmuje się projektowaniem i szyciem wyjątkowych sukien ślubnych.Posiadam również w ofercie elegancką odzież męską wieczorową i nie tylko.

Opinie - Powiedz tak - konsultantka ślubna

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

20 lat w branży ślubnej, 10 lat bezpośredniej współpracy z Parami Młodymi przy organizacji, dekoracji i planowaniu wesela.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

planowanie i organizacja ślubów i wesel projektowanie i szycie sukni ślubnych odzież męską dekorację sal i kościołów, florystykę ślubną współpracuję z wieloma firmami świadczącymi usługi w branży ślubnej

Kontakt - Powiedz tak - konsultantka ślubna

Powiedz tak - konsultantka ślubna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Chełm: