WEDDECORING

Małgorzata / Amanda

WEDDECORING

O nas

Marzysz o ślubie jak z filmu? Chciałabyś zobaczyć, jak wszystko będzie wyglądać jeszcze przed samą ceremonią? Chciałabyś być gościem na własnym weselu? Świetnie trafiłaś! Agentki Ślubne do zadań specjalnych - WEDDECORING zrobią wszystko, aby ten dzień był niepowtarzalny! Małgorzata i Amanda to absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Warszawie. Dziewczyny są profesjonalne, dbają o każdy szczegół i potrafią ubogacić każdą imprezę nutką szaleństwa. Dopilnują aby tego dnia wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem... a ze scenariuszami to one pracują na co dzień!

Oferta - WEDDECORING

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 9999 zł

Jako jedyna agencja ślubna w Polsce możemy przygotować wizualizację całego wydarzenia. Od przystrojenia kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, Pleneru czy każdego innego miejsca jaki sobie wybierzecie.

Kompleksowa organizacja wesela

2000 zł - 9999 zł

Potrzebujecie kogoś, kto ogarnie za Was wszystko? Nie macie czasu lub najzwyczajniej w świecie nie wiecie jak się do tego zabrać? Współpracujemy z najlepszymi ludźmi w Polsce. Zaproponujemy Wam najlepszych realizatorów w branży, jednocześnie dokładnie pilnując Waszego budżetu. Wybierzemy razem menu, wina do obiadu, motyw przewodni całego wydarzenia, dobierzemy i zaprojektujemy papeterię. Zorganizujemy hotel dla gości, fotografa, podróż poślubną, a jak będzie trzeba to nawet odrzutowiec. Na koniec zrobimy wizualizację wszystkiego, żeby sam dzień Ślubu, nie stresował Was niespodziewanymi sytuacjami! Będziecie gośćmi na Waszym weselu, a my zadbamy o każdy szczegół.

Wybór stylizacji ślubnej

400 zł - 2000 zł

Umawiamy spotkania w kilku salonach ślubnych. Jesteśmy z Wami podczas wyboru stylizacji, profesjonalnie doradzamy abyście wyglądali najpiękniej na świecie! Nie zależy nam na sprzedaniu konkretnej sukni bądź garnituru. Doradzamy obiektywnie, bez nadmiernych emocji. Konsultacja może dotyczyć wszystkich najważniejszych dla Was osób tj. rodziców, świadków, druhen i drużbów.

Opinie - WEDDECORING

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Naszą pracę artystyczną, można w pełni określić na 4 lata doświadczenia w pracy z Parami Młodymi.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta jest bardzo różnorodna: - Konsultacja ze stylistą - Wizualizacja graficzna ślubu i wesela - Częściowa organizacja przyjęcia - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela - Koordynacja ślubu i wesela - Bankiet / Kolacja / Impreza zaręczynowa - Wieczór panieński / Wieczór kawalerski - Baby shower - Imprezy firmowe - Rocznice ślubu - Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Kontakt - WEDDECORING

WEDDECORING

Bydgoszcz

Zobacz usługodawców w pobliżu: