Agness Passion-dekoracje ślubne

Agnieszka Stępniak

Agness Passion-dekoracje ślubne

Toruń, Toruń

(1)

O nas

Z wielką przyjemnością zaaranżuję Dzień Waszego ślubu. Oferuję usługi dekoratorskie sal weselnych oraz kościołów. Łącze Wasze pomysły z moimi inspiracjami tak, aby efekty pracy były spełnieniem Waszych marzeń.
Na hasło WEDDING Panna Młoda/ Pan Młody otrzymuje 5 % rabat. Odpowiadam na wiadomości e-mailowe bieżąco (max. czas odpowiedzi 3 h).

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 4000 zł

Oferta - Agness Passion-dekoracje ślubne

Dekoracja kościoła

100 zł - 2300 zł

Wystrój sali

300 zł - 4000 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 1000 zł

Opinie - Agness Passion-dekoracje ślubne

5

1 opinia

Dodaj opinię

AJ

Asia J

Pomoc Agnieszki w organizacji była niezastąpiona spełniła nasze marzenia co do skromnego ale magicznego wesela,jest najwyższej klasy profesjonalistką w tym co robi. Miałam ogromne szczęście spotkać ją na swojej drodze i skorzystać z jej usług. Dekoracja sali była piękna i niepowtarzalna bardzo szczegółowo przemyślana i dopasowana. Goście byli nią oczarowani tak jak i my. Wszystko wyglądało jak w bajce. Bukiety jakie wyczarowała Agnieszka przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.Zorganizowała pokaz zimnych ogni, pilnowała przebiegu całego wesela i dbała o samopoczucie gości . Współpracę z Agnieszką oceniamy na szóstkę dziękujemy za wszystkie rady i tak duże zaangażowanie wszystko poszło szybko, profesjonalnie i w super sympatycznej atmosferze.Jest osobą niesamowicie kreatywną ma mnóstwo pomysłów, przede wszystkim cierpliwą, uśmiechniętą i pełnym pasji do tego co robi. Całe serce które włożyła w przygotowania do naszego ślubu sprawiło, że był on najpiękniejszy i wymarzony. Przy moim stresie dawała mi tyle wsparcia, że nikt by mi jej nie zastąpił.

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Agness Passion-dekoracje ślubne

Agness Passion-dekoracje ślubne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Toruń 89-100 Toruń

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: