avatar

Kinga Kowalczyk

She Said Yes - wedding planners

O nas

Specjalnością "She said yes" jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel na terenie całej Polski. Indywidualne podejście do narzeczonych, otwartość na ich pomysły oraz dbałość o każdy szczegół to dla nas podstawa. Przygotujemy plan dostosowany do Państwa potrzeb, zadbamy o każdy szczegół ceremonii, zadbamy o bezstresowe przygotowanie przyjęcia, ale także o jego perfekcyjny przebieg. Dostajecie Państwo od nas nieskończony wachlarz pomysłów i kreatywnych rozwiązań, a także pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Z naszą pomocą Państwa wesele będzie miało indywidualny charakter i niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym zapoznamy Państwa z naszą ofertą.

Organizujemy także warsztaty ślubne dla narzeczonych, na których pomagamy, inspirujemy i zdradzamy wszystkie tajniki przygotowań do tego wyjątkowego dnia.

Oferta - She Said Yes - wedding planners

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie - She Said Yes - wedding planners

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta zawiera kompleksową organizację ślubu i wesela oraz koordynację tego dnia. Jesteśmy otwarci na propozycję, możemy dostosować się do Państwa wymagań i zająć się tylko połową listy rzeczy do wykonania ;) W naszej ofercie kompleksowej organizacji są: Przygotowanie i przestrzeganie budżetu wesela; Przygotowanie harmonogramu prac; Pilnowanie terminowością realizacji prac; Pomocą w wyborze najlepszych podwykonawców (fotografa, florysty, cukiernika, itd.); Doborem lokalizacji uroczystości; Profesjonalnym doradztwem i opieką świadczoną przez certyfikowanego wedding planera na każdym etapie współpracy; Opracowanie motywu przewodniego uroczystości, w tym dekoracji, oprawy florystycznej, papeterii ślubnej (zaproszeń, menu, winietek, podziękowań, itd.); Doborem oprawy muzycznej w kościele/USC/plenerze jak i podczas przyjęcia weselnego; Pomocą w stylizacji Pary Młodej (suknia, garnitur, dodatki); Doborem fryzjera, wizażystki; Wyborem pojazdu ślubnego; Opracowaniem scenariusza przebiegu uroczystości; Doborem menu weselnego, tortu, słodkiego bufetu czy też wiejskiego stołu; Organizacją upominków i podziękowań dla gości, noclegu i transportu dla gości, atrakcji weselnych i opieki dla dzieciaków.

Kontakt - She Said Yes - wedding planners

She Said Yes - wedding planners

Częstochowa