• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Agencja Smerek - Wedding Plenner
Agencja Smerek - Wedding Plenner Olsztyn
Zobacz profil
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner Gdańsk
Zobacz profil
Ślubny Ogród
Ślubny Ogród Warszawa
(2)
Zobacz profil
K&W Wedding and Event Planner
K&W Wedding and Event Planner Wrocław
(5)
Zobacz profil

Marzena Ramotowska

Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

(2)

Ślubna Pracownia to agencja ślubna gotowa spełnić wszelkie oczekiwania Młodej Pary.
Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Nasi konsultanci sprawią, iż ten dzień zostanie zapamiętany jako zbiór najpiękniejszych chwil w Waszym życiu.
Niezależnie gdzie chcecie zorganizować swoje wesele – na Warmii i Mazurach, w Trójmieście, Małopolsce, Mazowszu, w Łodzi i okolicach czy Dolnym Śląsku - zawsze służymy Wam swoją wiedzą i doświadczeniem!
Ślubna Pracownia to jedna z pierwszych w Polsce profesjonalnych firm działająca od 2006 r., kierująca się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Mamy na swoim koncie ponad 250 zrealizowanych wesel. Nasze doświadczenie organizacyjne oraz profesjonalizm są powszechnie cenione, a każdemu szczegółowi wesela nadajemy odpowiednią rangę i odrębną jakość. Nasze motto brzmi: "To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”. My spełnimy Wasze marzenia!♡

#LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzena #SlubnaPracownia

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Możemy zająć się pełną organizacja Państwa ślubu i wesela - pomoc w doborze wykonawców, różnorodne lokalizacje, wiele pomysłów, przygotowywanie umów zabezpieczających interesy klienta etc. Koszt uzależniony jest od ilości elementów, którymi musielibyśmy się zająć - do wyliczenia ceny usługi potrzebowałabym poznać Państwa oczekiwania.
Prosimy więc o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie http://www.slubnapracownia.pl/kontakt/#formularz. Dzięki niemu poznamy Państwa preferencje i oczekiwania dotyczące organizacji ślubu i wesela.
W formularzu są podane wszelkie tematy, którymi możemy się zająć i nie trzeba zaznaczać wszystkich, by było to jednoznaczne z wyborem pełnej organizacji, w skład której wchodzą elementy, bez których praktycznie zorganizowanie wesela nie jest możliwe (takie jak np.: sala, catering, zespół, dekoracje, fotograf…).

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

PO

Piotr O

Dziękuję za organizację naszego wymarzonego wesela. Ten dzień był na prawde niezwykły. Wszystkie rady okazały się trafne dzięki którym unikneliśmy wpadek. Serdecznie polecam firmę Ślubna pracownia, warto skorzystać z wiedzy którą dziewczyny posiadają i mieć wymarzony ślub. Kasia dziękujemy że byłaś z nami.

2 lata temu

P

Piotr

Dziękujemy za organizacje naszego wymarzonego wesela. Ten dzień był naprawde niezwykły. Cenne okazały się wszystkie rady dzięki którym uniknelismy błedów. Serdecznie polecamy firmę Ślubna pracownia. Warto skorzystać z wiedzy którą dziewczyny posiadają i mieć wymarzony ślub. Kasia cieszymy się że byłaś z nami !! :)))

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

10 lat

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel, koordynacja dnia ślubu, doradztwem indywidualnym.Nasi konsultanci sprawią, iż ten dzień zostanie zapamiętany jako zbiór najpiękniejszych chwil w Waszym życiu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Bez ograniczeń

Kontakt

Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

website

Olsztyn

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
YOUR BIG DAY
YOUR BIG DAY Warszawa
(2)
Zobacz profil
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz Poznań
Zobacz profil
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil