Weselne Wrzosowisko

Agnieszka Wysocka

Weselne Wrzosowisko

Stroma 1F, Białystok

(12)

O nas

Jeśli chcesz:
- świetnie bawić się na własnym weselu
- zyskać zaufane osoby, które dopilnują wszystkiego w Waszym imieniu
- podejmować świadome decyzje
- przekonać się, że każde marzenie da się zrealizować
- otrzymać profesjonalne wsparcie na jakie zasługujecie
to odezwij się do nas, bo właśnie na tym polega praca wedding plannerki :)

Pierwsze spotkanie z nami - wstępna konsultacja - jest niezobowiązująca. Może odbyć się na żywo, albo wirtualnie - zarówno po polsku, jak i po angielsku. Dzięki takiej rozmowie przekonacie się, czy nadajemy na tych samych falach i czy właśnie takiego wsparcia potrzebujecie.

Kilka faktów:
1. Wyjątkowość na pierwszym miejscu - organizowane przez nas wesela są wyjątkowe i dopieszczone w każdym aspekcie. Nasze Pary Młode to wyjątkowi pasjonaci, zakochani w sobie nawzajem po uszy. My same (czyli Agnieszka i Ania) jesteśmy wyjątkowymi dziewczynami z którymi szybko złapiesz flow.
2. Stawiamy na konkrety - spodziewaj się po nas tylko szczerych opinii, bez lukrowania rzeczywistości. Mamy doświadczenie, techniki, tabelki i procedury, które zapewniają sukces planowanych przyjęć.
3. Jakość przede wszystkim - zapewniamy indywidualne podejście do każdej naszej pary młodej. Usługodawcy z którymi współpracujemy prezentują najlepszy współczynnik jakości do ceny. Wierzymy, że prawdziwy luksus to nie diamenty i błysk, a czas, który możesz spędzić celebrując życie z najbliższymi.
4. Duet nie do przebicia - Agnieszka zawsze zachowa zimną krew, sformatuje tabelkę w excelu i wymyśli rozwiązanie każdego ślubnego problemu. Ania z każdym się dogada, rozładuje nawet najcięższe napięcie i nie raz zaskoczy kreatywnym pomysłem.
5. Śluby i wesela organizujemy na całym terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, a nasze biuro znajduje się w Białymstoku.

Napisz, zadzwoń albo wyślij znaki dymne, a wspólnie stworzymy Wasz zachwycający dzień ślubu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 12000 zł

Oferta - Weselne Wrzosowisko

Kompleksowa organizacja ślubu

4000 zł - 9000 zł

Możemy wesprzeć Was w organizacji każdego rodzaju ceremonii ślubnej - cywilnej, wyznaniowej oraz symbolicznej. Zarówno w pakiecie z organizacją wesela i całych przygotowań, w formie ceremonii połączonej z obiadem dla najbliższych, jak i opracowania planu na sam ślub. Oferujemy również usługę koordynacji dnia ślubu (przygotowań, ceremonii i przyjęcia).

Kompleksowa organizacja wesela

7000 zł - 9000 zł

Kompleksowa organizacja wesela (w pakiecie z przygotowaniami i ceremonią ślubną) to usługa dla osób, które chcą zorganizować dzień ślubu w ścisłej współpracy z nami. W tym pakiecie, Wy zajmujecie się tym co lubicie, a my przejmujemy od Was wszystkie pozostałe zadania z ustalonego wspólnie harmonogramu przygotowań. Decyzyjność zawsze pozostaje po Waszej stronie, ale to my wyszukujemy usługodawców, ustalamy z nimi szczegóły, prowadzimy spotkania, załatwimy wszystko co potrzebne.
W tym pakiecie otrzymujecie też nielimitowaną ilość spotkań z nami, nasze wsparcie przy organizacji każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy oraz koordynację dnia ślubu w naszym wykonaniu.
W cenie pakietu kompleksowego otrzymujecie usługę przenoszenia wesela (ustalenie zmiany terminu ze wszystkimi usługodawcami i dopięcie formalności) aż do skutku - tyle razy, ile będzie to konieczne.
Cena i szczegółowy zakres pakietu, są ustalane indywidualnie, po wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.

Dobór fryzury i makijażu

100 zł - 300 zł

Oferujemy indywidualne konsultacje, w ramach których możemy wesprzeć Was w wyborze każdej usługi czy produktu, jak i doradzić najlepsze rozwiązania czy odpowiedzieć na Wasze pytania/wątpliwości.

Wybór stylizacji ślubnej

100 zł - 300 zł

Oferujemy indywidualne konsultacje, w ramach których możemy wesprzeć Was w wyborze każdej usługi czy produktu, jak i doradzić najlepsze rozwiązania czy odpowiedzieć na Wasze pytania/wątpliwości.

Opinie - Weselne Wrzosowisko

5

12 opinii

Dodaj opinię

VA

Viktor A

We got married in July 2019 and if it had not been for Agnieszka and Paulina from Weselne Wrzosowisko we would have been stressed out the entire planning time. They made the planning process much more easier. Organising a wedding in Poland from Iceland was not easy but girls were an amazing help from helping us pick the venue, to sourcing potential dj's and more. We cannot thank girls enough for arranging the most perfect spectacular day of our lives. Thank you, Martyna and Viktor.

2 lata temu

Źródło: Facebook

GM

Gabi M

My husband Joe and I made a decision to get married in June 2019 in my hometown Białystok. That part was easy, but planning a wedding all the way from Chicago made it that much more difficult logistically. I researched the local wedding planning scene in Białystok and Weselne Wrzosowisko stood out from the beginning. I made a call to Agnieszka - and that was a beginning of our 14 month wonderful adventure. Agnieszka & Paulina made the entire process fun, seamless and easy. We had an agenda, a google drive folder full of inspirations and other important documents. We never had to worry about anything. They recommended so many wonderful vendors - some new to them, some with established relationships. With countless emails and Skype calls - they helped made our day so special and unforgettable. We are forever grateful as our guests can’t stop talking about what an amazing experience our wedding was. Truly one of a kind celebration and party with an international crowd! Thank you Agnieszka & Paulina - we can’t recommend Weselne Wrzosowisko enough! ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Marlena W

To była długa, ale owocna współpraca. Zdecydowaliśmy się z mężem skorzystać usług Weselnego Wrzosowiska, ponieważ oboje dużo pracujemy, nasze pasje wymagają trochę czasu, a organizacja wesela była dla nas całkiem obcym tematem i sporym wyzwaniem ? 17 miesięcy Agnieszka i Paulina czuwały nad całą organizacja ślubu i wesela, dzięki temu byliśmy pewni, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzień naszego ślubu mogliśmy przeżyć swobodnie i bezstresowo, wiedząc że sprawy są w dobrych rękach ? Od samego początku wszystkie informacje były sumiennie i rzetelnie zbierane i zapisywane, a następnie ustalane i dyskutowane, także nic nie umknęło. Dziewczyny uwzgełeniały moje prośby i marzenia, a odradzały to co niepotrzebne, żeby wszystko trzymało się kupy. Scenariusz był przemyślany i poukładany, dzięki temu wesele odbyło się ze smakiem i co najważniejsze goście docenili te organizacje ? W trakcie planowania tego wyjątkowego dnia jest mnóstwo szczegółów, o których nie ma się pojęcia, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych konsultantek. Dziękujemy Agnieszka i Paulina za wytrwałość i cierpliwość we wspólnej współpracy ? Polecamy Weselne Wrzosowisko innym parom! ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Marcin R

Piszę to jako klient tej firmy. Jeżeli szukasz konsultantki weselnej w Białymstoku lub okolicy, Weselne Wrzosowisko będzie zdecydowanie dobrym wyborem. Dzięki zespołowi Agnieszki na weselu będziesz się bawić, Twoja rodzina też. One zajmą się wszystkim profesjonalnie za Was. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. W naszym przypadku to ponad rok pracy z ich strony za około 2% wartości imprezy. Nie wyobrażam sobie takiego wydarzenia bez koordynatorów. Zdecydowanie polecam! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

EP

Edyta P

Możemy polecić pracę dziewczyn z czystym sumieniem? Bardzo dobra, szybka komunikacja i zrozumienie (czasem i bez słów ?) otwarcie na inne pomysły ,zaangażowanie..Można wymieniać dłuuuugo? Co najważniejsze-mogliśmy dzięki nim nie martwić się o ' przyziemne sprawy '? i w pełni cieszyć się tymi pięknymi chwilami ❤❤

3 lata temu

Źródło: Facebook

MZ

Magdalena Z

W minioną sobotę odbyło się nasze wesele w Hotelu Silver. Goście byli zachwyceni całym przyjęciem i zaskoczeni tym że tak swobodnie podchodzimy do wszystkiego. Ale to był finał i ukoronowanie ciężkiej pracy Agnieszki i Pauliny. Pracy która zaczęła się na 18 miesięcy przed weselem. Weselne Wrzosowisko było wspaniałym wyborem. tylko dzięki nim mogliśmy czuć się na luzie i naprawdę cieszyć naszym wielkim dniem. Wszystkie szczegóły - nawet te drobne które łatwo uchodzą uwadze były zapięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm ale poza tym humor i pogoda ducha!!! Polecamy z całego serca. Dziękujemy!

3 lata temu

Źródło: Facebook

KN

Karolina N

Najlepsza z najlepszych, dzięki takim osobom w ważnych dniach możemy być spokojni i niczym sie nie przejmować :) Serdecznje polecam !

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Wspieramy Pary Młode w organizacji od 2016 roku, czyli ponad 5 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta Weselnego Wrzosowiska jest, jak wielu innych firm wedding plannerskich, profesjonalna, skrojona na miarę i dopasowana do rynku ślubnego. Jednak wyróżnia nas przede wszystkim podejście do klienta i atmosfera, którą tworzymy podczas przygotowań. Daleko nam do poważnych pań w garsonkach, a zdecydowanie bliżej do dobrych kumpeli, z którymi możesz poplotkować o wszystkim. Specjalizujemy się w weselach międzynarodowych, mamy duże doświadczenie w łączeniu kultur, płynnie posługujemy się językiem angielskim, więc również to jest dużym wyróżnikiem Wrzosowiska.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Najczęściej problematyczny jest czynnik ludzki - czy będzie to zapominalski usługodawca, pomylone zamówienie, spóźniony pan młody ;) Staramy się temu zapobiegać, ale kiedy już wybuchnie jakiś kryzys to naprawiamy go tak, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy da się zrobić X [wstaw dowolną rzecz/usługę]? - to najczęstsze pytanie od naszych par młodych. Moja odpowiedź zawsze brzmi "Da się!". Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i każde marzenie jest do spełnienia. Jego realizacja może wymagać dużo kreatywności, ciężkiej pracy albo zwiększenia budżetu, ale wszystko jest do zrobienia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Najczęściej nasze Pary wybierają "pakiet kompleksowy". Znajduje się w nim organizacja każdego aspektu dnia ślubu (od sali, przez fotografa, firmę dekoratorską czy cukiernię, po dodatki, makijażystkę, transport) oraz koordynacji dnia ślubu. Przygotowujemy też wizję ślubu i wesela, harmonogram przygotowań, budżet i stylizację całości. Zakres jest zawsze indywidualnie dobierany do potrzeb każdej Pary Młodej.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Jak tylko podejmą decyzję o organizacji swojego dnia ślubu. Jeszcze przed wyborem sali czy innych usługodawców, mogą nawet przed wyborem daty. Im wcześniej tym lepiej!

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Pierwsze spotkanie, czyli wstępna konsultacja, to ok. 1h rozmowa online, podczas której para opowiada o swoich marzeniach na dzień ślubu, a ja o przebiegu współpracy z nami. Po niej para otrzymuje spersonalizowaną ofertę z wyceną.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Szczegóły zawsze zależą od danej pary, bo każdy ma inne potrzeby i upodobania. Jednak generalnie, to kontaktujemy się na bieżąco poprzez maile/FB/WhatsAppa, współdzielimy folder na wirtualnym dysku ze wszystkimi dokumentami i plikami, co kilka tygodni spotykamy się na rozmowach na Zoom albo na żywo. Bierzemy udział w spotkaniach z usługodawcami, wizji lokalnej na sali czy stylizowaniu dekoracji i dodatków. W dniu ślubu towarzyszymy parze przez cały dzień.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Dzień ślubu jest iście wyjątkowy i nigdy już się nie powtórzy. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wy bierzecie ślub pierwszy raz, my kilka razy do roku! Takie wsparcie zapewni Wam też spokój ducha i oszczędność czasu.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Pakiet kompleksowy - czyli holistyczne podejście do organizacji dnia ślubu, gdzie para zajmuje się tylko tym, co sprawia im przyjemność + podejmowaniem decyzji spośród przedstawionych przez nas opcji, a mu zajmujemy się całą stroną techniczną, logistyczną, formalnościami oraz poszukiwaniem usługodawców, ofert i rozwiązań dopasowanych do danej pary.

Kontakt - Weselne Wrzosowisko

Weselne Wrzosowisko

Stroma 1F 15-662 Białystok