• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Weddingowe Dekoracje

Dorota Duda

Weddingowe Dekoracje

Ul. Rondo imienia Generała Maczka Stanisława 8, Katowice

(3)
Pokaż telefon

Szukasz pięknych dekoracji, które sprawią, że scenografia Twojego ślubu i wesela będzie zapierała dech w piersiach? U nas znajdziesz niepowtarzalne ozdoby i dodatki, dopasowane do stylu Twojego ślubu. Cenimy piękne rzeczy, kwiaty i ozdoby, które nadają miejscom wyjątkowy charakter - chętnie udekorujemy nimi samochód, kościół czy salę weselną. Zapraszamy!

Oferta

Dekoracja auta

200 zł - 300 zł

Kwiaty
Dekoracja maski
Dekoracja klamek

Dekoracja kościoła

600 zł - 1500 zł

Dywan
Kwiaty
Stroiki na ławki

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 3000 zł

kwiaty
girlandy
lampiony
dekoracje do wyboru

Wystrój sali

1000 zł - 5000 zł

dekoracja stołu do wyboru
kwiaty
świece
balony
girlandy

Napis LOVE

350 zł - 350 zł

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

M

Magda

Przepiękne dekoracje, które sprawiły, że sala weselna wyglądała niesamowicie! Wszystko zostało przygotowane bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam wszystkim parom młodym! 


1 rok temu

A

Ania

Niesamowite dekoracje i piękne stroiki w kościele i na sali sprawiły, że wszystko wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. 

1 rok temu

M

Maciek

Dekoratorzy spisali się na medal - doradzili nam ozdoby, które idealnie pasowały do stylu naszego wesela. Polecamy! 


1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię nieustanny kontakt z ludźmi oraz uśmiech wywołany na ich twarzach, kiedy widzą pięknie przystrojone miejsce swojego ślubu lub wesela.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z dekoracjami ślubnymi zaczęła się, gdy pomagałam mojej przyjaciółce przygotować wystrój jej sali weselnej. Wszystko przygotowałyśmy i rozmieściłyśmy samodzielnie według przygotowanego przeze mnie planu. Przyjaciółka była zachwycona efektem, a mnie sprawiło to tyle radości, że postanowiłam spróbować zająć się dekoracją ślubną na poważnie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od trzech lat, kiedy powstały Weddingowe Dekoracje i otrzymałam swoje pierwsze zlecenie na dekorację kościoła i lokalu weselnego.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To zależy w dużej mierze od liczby i rodzaju dekoracji, najczęściej trwa to kilka godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta Weddingowych Dekoracji obejmuje m.in. dekorację kościoła, samochodu oraz sali weselnej. Zajmujemy się również przygotowaniem scenografii do ślubnych sesji zdjęciowych. Dysponujemy różnego rodzaju pięknymi przedmiotami i dekoracjami, które możemy dopasować do stylu ceremonii.

Jaki jest Twój styl?

Stawiam na piękne rzeczy, cieszące oko i przykuwające uwagę. Dysponujemy różnymi rodzajami dekoracji, które w zależności od stylu ceremonii i oczekiwań pary młodej mogą stworzyć odpowiednią, niepowtarzalną kompozycję.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chętnie zmierzyłabym się z wymagającym dużej dawki kreatywności, bardzo oryginalnym zleceniem, jak np. dekoracja weselna w stylu określonego filmu albo wesele w nietypowej aranżacji.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytanie, które najczęściej słyszę od państwa młodych, to pytanie o to, czy na pewno wszystko będzie wyglądało tak, jak sobie wymarzyli i czy na pewno o wszystkim pamiętamy. Odpowiedź brzmi - oczywiście, że pamiętamy i postaramy się, aby wszystko było idealnie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest według mnie to, czy styl usługodawcy odpowiada potrzebom pary młodej, ale nie mniej istotne są jej odczucia po pierwszym kontakcie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Stawiam przede wszystkim na dokładność, estetykę i - co najważniejsze - zadowolenie państwa młodych. Dlatego zapraszam do kontaktu wszystkie pary młode, którym spodobały się moje dekoracje :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżniamy się przede wszystkim niepowtarzalną estetyką naszych dekoracji i możliwością dopasowania ich do stylu ślubu lub wesela. Dbamy o każdy szczegół, dlatego przy współpracy z nami można mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Kontakt

Weddingowe Dekoracje

ul. Rondo imienia Generała Maczka Stanisława 8 40-591 Katowice

261 km od Warszawy

278 km od Poznania

Polecani przez

Kwiaty u Róży
Kwiaty u Róży Poznań
(10)

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: