Flowers Kamelia

Klaudia Kubiak

Flowers Kamelia

(10)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Nazywam się Klaudia Kubiak. Kwiaty fascynują mnie od zawsze. To moja wielka pasja, która zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Już jako mała dziewczynka potrafiłam całymi dniami przesiadywać w ogródku mamy czy na łąkach zrywając polne kwiaty do wianków.

Nieustające zainteresowanie tematem świata roślin spowodowały, że florystyka na dobre zagościła w moim życiu.

W swojej karierze miałam zaszczyt tworzyć dekoracje sal weselnych, samochodów, restauracji, hoteli. Realizowałam również projekty dla klientów indywidualnych. Tworzyłam piękne wiązanki oraz dekoracje imprez okolicznościowych, chrztów i ślubów,

Odbywałam szkolenia pod okiem mistrzów florystyki, nieustannie czerpiąc wiedzę
na temat kompozycji kwiatowych, dekoracji oraz tworzenia wiązek. Doświadczenia nabrałam w pracowni florystycznej Natalia Januszewski Violetroseflora tworząc magiczne kompozycje.

Tak powstała moja pracownia florystyczna Flowers Kamelia, która w przeciwieństwie do kwiaciarni czyni mnie bardziej elastyczną i otwiera większe możliwości w kompleksowych dekoracjach.

Bardzo lubię wyzwania i z przyjemnością zajmuję się realizacją niestandardowych
i ekstrawaganckich pomysłów. Zrealizuję nawet te najśmielsze pomysły i marzenia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 6000 zł

Oferta - Flowers Kamelia

Dekoracja auta

50 zł - 300 zł

Dekoracja kościoła

300 zł - 1500 zł

Dekoracja pleneru do sesji

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie

Wystrój sali

500 zł - 2000 zł

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie

Dekoracja balonowa

Dekorowanie kościoła

300 zł - 1500 zł

Dekorowanie sali

500 zł - 2000 zł

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie

Dekorowanie samochodu

50 zł - 300 zł

Numery na stoły

3 zł - 50 zł

Za sztukę

Wiązanka ślubna + Butonierka

60 zł - 500 zł

Zlecenia specjalne

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie

Toppery na tort

20 zł - 100 zł

Opinie - Flowers Kamelia

5

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Karina O

Duże zrozumienie potrzeb zamawiającego. Poprosiłam o nowoczesną wiązankę z nieoczywistymi elementami i pani Klaudia wywiązała się z zadania celująco. Szerokie podejście do wystroju (nie tylko kwiaty, ale też dywan czy krzesła w kościele). Goście zachwyceni kwiatami na sali. Profesjonalizm w każdym calu.

3 lata temu

avatar

Karina O

Duże zrozumienie potrzeb zamawiającego. Poprosiłam o nowoczesną wiązankę z nieoczywistymi elementami i pani Klaudia wywiązała się z zadania celująco! Szerokie podejście do wystroju (nie tylko kwiaty, ale też pomoc w organizacji dywanu czy krzeseł w kościele). Goście zachwyceni kwiatami na sali. Profesjonalizm w każdym calu!

3 lata temu

KO

Karina O

Duże zrozumienie potrzeb zamawiającego. Poprosiłam o nowoczesną wiązankę z nieoczywistymi elementami i pani Klaudia wywiązała się z zadania celująco! Szerokie podejście do wystroju (nie tylko kwiaty, ale też zorganizowanie dywanu i krzeseł w kościele). Goście zachwyceni kwiatami na sali. Profesjonalizm w każdym calu!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Agata B

100 % zadowolenia! Pani Klaudia wykonała dla mnie przepiękny bukiet ślubny oraz dekoracje na stoły wraz ze dekoracją kwiatową drzwi. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Dziękujemy, za to, że Pani Klaudia cierpliwie słuchała naszych pomysłów i bez żadnych problemów tydzień przed weselem zgodziła się na zmianę kolorów :) Polecamy z całego serducha <3

3 lata temu

Źródło: Facebook

SF

Sandra F

Z całego serca polecam. Pani Klaudia jest profesjonalistką, która potrafi doradzić oraz bardzo miło zaskoczyć swoimi pomysłami. Mój bukiet ślubny był złożony z przeróżnych kwiatów i roślin (np. z bawełny czy anemonów, które nie tak łatwo zdobyć, a jednak pani Klaudia postarała się o nie specjalnie dla mnie), prezentował się niesamowicie! Restauracja, w której odbywało się nasze przyjęcie została bogato przyozdobiona. Wielkość kompozycji została dobrze dobrana do wielkości stołów, a mimo że było tam bardzo ciepło, kwiaty utrzymują się wciąż długo po wszystkim i są miłą pamiątką tego dnia. Mocne strony pani Klaudii to zdecydowanie rzetelność, kreatywność, świetny gust oraz rewelacyjny zmysł estetyczny. To firma, na której można polegać. Bardzo dziękujemy! ??‼️

4 lata temu

Źródło: Facebook

DS

Dominika S

Polecam bardzo, bardzo. Przepiękne, świeże kompozycje kwiatowe, które jeszcze przez wiele dni cieszyły nas po naszym weselu. Profesjonalne podejście, talent i kreatywność❤️ dzięki Flowers Kamelia nasz dzień był jeszcze piękniejszy! Dziękujemy ❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Kasia B

Bardzo, bardzo polecamy z mężem współpracę, Pani Klaudia spełniła nasze oczekiwania co do bukietu, butonierek, korsarzy i dekoracji sali w 110%! Jeżeli ktoś szuka idealnego wystroju to tylko z Flowers Kamelia! Dziękujemy raz jeszcze! ???

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Kilka lat

Wolne terminy

Kontakt - Flowers Kamelia

Flowers Kamelia

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6351847765

Mikołów

44 km od Bielsko-Białej

24 km od Bytomia

73 km od Częstochowy

19 km od Gliwic

17 km od Katowic

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Mikołów: