Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Say Yes Wedding Company
Say Yes Wedding Company Warszawa
(5)
Zobacz profil
Wedding Ninja

Marta Jaros

Wedding Ninja

(2)

O nas

Wesela z charakterem, pasją i klasą!

Organizuję śluby - od początku do końca, z naciskiem na jakość, charakter, pasję, wyjątkowość każdego wydarzenia, ze specjalizacją w ślubach międzynarodowych. Oszczędzam czas Par, koordynuję podwykonawców, spajam elementy w całość, zapobiegam problemom, redukuję stres. Brzmi dobrze, nie?

Specjalizuję się w ślubach międzynarodowych, na których bawią się uczestnicy z wielu różnych krajów i często współpracuję z parami, które na co dzień mieszkają poza Polską. Procedury prawne, kościelne, a także sposób przeprowadzenia uroczystości tak, by każda narodowość czuła się dobrze, to gwarancja udanej zabawy i pozytywnego doświadczenia polskiej gościnności. Pary chwalą sobie moją elastyczność, a nawet największa różnica stref czasowych lub intensywny tryb życia nie przeszkodzi nam w sprawnym i przyjemnym procesie organizacji.

Nieważne, jak szybko chcecie się pobrać i ile macie już zaplanowane - dokładnie przeanalizuję Wasze oczekiwania, przygotuję harmonogram działań, podsunę najlepszych usługodawców na podstawie Waszych preferencji, a gdy ich wybierzecie, dopilnuję umów, by były dla Was korzystne; przypomnę w odpowiednich momentach o wszystkich elementach, które trzeba jeszcze załatwić, a w trakcie uroczystości będę czuwać nad jej przebiegiem niczym dobra wróżka. Z shurikenami. I certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Poznajmy się - posłuchajcie mojego podcastu o ślubach (anchor.fm/WeddingNinja), zadzwońcie lub napiszcie, wypijemy pyszną kawę lub zdzwonimy się przez Skype i omówimy wszystko, co mogę dla Was zrobić. Zobaczycie, że warto!

Oferta - Wedding Ninja

Kompleksowa organizacja ślubu

Każdy ślub jest inny, więc szczegółowa oferta jest tworzona indywidualnie dla każdej Pary.

Kompleksowa organizacja wesela

Nie ma dwóch takich samych wesel, więc szczegółowa oferta jest tworzona indywidualnie dla każdej Pary.

Wybór stylizacji ślubnej

Opinie - Wedding Ninja

5

2 opinie

Dodaj opinię

TS

Tomasz S

tl;dr W dniu ślubu chillowałem w klapeczkach do 14.00. Impreza udała się tak dobrze, że goście walą pozytywami drzwiami i oknami. Dziękujemy Wedding Ninja! Jeśli marzysz o ślubie, gdzie ktoś za Ciebie rozwiąże wszystkie problemy i komplikacje zanim wystąpią, dokładając wielkie serducho do wykonania w najdrobniejszych szczegółach to Wedding Ninja jest najlepszym wyborem. Zastanawialiśmy się długo czy potrzebujemy konsultantki ślubnej bo sami dość dobrze organizujemy duże projekty. Wybór Wedding Ninja był najlepszym pomysłem jaki mieliśmy na nasze wesele i dziś nie wyobrażam sobie po co wrzucać na siebie aspekty organizacyjne, które mogą przesłonić ten wspaniały dzień. Marta ogarnia wszystko i wszędzie: - prośby last minute nie są straszne, od załatwiania kwiatów do kościoła na tydzień przed ślubem, po zgłaszanie dodatkowych wegetarian i dodatkowych wujków na 5 minut przed wejściem gości na salę ? - ciekawe pomysły z dala od utartej ślubnej ścieżki, na przykład na interaktywne oczepiny ? - Marta zwraca uwagę na szczegóły, o których nie pomyślelibyśmy sami i proponuje fajne rozwiązania, np. alfabetyczna księga gości czy personalizowane menu! - pilnuje terminów, rozliczeń, kontroluje, przypomina, sprawdza i trzyma rękę na pulsie, ale daje wolność tam, gdzie jej potrzebowaliśmy - podczas dnia ślubu jest obecna i pomocna, włazi pod suknie w poszukiwaniu pętelek i na żywo dostosowuje scenariusz do potrzeb chwili, tak żeby wszyscy się dobrze bawili i wesele przebiegało płynnie ? - nie jest nadętą panią w garsonce. Jej energia zbijała każdy stres. Kontaktowa, dyspozycyjna, zawsze profesjonalna - mieliśmy spokój ducha, że wszystko idzie jak trzeba przez cały proces, mieliśmy kontrolę nad tym, co się dzieje i decyzyjność (nic o nas bez nas), a w dniu ślubu czas, żeby się spokojnie nacieszyć tymi chwilami, a nie latać i sprawdzać, czy na sali wszystko jest dobrze rozłożone, czy transport będzie na czas, czy tort dojechał i czy płatności usługodawców są uregulowane. Jeśli szukasz konsultantki ślubnej to nie wahaj się i podpisuj umowę. Chciałbym mieć takie samo wesele jeszcze raz, tym razem w roli gościa :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

JH

Justyna H

Jeśli chcielibyście spędzić swoje wesele na szampańskiej zabawie zamiast na stresowaniu się sprawami organizacyjnymi, to nie szukajcie dalej. Marta pomogła nam przy organizacji podwykonawców, bezbłędnie dopilnowała terminów, podpowiedziała jak zwrócić uwagę na szczegóły, o których nigdy w życiu bym sama nie pomyślała. Z niezwykłą subtelnością pozwoliła nam zachować kontrolę nad naszym wyjątkowym dniem, nie narzucając swojego zdania, dostosowując się do nas, ale przejmując stery kiedy zaszła taka potrzeba. W dniu ślubu przeszła samą siebie, usuwając z naszej drogi wszelkie niedogodności, tak, że moim największym zmartwieniem był obtarty paluszek od nadmiaru tańca. Na który zresztą miałam przygotowany plasterek. Plasterek przygotowany przez Martę :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta zawsze dobierana jest pod potrzeby i wymagania Pary.

Kontakt - Wedding Ninja

Wedding Ninja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Katarzyna Olszewska Wedding Planner
Katarzyna Olszewska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Time Of Love
Time Of Love Warszawa
Zobacz profil
urbanCHic
urbanCHic Warszawa
Zobacz profil
DASH LUXURY s.c.
DASH LUXURY s.c. Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: