Wedding Plan

Justyna Rakieć

Wedding Plan

(8)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dzień Ślubu i Wesela to jeden z najważniejszych dni w historii pary, która postanowiła spędzić ze sobą resztę swojego życia.
Pragniemy uczynić ten dzień wyjątkowym, wręcz idealnym.
Aby wszystkie elementy tworzące te magiczne chwile współgrały, potrzeba doskonałego planu i organizacji. Zaczynając od wyboru właściwego miejsca, poprzez stosowną oprawę muzyczną, profesjonalnego fotografa, idealnie dobrane stroje aż do odpowiedniego menu – tak, jesteście w stanie zrobić to sami, ale zorganizowanie tego wszystkiego pochłania ogromną ilość czasu i trzeba przyznać – nerwów. Dlatego warto jest skorzystać z profesjonalnego wsparcia ze strony konsultanta ślubnego.
Wedding Plan jest agencją zajmującą się kompleksową organizacją ślubów i wesel na terenie zarówno województwa Podlaskiego jak i całej Polski. Organizujemy śluby i wesela zarówno polskie jak i międzynarodowe.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 8000 zł

Oferta - Wedding Plan

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie - Wedding Plan

4.98

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

MR

Marta R

Najwyższa jakość usług, ogromne doświadczenie i kontakty, a także pełen profesjonalizm! Decyzja o współpracy z Justyną to najlepsza decyzją jaką podjęliśmy zaraz po decyzji o wzięciu ślubu;)

2 lata temu

NS

Natalia S

Z całego serca polecamy! Dziękujemy za świetną współpracę. Miło jest mieć kogoś kto w ten wyjatkowy dzień zajmie się tym na co nie starcza czasu. Przesympatyczna współpraca. Dziękujemy jeszcze raz!!!

2 lata temu

KR

Katarzyna R

Decyzja o współpracy z Justyną była jedną z najlepszych jakie podjęliśmy podczas planowania ślubu. Otrzymaliśmy mnóstwo pomocy, dobrych rad i przede wszystkim ten nieoceniony spokój, że ktoś nad tym czuwa :) Polecamy wszystkim.

2 lata temu

JM

Joanna M

Dzięki pomocy Justyny, nasze wesele było idealne, a my i nasi najbliżsi przeżyliśmy ten dzień bez żadnego stresu. Justyna jest profesjonalna i konkretna a przy tym bardzo miła, w kwestii organizacji wesela zaufaliśmy jej w pełni i polecamy wszystkim, którzy jeszcze się wahają

3 lata temu

PG

Patryk G

Najwyższej klasy profesjonalistka! Niesamowicie zorganizowana i niezastąpiona. Wszystko doskonale zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Polecam wszystkim, jeżeli cenicie sobie swój czas i spokój.

3 lata temu

JS

Justyna S

Świetna organizacja i oryginalne pomysły. Polecamy współpracę! :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

BZ

Bartosz Z

Niesamowicie pomocna! Dzięki Bogu że ktoś taki istnieje w Białymstoku! :) Polecam gorąco!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Może to zabrzmi banalnie, ale zdecydowanie największą radość sprawiają mi zadowoleni klienci. Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż ciepłe słowa i szczere podziękowania w trakcie i po weselu. Poza tym, cieszę się że udało mi się znaleźć pracę, która jednocześnie jest moją wielką pasją. Uwielbiam planować, tworzyć oraz poznawać nowych, ciekawych ludzi. Niesamowite jest również to, że każde wesele to inni ludzie, inne miejsca, inne historie. Nigdy nie wiesz co cię czeka :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Organizacją ślubów i wesel zajmuję się od 2012r. Ukończyłam z wyróżnieniem kurs na konsultanta ślubnego w jednej z największych i najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, w której również miałam przyjemność odbyć kilkumiesięczny staż.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pary chcące skorzystać z usługi kompleksowej organizacji ślubu i wesela, zgłaszają się do mnie zazwyczaj rok, czasem półtora przed planowanym przyjęciem, ale współpracę możemy rozpocząć dosłownie na każdym etapie przygotowań. Nawet kilka dni przed ślubem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zajmuję się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Moim zadaniem jest zdjęcie z Waszych barków trudu związanego z organizacją tego wymarzonego dnia. Mogę zająć się organizacją od A do Z, czyli w pełni kompleksowo, bądź też wybranymi punktami. To, które z elementów powierzycie Wedding Plan, należy do Waszej decyzji.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Zdaję sobię sprawę, że jeszcze wielu klientów podchodzi do usług konsultanta ślubnego nieufnie. Jeśli się wahacie czy taka usługa jest dla Was, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego z przyjemnością odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W swoich działaniach kieruję się przede wszystkim dobrem klientów. Zadowolenie i spokój Młodej Pary w dniu ich ślubu są dla mnie priorytetem. A przed wszystkim, staram się spełniać ślubne marzenia klientów :) Niedawno gdzieś usłyszałam, że zatrudnienie konsultanta ślubnego, to najlepszy prezent jaki Młoda Para może sobie zrobić. Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Wolne terminy

Kontakt - Wedding Plan

Wedding Plan

website facebook instagram