Wedding Plan

Justyna Rakieć

Wedding Plan

(8)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dzień Ślubu i Wesela to jeden z najważniejszych dni w historii pary, która postanowiła spędzić ze sobą resztę swojego życia.
Pragniemy uczynić ten dzień wyjątkowym, wręcz idealnym.
Aby wszystkie elementy tworzące te magiczne chwile współgrały, potrzeba doskonałego planu i organizacji. Zaczynając od wyboru właściwego miejsca, poprzez stosowną oprawę muzyczną, profesjonalnego fotografa, idealnie dobrane stroje aż do odpowiedniego menu – tak, jesteście w stanie zrobić to sami, ale zorganizowanie tego wszystkiego pochłania ogromną ilość czasu i trzeba przyznać – nerwów. Dlatego warto jest skorzystać z profesjonalnego wsparcia ze strony konsultanta ślubnego.
Wedding Plan jest agencją zajmującą się kompleksową organizacją ślubów i wesel na terenie zarówno województwa Podlaskiego jak i całej Polski. Organizujemy śluby i wesela zarówno polskie jak i międzynarodowe.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 8000 zł

Oferta - Wedding Plan

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie - Wedding Plan

4.98

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

MR

Marta R

Najwyższa jakość usług, ogromne doświadczenie i kontakty, a także pełen profesjonalizm! Decyzja o współpracy z Justyną to najlepsza decyzją jaką podjęliśmy zaraz po decyzji o wzięciu ślubu;)

2 lata temu

NS

Natalia S

Z całego serca polecamy! Dziękujemy za świetną współpracę. Miło jest mieć kogoś kto w ten wyjatkowy dzień zajmie się tym na co nie starcza czasu. Przesympatyczna współpraca. Dziękujemy jeszcze raz!!!

2 lata temu

KR

Katarzyna R

Decyzja o współpracy z Justyną była jedną z najlepszych jakie podjęliśmy podczas planowania ślubu. Otrzymaliśmy mnóstwo pomocy, dobrych rad i przede wszystkim ten nieoceniony spokój, że ktoś nad tym czuwa :) Polecamy wszystkim.

3 lata temu

JM

Joanna M

Dzięki pomocy Justyny, nasze wesele było idealne, a my i nasi najbliżsi przeżyliśmy ten dzień bez żadnego stresu. Justyna jest profesjonalna i konkretna a przy tym bardzo miła, w kwestii organizacji wesela zaufaliśmy jej w pełni i polecamy wszystkim, którzy jeszcze się wahają

3 lata temu

PG

Patryk G

Najwyższej klasy profesjonalistka! Niesamowicie zorganizowana i niezastąpiona. Wszystko doskonale zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Polecam wszystkim, jeżeli cenicie sobie swój czas i spokój.

4 lata temu

JS

Justyna S

Świetna organizacja i oryginalne pomysły. Polecamy współpracę! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

BZ

Bartosz Z

Niesamowicie pomocna! Dzięki Bogu że ktoś taki istnieje w Białymstoku! :) Polecam gorąco!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Organizacją ślubów i wesel zajmuję się od 2012r. Ukończyłam z wyróżnieniem kurs na konsultanta ślubnego w jednej z największych i najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, w której również miałam przyjemność odbyć kilkumiesięczny staż.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zajmuję się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Moim zadaniem jest zdjęcie z Waszych barków trudu związanego z organizacją tego wymarzonego dnia. Mogę zająć się organizacją od A do Z, czyli w pełni kompleksowo, bądź też wybranymi punktami. To, które z elementów powierzycie Wedding Plan, należy do Waszej decyzji.

Wolne terminy

Kontakt - Wedding Plan

Wedding Plan

website facebook instagram

Zobacz usługodawców w pobliżu: