Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel
Celebrujemy - organizacja uroczystości i wesel Gdynia
(4)
Zobacz profil
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner Gdańsk
Zobacz profil
Wesele na wymiar
Wesele na wymiar Gdańsk
Zobacz profil
Zakątek Marzeń - Wedding planner
Zakątek Marzeń - Wedding planner Gdańsk
Zobacz profil
Weselmy się razem!

Karolina Wereszczyńska

Weselmy się razem!

Myśliwska, Gdańsk

(13)

O nas

Moja oferta skierowana jest do wszystkich par, których marzenia i plany związane z tym wyjątkowym dniem potrzebują ubrania w rzeczywistość i poukładania w spójną, idealnie zsynchronizowaną całość, bez względu na to czy potrzebujecie Państwo jedynie wsparcia w sprawach organizacyjnych czy też macie ochotę całkowicie uwolnić się od stresu i setek wyborów.

​Dlaczego "Weselmy się razem!"?
​​
​Oferuje nieskończoną liczbę pomysłów oraz pełne zaangażowanie w organizację Waszego Ślubu, od samego początku aż do ostatniego bawiącego się Gościa.

Każda Para traktowana jest indywidualnie, a wszystkie realizacje oparte są o szczegółowy wywiad z Parą Młodą, ich potrzeby,marzenia i wizje. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba z przyjemnością podsunę niebanalne pomysły, które sprawią, że ten dzień zapadnie
na zawsze w Waszej pamięci.
Wybierając współpracę z "Weselmy się razem!" otrzymacie fachowe wsparcie!

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 10000 zł

Oferta - Weselmy się razem!

Kompleksowa organizacja ślubu

9000 zł

Kompleksowa organizacja Ślubu i Wesela = pakiet "od A do Z"

Współpracę zaczynamy od znalezienia odpowiedniego miejsca na uroczystość, a kończymy na rozliczeniu się z podwykonawcami.

Zakres obowiązków:

Pomoc w wyborze strojów ślubnych Pary Młodej (spotkanie ze stylistką, wspólne spotkania w salonach)
Pomoc w doborze obrączek
Organizacja fryzury próbnej i finałowej
Organizacja makijażu próbnego i finałowego
organizacja kursu tańca i choreografia pierwszego tańca
pomoc przy sporządzeniu listy dokumentów niezbędnych do zawarcia ślubu cywilnego lub konkordatowego
sporządzenie scenariusza uroczystości
koordynacja dnia uroczystości
ostateczne rozliczenie z podwykonawcami
organizacja fotografa, filmowca, drona, fotobudki
organizacja atrakcji na przyjęciu weselnym
organizacja oprawy muzycznej ślubu
organizacja oprawy muzycznej przyjęcia weselnego: zespół muzyczny lub/i DJ
organizacja pojazdu dla Pary Młodej
organizacja transportu dla Gości
zorganizowanie animatorki dla Dzieci
organizacja pokoi hotelowych
opracowanie stylu uroczystości
pomoc w wyborze odpowiedniej do stylu Wesela papeterii ślubnej
organizacja florystki i/lub firmy dekoratorskiej
organizacja upominków i podziękowań dla Gości
obliczenie i organizacja napojów alkoholowych
pomoc przy organizacji tortu
pomoc przy aranżacji ustawienia stołów na sali

Opinie - Weselmy się razem!

5

13 opinii

Dodaj opinię

MS

Magdalena S

Ślub na molo w Orłowie, wesele w Zielonej Bramie w Przywidzu – 03/08/2019 r. Karolina doskonale zrozumiała moją wizję ślubu z bajki, żeby było ciut oryginalniej niż na wszystkich ślubach i weselach w rodzinie, wśród znajomych. Doskonale wiedziała, gdzie dobrze zamówić jakieś produkty, usługi. Cierpliwie czekała, aż sprawdzę wszystkie przedstawione opcje i w końcu uznam, że jedna z nich jest idealna! ;) Dzięki Karolinie wiedziałam, że wszystko co powinno być załatwione, jest załatwione. Ma ogromne doświadczenie, w związku z czym jej lista ‘things to do’ jest dwa razy dłuższa niż moja i całe szczęście, bo niczego nie zabrakło, nic nie załatwiałam ostatniego dnia i byłam zupełnie spokojna w ostatnich dniach przed tym wielkim wydarzeniem. Podczas pierwszego, umówionego spotkania powiedziałam swojemu narzeczonemu, że nie chce, by Karolina opuszczała mnie chociaż na chwilę w dniu ślubu i to była moja najlepsza decyzja! Oczywiście zaraz po wybraniu pana młodego ;) W moim najważniejszym dniu czułam się zupełnie spokojna, bo moja wedding planerka nad wszystkim czuwała. Była wcześniej, sprawdzała czy wszystko jest zgodnie z umową, czy wszyscy usługodawcy będą na czas i rozliczała się z nimi w tym dniu, bym ja mogła się po prostu dobrze bawić i zapamiętać jak najwięcej z tego wydarzenia. Dziękujemy! Magdalena i Rafał Semków

2 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Mieszkamy w Norwegii wraz z (już mężem), organizacja ślubu plenerowego oraz wesela wydawała się dla nas łatwa załatwiając wszystko przez internet. Wraz z natłokiem obowiązków oraz brakiem czasu i urlopu nie było to jednak możliwe, dlatego zdecydowaliśmy się na Karolinę, która miała najlepszą ofertę w Trójmieście. I to była jedna z najlepszych decyzji! Ma tysiące pomysłów na minutę i pomimo, że jest zabieganą mamą oraz ma tysiące innych spraw na głowie, Karolina jest mistrzynią w tym co robi! Jest profesjonalistką i jednocześnie można z nią porozmawiać o wszystkim. Karolinie daliśmy wolną rękę do wszystkiego - od organizacji po dekoracje na sali. Wszystko było dla nas jedną wielką niespodzianką. Nie tylko my ale i nasi goście weselni byli pod wrażeniem całej organizacji oraz profesjonalizmu Karoliny. Zaoszczędziła nam dużo niepotrzebnego stresu i wyprawiła najpiękniejsze wesele i ślub jaki tylko mogliśmy sobie wymarzyć!❤️❤️❤️❤️ Pozdrawiamy Cię ciepło Karolina! I polecamy z całego serca ??? Karolina i Dawid 29.06.2019

3 lata temu

Źródło: Facebook

IK

Iwona K

Karolina Wereszczyńska z Weselmy się razem przygotowywała w czerwcu 2019 wesele moich dzieci. Przez ponad 18 miesięcy współpracy poznaliśmy ją jako kompetentną osobę, pełną świetnych pomysłów i dobrych rad. Karolina pilnowała umów, terminów, polecała usługodawców i odradzała zbędne wydatki. W dniu wesela czuwała nad wszystkim - od dekoracji, przez wydawanie posiłków, po atrakcje weselne. Była wszędzie i zajęła się wszystkim! Para Młoda, rodzice i liczni goście bawili się wspaniale i nikt nie musiał o nic się martwić. W razie nagłego problemu Karolina rozwiązywała go natychmiast nikogo tym nie absorbując. Polecam z całego serca tę filigranową osóbkę, która okazała się prawdziwym herosem organizacji wesela! :) Jest uśmiechnięta, sympatyczna i empatyczna. Bez niej nie dalibyśmy rady stworzyć wesela, które każdy wspomina z radością i pyta, kiedy będzie poprawka?! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AD

Aleksandra D

Drogie Młode Pary! Wraz z mężem serdecznie polecamy Wam usługi Karoliny - najlepszej konsultantki ślubnej w Trójmieście ? Na co dzień mieszkamy w Warszawie, a ślub zdecydowaliśmy się wziąć w Gdańsku. Z tego względu, nie znając kompletnie żadnych usługodawców działających na terenie Trójmiasta, zdecydowaliśmy się zaufać specjalistce – Karolinie. Pomogła nam zarówno w wyborze miejsca na wymarzone wesele jak i usługodawców, czy też dekoracji. Karolina była zawsze wtedy, gdy jej potrzebowaliśmy, odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Słuchała, dopytywała, tak by ten dzień był jak najpiękniejszy. Najbardziej jednak doceniliśmy jej pomoc w postaci koordynacji całego dnia ślubu. Karolina była na miejscu od samego rana i wszystkiego dopilnowała. Tego dnia nie musieliśmy się o nic martwić, a wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ślub i wesele były NIESAMOWITE - zarówno my, jak i goście bawiliśmy się wspaniale. Karola – jeszcze raz dziękujemy! Rób dalej to co robisz, bo robisz to super !!! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Jurek K

Bardzo duża wiedza i znajomość branży oraz wspaniała komunikatywność. Polecam !;)

3 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Katarzyna K

?????????????????????????

3 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Marlena M

Dzięki Karolinie nasze wesele było fantastyczne! Karolinę odnaleźliśmy całkowicie przypadkowo w internecie szukając pomocy bo nie wiedzieliśmy jak się zabrać za organizowanie wesela. To był jeden z najlepszych szczęśliwych przypadków w życiu. Karolina okazała się nie tylko profesjonalistka ale przez rok była naszym dobrym duchem przy przygotowywaniu całego przedsięwzięcia. Jest pracowita, dobrze zorganizowana, komunikatywna i utalentowana, a przy tym sympatyczna, energiczna i optymistyczna. Przez cały rok angażowała się w 100%, przypominała o terminach, uważnie słuchała i proponowała to co mogło nam się spodobać, miała dużo wspaniałych pomysłów i pomagała zrealizować nam nasze marzenia? Przede wszystkim znalazła wymarzona sale, która następnie pięknie udekorowala. Dzięki niej pracowaliśmy z najlepsza ekipa: fotografami, właścicielem sali i kateringu, ekspertami od atrakcji i rozrywek, od dekoracji, makijażu. Wszystko działo się o czasie, było wspaniałe jakościowo i po prostu przepiękne! Jeśli chcecie zorganizować najlepsza imprezę w życiu, swietnie się bawić, nie martwiąc o nic a poświęcając ten czas rodzinie i przyjaciołom serdecznie polecam usługi Karoliny???

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Weselmy się razem!

Weselmy się razem!

Myśliwska 80-283 Gdańsk

Poniedziałek

09:00 -18:00

Wtorek

09:00 -18:00

Środa

09:00 -18:00

Czwartek

09:00 -18:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

09:00 -14:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wesele Nad Morzem Свадьба у моря
Wesele Nad Morzem Свадьба у моря Gdańsk
Zobacz profil
Agencja Ślubna KaroLove Wesela
Agencja Ślubna KaroLove Wesela Gdańsk
Zobacz profil
Weselne Sprawy
Weselne Sprawy Gdańsk
Zobacz profil
Convalie Story Event Manager
Convalie Story Event Manager Gdańsk
Zobacz profil