WEDDECORING

Małgorzata / Amanda

WEDDECORING

Pokaż telefon

Marzysz o ślubie jak z filmu? Chciałabyś zobaczyć, jak wszystko będzie wyglądać jeszcze przed samą ceremonią? Chciałabyś być gościem na własnym weselu? Świetnie trafiłaś! Agentki Ślubne do zadań specjalnych - WEDDECORING zrobią wszystko, aby ten dzień był niepowtarzalny! Małgorzata i Amanda to absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Warszawie. Dziewczyny są profesjonalne, dbają o każdy szczegół i potrafią ubogacić każdą imprezę nutką szaleństwa. Dopilnują aby tego dnia wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem... a ze scenariuszami to one pracują na co dzień!

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 9999 zł

Jako jedyna agencja ślubna w Polsce możemy przygotować wizualizację całego wydarzenia. Od przystrojenia kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, Pleneru czy każdego innego miejsca jaki sobie wybierzecie.

Kompleksowa organizacja wesela

2000 zł - 9999 zł

Potrzebujecie kogoś, kto ogarnie za Was wszystko? Nie macie czasu lub najzwyczajniej w świecie nie wiecie jak się do tego zabrać? Współpracujemy z najlepszymi ludźmi w Polsce. Zaproponujemy Wam najlepszych realizatorów w branży, jednocześnie dokładnie pilnując Waszego budżetu. Wybierzemy razem menu, wina do obiadu, motyw przewodni całego wydarzenia, dobierzemy i zaprojektujemy papeterię. Zorganizujemy hotel dla gości, fotografa, podróż poślubną, a jak będzie trzeba to nawet odrzutowiec. Na koniec zrobimy wizualizację wszystkiego, żeby sam dzień Ślubu, nie stresował Was niespodziewanymi sytuacjami! Będziecie gośćmi na Waszym weselu, a my zadbamy o każdy szczegół.

Wybór stylizacji ślubnej

400 zł - 2000 zł

Umawiamy spotkania w kilku salonach ślubnych. Jesteśmy z Wami podczas wyboru stylizacji, profesjonalnie doradzamy abyście wyglądali najpiękniej na świecie! Nie zależy nam na sprzedaniu konkretnej sukni bądź garnituru. Doradzamy obiektywnie, bez nadmiernych emocji. Konsultacja może dotyczyć wszystkich najważniejszych dla Was osób tj. rodziców, świadków, druhen i drużbów.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każda Para Młoda jest inna. Każda, wyobraża sobie dzień ślubu inaczej. Każda - chciałaby zaskoczyć czymś swoich gości. Cieszymy się, że posiadłyśmy takie zdolności i doświadczenie, aby z łatwością godzić marzenia z rzeczywistością. Widok szczęścia Młodej Pary jest nie do opisania! Towarzyszymy ludziom w najważniejszych chwilach ich życia i nawiązujemy nowe przyjaźnie, to jest najpiękniejsze w tej pracy!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Małgorzata - jestem magistrem sztuki po Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracowałam na wielu scenach teatralnych i filmowych w Polsce. Plan filmowy rządzi się swoimi prawami, brakowało mi prawdziwych, ludzkich emocji. Moi znajomi byli weselnymi fotografami, widziałam ich pracę, zakochałam się w Młodych Parach i zapragnęłam pracować z nimi każdego dnia. Zaczęłam wtedy szkolenia i uzyskałam Certyfikat Konsultantki Ślubnej w jednej z największych agencji ślubnych w Polsce. Ta piękna przygoda trwa do dziś i przynosi mi ogromną radość. Amanda - jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Wzornictwa. Swoją karierę w branży związanej ze sztuką rozpoczęłam w 2013 roku. Wiele lat pracowałam jako grafik i projektant, szlifując swój warsztat. Dlatego dzisiaj jako jedyni możemy wesprzeć naszą pracę wizualizacjami, dając Parom Młodym poczucie bezpieczeństwa. Największą satysfakcję daje mi radość klientów zadowolonych z efektów naszej pracy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Naszą pracę artystyczną, można w pełni określić na 4 lata doświadczenia w pracy z Parami Młodymi.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najpiękniejszy dla nas moment ceremonii to chwila, kiedy Pan Młody widzi po raz pierwszy Pannę Młodą w całym anturażu. To są emocje nie do opisania. Narzeczeni zachowują się wtedy tak, jakby nigdy wcześniej się nie widzieli, zakochują się na nowo! Podczas wesela uwielbiamy moment pierwszego tańca, który często był trenowany kilka miesięcy. Według nas, jest to moment, w którym narzeczeni udowadniają sobie, że przez dalszą drogę ich życia, chcą iść w jednym kierunku, dokładnie tak jak w tańcu. Bardzo lubimy też toasty bliskich. Często są one śmieszne, a często też wzruszające, pełne spektrum emocji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko uzależnione jest od daty ślubu. Realizowałyśmy już projekty klientów "od zera" i w 3 miesiące i w 12 miesięcy. Zdarzają się też, dłuższe terminy, kiedy są trudności z dostępnością lokalizacji.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta jest bardzo różnorodna: - Konsultacja ze stylistą - Wizualizacja graficzna ślubu i wesela - Częściowa organizacja przyjęcia - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela - Koordynacja ślubu i wesela - Bankiet / Kolacja / Impreza zaręczynowa - Wieczór panieński / Wieczór kawalerski - Baby shower - Imprezy firmowe - Rocznice ślubu - Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Jaki jest Twój styl?

Zawsze działamy kreatywnie. Stylistykę uroczystości zawsze dobieramy do marzeń bądź charakteru Młodej Pary. Nie możemy mieć jednego stylu, chcemy, aby każda nasza współpraca była wyjątkowa.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Przytłoczenie ilością możliwości. W obliczu świata filmów i snapów, kiedy obrazy przelatują nam dzisiaj przed oczami z prędkością nie do opisania, wyobrażenia tego najważniejszego dnia są czasem tak skrajnie różne, że wydają się niemożliwe do połączenia. Na szczęście my wiemy, jak wszystko ze sobą godzić i jak wybrać to, co najbardziej pasuje do konkretnej Młodej Pary.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Cały czas marzymy o realizacji ślubu na jakiejś odludnej wyspie. Młodzi w zwiewnych kreacjach, promienie słońca muskające ich twarze, szum fal jako najpiękniejsza orkiestra. Ale możemy też bezludną wyspę przywieźć do Pary Młodej, nie ma problemu.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wesele Polsko - Hinduskie, nasza koordynacja. Para Młoda w ogóle nie przejmowała się scenariuszem. Tamto wesele to był żywy organizm, a wszystko i tak płynęło zgodnie z planem. Niesamowici goście i wspaniałe atrakcje. To była przecudowna mieszanka kultur. Przepiękne wesele, bez napięcia.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Mogłoby się wydawać, że konkretnie na coś zdecydowani klienci są najlepsi. Szybkie opracowanie, szybkie wybory i szybki ślub. My jednak lubimy pary, które wiedzą w jakim płyną kierunku, ale niekoniecznie do jakiego punktu. Dzięki temu możemy wspólnie wypracować idealnie dopasowany projekt wydarzenia.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Do kościoła umiejscowionego w lesie, prowadziła tylko jedna, jedyna droga. Małgorzata była na sali weselnej, Amanda w kościele. 20 minut przed rozpoczęciem ceremonii dzwoni do Małgosi filmowiec, że zapomniał z torby mikrofonu i jest jedyną osobą, która może mu go dowieźć. Wsiadła w auto i ile sił gna do kościoła. Co się okazuje? Ta jedyna droga, jest w remoncie i odbywa się na niej kierowany ruch. Droga jest jakaś nierówna i bardzo mocno wystają studzienki. Nagle zjeżdżając z jednej studzienki Gosia słyszy huk. W głowie myśl "błagam, oby to nie była opona". Jedzie dalej, wszystko chyba w porządku. Mimo wszystko dojeżdża blada ze stresu o auto (bo jak ma wrócić na salę weselną autem na 3 oponach?). Z kościoła wybiega Amanda z kamerzystą. Zostało 5 minut do ceremonii. Wszyscy myślą, że coś się Gosi stało, gdyż jest cała blada. Teraz już wszyscy robią się bladzi. Małgosia błaga ich by spojrzeli na oponę od strony pasażera. Wszystko ok. Uff czyli wszystko się udało. Zostały 2 minuty, a Pary Młodej jak nie było, tak nie ma. Okazuje się, że w lesie nie było zasięgu, a narzeczeni ugrzęźli na przejeździe wolno jadąc przez studzienki. Opóźnienia 7 minut, na szczęście całe życie przed nimi!

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy konsultant ślubny jest w ogóle potrzebny? Oczywiscie, że tak! Tylko dzięki współpracy ze specjalistami Młoda Para staje się gościem na własnym przyjęciu. Ma po swojej stronie ludzi, którzy pracują bez emocji, związanymi z wychodzeniem za mąż. Wspomnienia z takiego wesela są bardzo satysfakcjonujące - nie tylko Młodych, ale i gości. Czują się zaopiekowani i docenieni.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

My, jako Agentki Ślubne nie robimy niczego przeciw Parze Młodej. To Wy macie być zadowoleni. Jeśli marzycie o ślubie w stylu Shrek'a, to taki zrobimy. Sprawdzimy nawet czy Młodej Parze do twarzy w zieleni. My jedynie delikatnie dajemy do zrozumienia, które rozwiązania są lepsze, nie musicie się na nie godzić.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Konsultant musi umieć słuchać. Wy jako narzeczeni musicie czuć się zaopiekowani. Ważne jest też, aby konsultanci mieli wyczucie piękna.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie w showbiznesie to nasza najmocniejsza strona. Koordynowanie dużymi koncertami na żywo, praca na planach zdjęciowych, to ciągła sztuka kompromisów. W takich miejscach musisz mieć zdolność porozumienia się ze wszystkimi. Od poszczególnych elementów eventu mamy najlepszych specjalistów. Mamy też zdolność wizualizowania całego wydarzenia Młodej Parze. To nowatorska metoda!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przyszłe Pary Młode niczego nie powinny. Przyszłe Pary Młode MOGĄ wybrać właśnie nas. Konsultacje z nami są bezpłatne, a jeśli nas polubicie i nam zaufacie, razem z Wami i dla Was, wyczarujemy coś magicznego.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

U nas jest możliwość zobaczenia swojej sali weselnej, siebie jako Panny Młodej w wybranej sukni, siebie jako Pana Młodego w wybranym garniturze w całym otoczeniu, w wybranej stylistyce i dekoracji wydarzenia. Dzięki temu: NIE SPODZIEWAJ SIĘ NIESPODZIEWANEGO!

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Każdy utwór w formie walca, jest dla nas najpiękniejszy! Dlaczego? Często jest to jedyna okazja, aby tego walca nauczyć się tańczyć!

Wolne terminy

Kontakt

WEDDECORING

website facebook instagram

Bydgoszcz

143 km od Gdańska

109 km od Poznania

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w pobliżu: