Wedding Alchemy by Valentina

Valentina Pokrovskaya

Wedding Alchemy by Valentina

Kielecka 95A/2, Gdynia

(10)

O nas

Znamy formułę udanego wesela!

Nazywam się Valentina Pokrovskaya i wierzę, że zarówno sam dzień ślubu i wesela, jak i czas przygotowań powinien być dla Narzeczonych przeżyciem absolutnie wyjątkowym. Dlatego już od ponad 6 lat wspieram Pary Młode w organizacji ceremonii i przyjęć weselnych głównie na obszarze Polski Północnej.

Główną inspiracją przy tworzeniu uroczystości jesteście Wy, Wasza historia, temperament, osobowość. Wy jesteście w centrum uwagi mojej i mojego zespołu!

Dobierając team ludzi, który miałby towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu, będę proponować Wam kogoś kto zrozumie Waszą wizję od początku do końca i będzie w stanie ją zrealizować.

- Dlaczego mielibyście powierzyć Waszą uroczystość w moje ręce?

Przede wszystkim - pracuję na wynik, który ostatecznie przewyższy Wasze oczekiwania. Wiele razy słyszałam od moich Par Młodych: "Valentina, wiedzieliśmy, że będzie wyjątkowo, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak!!!"

Doskonale wiem, że jestem osobą do której przychodzi się po rozwiązania. Mam za sobą niejedną skomplikowaną realizację i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest wiele rzeczy poza naszą kontrolą, które mogą stanąć na drodze do realizacji Waszego marzenia o pięknej i spokojniej uroczystości. Co by się nie działo - ja i mój zespół jesteśmy dla Was, zawsze szukamy rozwiązań, robimy wszystko i nawet więcej!

100% uwagi - w danym tygodniu zawsze podejmuje się realizacji maksymalnie jednej uroczystości, aby zapewnić Wam wystarczająco uwagi, na którą bez wątpienia zasługujecie. Co więcej, w dniu wesela nad przebiegiem przygotowań i zabawy weselnej będzie czuwać minimum dwóch koordynatorów ślubnych Wedding Alchemy® by Valentina.

Aby ułatwić Wam zapanowanie nad procesem przygotowań, moim Parom Młodym udostępniam nowoczesne narzędzie on-line, poprzez które będziecie mieli dostęp 24/7 do wszystkich informacji o planowanej uroczystości. Dzięki temu narzędziu przygotowania będą łatwiejsze i przyjemniejsze!

PRZEDZIAŁ CENOWY

9000 zł

Opinie - Wedding Alchemy by Valentina

5

10 opinii

Dodaj opinię

SP

Sylwia P

Nie wyobrażam sobie naszej „ślubnej podróży” bez Ciebie ! Twój spokój i wsparcie było dla nas bezcenne ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

SI

Susanne I

Without Valentina the wedding of our dreams would never happen? This is a highly professional woman with lots of love and creativity! Planning a wedding from Norway to Poland was never a problem. She has every detail under control and she makes a nervous bride relaxed? The wedding was beyond all expectations! Thank you Valentina?

3 lata temu

Źródło: Facebook

NA

Natalia A

Valentina - człowiek - Anioł. :) Wspaniała kobieta, która zrozumie Cię bez słów, a nawet wyprzedzi Twoje własne myśli. :) Boję się pomyśleć jak wyglądałoby moje wesele bez pomocy i obecności Valentiny. :) Dziekuję, że spełniasz marzenia, jesteś opoką i ostoją każdej panny młodej. <3

3 lata temu

Źródło: Facebook

Paweł Ł

Profesjonalizm w każdym calu! :) Przyjęcia weselne organizowane są na bardzo wysokim poziomie, z dbałością o najmniejsze detale! Polecamy :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

AF

Anette F

Valentina Pokrovskaya must be the best weddingplanner ever. She has control over bits and bites, she is creative, she is professional and very fun to be with. She made our day and weekend perfect. ❤️?

5 lat temu

Źródło: Facebook

MR

Martyna R

Valentina jest niezwykle profesjonalną osobą, której bez wahania można powierzyć organizację swojego ślubu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam serdecznie <3

5 lat temu

Źródło: Facebook

TS

Tina S

She is the best! Professionalism, creativity, attitude. Her work speaks for itself <3

5 lat temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Wedding Alchemy by Valentina

Wedding Alchemy by Valentina

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kielecka 95A/2 81-650 Gdynia