KwietnySalon
KwietnySalon Chorzów
(2)
Zobacz profil
Akacjova
Akacjova Kraków
Zobacz profil
Pracownia Marii Ross
Pracownia Marii Ross Kraków
(15)
Zobacz profil
Kwiaciarnia Flower Land
Kwiaciarnia Flower Land Kraków
Zobacz profil
AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Monika Wiecha, Michał Wiecha

AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Al. Pokoju 30, Kraków

(2)

O nas

Bieżące trendy wnętrzarskie poszerzają swoje horyzonty o innowacyjny pomysł hodowli roślin w wodzie. Rośliny hoduje się nie w ziemi, a w wodzie, w pięknych przezroczystych szklanych pojemnikach. Dzięki temu podziwiać można piękno całej rośliny - od liści aż po korzenie. Ten rodzaj hodowli tworzy unikatowe ekosystemy przyjazne otoczeniu, a ich wysokie walory estetyczne podnoszą jakość i atmosferę każdego pomieszczenia.

Od pradziejów znany jest fakt, że woda czyni cuda. Ta idea sprawdza się w wodnej hodowli roślin, włożone do niej szybko adaptują się do nowych warunków. Przy odpowiedniej pielęgnacji i właściwym odżywianiu, odwdzięczają się wyjątkowo rozbudowanym systemem korzeniowym. Wodna Hodowla Roślin to najbardziej popularne domowe, zielone rośliny długoletnie, które są całkowicie wyhodowane z gałązek, pęków czy pnączy swoich mateczników. Zanurzone w wodzie, są wyeksponowane w pięknych oryginalnych butelkach, wazonach lub karafkach.
Jasne, przejrzyste kompozycje kwiatów roślin z wyeksponowanymi korzeniami, wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Wodna Hodowla wymaga wyjątkowej i długiej pielęgnacji. Dzięki temu rośliny mają czas na adaptację i są idealnie przystosowane do życia w niej.

Wodna Hodowla Roślin to również nowoczesne dopełnienie dekoracyjnej aranżacji pomieszczeń.Żywe rośliny w wodzie zapewniają wnętrzom niezwykłą harmonię oraz polepszą jakość powietrza. Kompleksowa obsługa, która obejmuje pełną aranżację ( możliwość wypożyczenia jak i zakupu roślin), to doskonałe rozwiązanie dla par młodych, które szukają oryginalnych rozwiązań na zaaranżowanie swojego przyjęcia weselnego.

Oferta - AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 700 zł

Wycena indywidualna - zależy od ilości i dostępności szkła i roślin.

Wystrój sali

1000 zł - 3000 zł

Wycena indywidualna, zależy od ilości i dostępności szkła i roślin. Wystrój obejmuje wyposażenie sali w rośliny, hodowane w ozdobnym szkle.

Dekoracja świetlna

500 zł - 1000 zł

Żarówki wypełnione mchem - aranżacja w stylu boho - do podwieszenia i ozdobienia ścian,

Zlecenia specjalne

500 zł - 2000 zł

Wycena indywidualna - upominki dla gości weselnych w postaci Rośliny Wodnej. Fikusy w maleńkich buteleczkach, przygotowane w dekoracyjnych torebeczkach. Cena za 1 szt to około 25 zł.

Możliwość wykonania flower boxów - jako dodatkowy element wystroju sali.

Dekorowanie sali

500 zł - 2000 zł

Wycena indywidualna, zależy od ilości i dostępności szkła i roślin. Dekorowanie obejmuje aranżację stołów w rośliny, hodowane w ozdobnym szkle.

Opinie - AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

5

2 opinie

Dodaj opinię

MW

Magdalena W

Ludzie z pasją i nietuzinkowymi pomysłami. W każdej roślince widać dobrą rękę i włożone serce ? Roślina odwdzięczy się każdemu kto zechce zabrać ją do domu ?. Polecam wszystkim.

3 lata temu

Źródło: Facebook

MF

Mira F

Start-up pełen pasji i pomysłów!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wyposażamy sale ślubne w rośliny - od aranżacji stołów poprzez wystrój sali - wypożyczamy rośliny na czas wesela jako aranżacja wnętrza. Przygotowujemy rośliny jako mały upominek - podziękowanie dla gości weselnych.

Kontakt - AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Al. Pokoju 30 31-564 Kraków

Polecani z kategorii kwiaciarnie

Dekoratornia Flowers Design
Dekoratornia Flowers Design Kraków
Zobacz profil
Pracownia Kwiatów Krisflo
Pracownia Kwiatów Krisflo Kraków
(4)
Zobacz profil
Kwiaciarnia Kolorowy Pokój
Kwiaciarnia Kolorowy Pokój Kraków
(5)
Zobacz profil
Szmaragdowy Ogród
Szmaragdowy Ogród Kraków
Zobacz profil

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: